abarestan

سوال درباره C++

11 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام

دوستان من تازه برنامه نویسی C++ رو شروع کردم و حالا به یک مشکل بر خوردم.

مشکلم اینکه بلد نیستم برنامه خودم رو اجرا کنم.

من با برنامه TurboC++  تونستم از منو ران اجراش کنم اما وقتی ذخیره می کنم اصلا فایلم وجود نداره!!

و اینکه فایلم هم با پسوند cpp ذخیره کردم و هرچی می گردم نیست.

و حالا من با ویژوال بیسیک هم که می نویسم ذخیره می کنم نمی دونم به چه شکل بازش کنم!!

رفتم کامپایلری که اقای رکس به نام lcc قرار داده بودند رو دانلود کردم و نصب اما بلد نیستم ازش استفاده کنم.

اگر میشه راهنماییم کنید.

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عرض سلامو ادب

در lc باید به این صورت عمل کنید در cmd

lc -g2 nameUrFile.c -o output.exe

اگر باز هم مشکل داشتید بگین تا  واضح تر توضییح بدم..

م.فق باشید

لینک به ارسال

عرض سلامو ادب

در lc باید به این صورت عمل کنید در cmd

lc -g2 nameUrFile.c -o output.exe

اگر باز هم مشکل داشتید بگین تا  واضح تر توضییح بدم..

م.فق باشید

منظور از lc همون lcc هستش؟؟ و اینکه میشه یکم بیشتر توضیح بدید؟؟ یعنی بگید ما اصلا باید کد ها مون رو در کدوم ادیتور بزنید و چه جوری بازش کنیم.

لینک به ارسال

با سلام

این رو بگم تا میشه گفت این تاپیک بسته بشه.

جناب اقای رکس لطف کردن طریقه کامپایل کردن با استفاده از lcc رو اموزش دادن در این تاپیک قرار دادند.

دوستان دیگری اگر در این زمینه سوال داشتن مثل من می تونن نگاه کنند تا مشکلشون بر طرف بشه.

لینک به ارسال

درود

تشکر از پاسخ مدیر محترم REX

-------------

ببنید  ++C یه زبان شی گراست یعنی شما برنامه هایی که تو این زبان منویسید قابلیت به روز شدن , پایداری و ... رو داراست .

محیط ها و IDE هایی مختلفی برای برنامه نویسی زبان C++ وجود دارند که معروف ترین وبهترین اونا ویژال (++Visual C) است که شما میتونید از اون استفاده کنید .

IDE بعدی که به شما پیشنهاد میکنم کد بلاکس (CodeBlocks) هستش . از قویترین تکس ادیتورها و کامپایلر های زبان ++C است.

--

کامپایلر Lcc هم یکی از بهترینهاست ولی دقت داشته باشید این کامپایلر بیشتربرای کامپابل و اجرای اکسپلویت هایی که به زبان C نوشته شده مورد استفاده قرار میگیره.

--

محیط ویژال بیسیک همونطور که از نامش پیداست برای برنامه نویسی به زبان VB هست .

--

توربو محیطی برای برنامه نویسی ب زبان C است .

--

ب2رود .

لینک به ارسال

درود

تشکر از پاسخ مدیر محترم REX

-------------

ببنید  ++C یه زبان شی گراست یعنی شما برنامه هایی که تو این زبان منویسید قابلیت به روز شدن , پایداری و ... رو داراست .

محیط ها و IDE هایی مختلفی برای برنامه نویسی زبان C++ وجود دارند که معروف ترین وبهترین اونا ویژال (++Visual C) است که شما میتونید از اون استفاده کنید .

IDE بعدی که به شما پیشنهاد میکنم کد بلاکس (CodeBlocks) هستش . از قویترین تکس ادیتورها و کامپایلر های زبان ++C است.

--

کامپایلر Lcc هم یکی از بهترینهاست ولی دقت داشته باشید این کامپایلر بیشتربرای کامپابل و اجرای اکسپلویت هایی که به زبان C نوشته شده مورد استفاده قرار میگیره.

--

محیط ویژال بیسیک همونطور که از نامش پیداست برای برنامه نویسی به زبان VB هست .

--

توربو محیطی برای برنامه نویسی ب زبان C است .

--

ب2رود .

بسیار ممنون دوست عزیز من راستیتش تعداد نظرات برای این روز تموم شده وگرنه یک تشکر باید می کردم ممنون.

لینک به ارسال

با توجه به احترام پاسخهای تمام دوستان گلم و بنظر بنده شما یکبار نرم افزار Visual Studio رو نصب کن و بعد از نصبش براحتی می تونید برنامه هاتون رو کامپایلش کنید و همچنین Visual C++ هم داخلش داره و کارتون رو راحت میکنه همچنین برنامه های بزبان VB رو هم خیلی بمراتب راحت تر می تونید بازش کنید.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری