DeMoN

چی شد که هکر شدین؟

73 ارسال در این موضوع قرار دارد

خوب اساتید که نوشتن چی شد که هکر شدن منم ادعا نمیکنم که هکر حرفه ای هستم

خوب حالا بریم سر اصل مطلب من از 8 سالگی سیستم دستم اومده بود یکسره روی پی سی بودم با اینکه در حد بازی بود بعد اونموقه تازه جی تی ای 3 بود این شد که من بازی کردمو با زدن کد ها (چیت ها)چون معنیشون کنارشون بود از همون موقه یکم انگلیسی یاد گرفتم سن 10 سال گی خودم یاد گرفتم بدون استفاده از چیت بازی های افلاین رو هک کنم و از اون به بعد وارد اینترنت شدم تازه حالا بماند اولاش وبلاگ اینا زدم

بعد رفتم تو یه سایت نویسنده شدم که مدیرش هکر بود درجه یک این شد که ازش یکم هک یاد گرفتم و طراحی سایت رو هم کلا یاد گرفتم چند تا سایت زدم و درامد کردم ازشون بعد در سن 13 سالگی یاد گرفتم سایت هایی با باگ sql رو هک کنم و تقریبا کرک اینا رو تا 40 درصد یاد گرفتم از اون به بعد همه چی رو ول کردم حتی درسو مشقو نشستم سر پی سی فقط و هک بعد من رفتم رو کد نویسی html اونو هم یاد گرفتم تا سن 14 سالگی بعد سی شارپو اینا و هک سایت با باگ های دیگه  بعد اپلود شل و..  حالا 17 سالم شد یکمی دیگه پیشرفت کردم بعد تل اومد و ربات سازی من بخاطر این که html رو میدونستم شروع کردم به ربات سازی بدون سرور( کلود 9) بعد این شد که پلاگ نویسی سورس نویسی رو یاد گرفتم تا حدودی البته بعد من که هک میدونستم رفتم سمت فیک پیج ولی اون چون ابتداییه در عرض 1 روز یاد گرفتمش و اما من بیشتر رو کرکینگ کار میکردم و تو یه گروه انانیموس ادمین کل کرکینگ بودم یه مدت ولی منحل شد تیم قوی بود حالا هم در خدمت تیم گارد ایران هستم. ممنونم از این که خوندید و ببخشید که سرتون رو به درد اوردم و میدونم زندگینامه هک من خیلی چرت بود خخ و الانم که در خدمت ششمام موفق باشید یا حق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت دوستان 

کسی در باره این ماژول اطلاعاطی داره لطفا راهنمایی کنید

Attribute Wizard Pro

با سلام و عرض ادب

بچه ها ببخشید بخاطر یه قرارداد کاری نبودم

در جواب شما دوست عزیز شما میخواین این ماژولو بای پس کنی یا چی

این ماژول بهت اجازه میده که هر چنتا محصول داشته باشی

این ماژول اجازه می دهد تا شما به طور کامل از ویژگی های سفارشی در برگرفته از PrestaShop.استفاده کنی

مشکلتون بفرمایین درخدمتم

لینک به ارسال

سلام من تازه کارم اما خیلی دوست دارم این کار هارو تازه عضو سایت خوبتون شدم امیدوارم از من یه هکر بسازید

:( :( :( :( :( :( :(:blink:

سیلام خدمت تمامی دوستای عزیز فصل امتحاناتم خوبه ؟

راستی داداش اینجا کسی کسی رو هکر نمیکنه

هکرشدن هر فرد به توانایی ها و 100البته به تلاش خودش وابستس ممنون که عضو شدین

یا علیییییی

لینک به ارسال

با عرض پوزش از مدیر عزیز این تاپیک رو گذاشتم تا تمام عزیزان گروه بیان و زندگی نامه هکری خودشون رو بزارن.تاپیک جالبی میشه چون قبلا امتحان خودش رو پس داده.دوستان عزیز لطف کنن بیان و زندگی نامشون رو بگن.اول از همه هم مدیر عزیزمون تاپیک رو استارت میزنن.

دوستان لطف کنن ارسالی غیر از این موضوع نفرستن تا تاپیک قفل نشه.تشکر

منم به خاطر دختری که بهش علاقه دارم هکر شدم :D

لینک به ارسال

با سلام و تشکر بابت تاپیک جذابتون  :rolleyes: 

بنده اولش یه چیزیو قید کنم که من هیچ وقت ادعای هکر بودنو ندارم ولی از تجربیاتم و از کجا شروع کردم و... براتون میگم

شاید باورش برای دوستان سخت باشه ولی من مث اون دوستمون نبودم که در 7 سالگی تلفن همسایه رو شنود میکردم ن من تا قبل از 14 سالگیم نمیدونستم اصلا گوگل چی هست ولی با کمک یکی از دوستام فهمیدم چیه و از اونجا بود که به دنیای اینترنت علاقه مند شدم تا قبل از 17 سالگی دسترسی به کامپیوتر نداشتم و همیشه با گوشیم ور میرفتم اون موقه یادمه یه مرورگر opera بود که با تنظیم پروکسی هاش مجانی از اینترنت استفاده میکردم و روزانه 15 مگابایت حجم وب گردی داشتم حالا از اینا بگذریم ... من در 17 سالگی یعنی سال 1389 شدم صاحب یک سیستم شخصی که حتی خاموش کردنشو با کمک یکی از دوستام یاد گرفتم ولی بلاخره با سعی و تلاش خودم راه افتادم متاسفانه یا خوشبختانه توو ماه اول بعد این که سیستم گرفتم انقد که دستکاریش کردم ویندوز ام اکتیوش پریده بود منم که اولش اصلا حالیم نبود با خودم فکردم حتما سوخت خخخ بعد از پرس و جو از دوستان متوجه شدم باید ویندوز بشه تا درست بشه ...

این بود اغاز راه من که یه سی دی ویندوز گرفتم مو بدون این که کسی اموزشم بده رفتم جلو تا قسمت پارتیشن هاش هی الکی چن تا درایو رو پاک کردم و اظافه کردم و خیلی از کارای دیگه که هاردم سوخت این بود اولین شکستم خخخخ <_< 

بعد یه هارد جدید گرفتمو بازم ویندوز رو از نو شروع به نصب کردم با موفقیت نصب شد و اون موقه دسترسی به وای فای کابل نت نبود من از طریف گوشیم نتمو به زور کانکت کردم سرعت زیادی نداشت در حدی که کارو راه بندازه اون موقه بود که شروع کردم به ساختن وبلاگ بعد از مدتی توو وب گردی به یه لینک برخوردم که زده بود اموزش هک سایت با + نرم افزار کنجکاو شدمو اموزش و نرم افزارو گرفتم و این شد که هویچ استارتی شد برای من در وارد شدن به دنیای هکینگ :wub: 

بعد یکی از دوستام که رشته اش it بود منو با بک ترک اشنا کرد و cd شو بهم داد که نصب کنم (در ضمن رشته خودمم کامپیوتر نیست) منم که اون موقه کلا دسترسی به نت نداشتم فقط چند pdf که اون چیزی که من دنبالش بودم تووش نبود خلاصه 1 ماهی گذشت تا موفق شدم نصبش کنم اونم اون موقه تنها استفاده ای که از بک ترک میکردم هک کردن وای فای های مخفی همسایه ها بود 

( امید وارم تا اینجا خسته نشده باشید) :) 

اقا گذشتو گذشت تا با کالی اشنا شدم همش باهاش ور میرفتم و از یوتیوب و اپارات اموزش های مختلف رو دانلود میکردم و کار با انواع باگ های مختلف ، کار با اسکنر ها و ابزار های لینوکسی کار با خط فرمان لینوکس و مطالعه ای کتاب های اموزش تست و نفوذ و ...  و تست روی دنیای واقعی ، همیشه تمرینو و تکرار باعث میشد من به لینوکس مسلط بشم البته ن کامله کامل ولی در حد خودم و کمو بیش با زبان html اشنایی دارم در حد طراحی دیفیس و ...

امیدوارم از طولانی بودن متن خسته نشده باشین 

و همینجا جا داره از دوستانی که در این راه منو یاری کردند تشکر میکنم :wub: 

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری