رفتن به مطلب
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

عضویت ویژه طلایی گارد ایران با تخفیف 50%

برای عضویت کلیک کنید

Recommended Posts

تمام قوانين رو هم عمل ميكنم!

فقط اونجايي كه نوشتيي ديفيس بايد با هماهنگي شما باشه، يعني هر سايت رو كه خواستيم ديفيس كنيم از قبل بايد اطلاع بديم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت کاربر گرامی

بله شما باید قبل از حمله تارگت مورد نظرتون رو برای ما ارسال کنید و بررسی صورت بگیره که مشکلی پیش نیاد.

موفق باشید

لینک به ارسال

کاربر FLash_Syborg دقت کنید ؛ همونظور که ابتدای تاپیک ذکر شده یکی از شرایط دیفیسر شدن ثبت 20 تا دیفیس به نام تیم در سایت zone-h.org هستش .

همچنین استفاده از صفحه دیفیس اختصاصی گارد ایران .

شما هیچ یک از این موارد رو رعایت نکردید .

موفق باشید .

لینک به ارسال

اعلام آمادگی میکنم برای عضویت در تیم دیفیس ;)

طبق شرایط جذب دیفیسر ها, لینک اثباک دیفیس های خودتون رو در انجمن قرار بدید

بعد از اینکه توانایی شما در این زمینه اثبات شد با افتخار شمارو عضو تیم دیفیس اعلام میکنیم

لینک به ارسال

من آماده هستم تو دیفیس ثبت باگ های cms های php و ساخت آموزش های اختصاصی با نام گارد ایران فعالیت کنم همچنین اگه بشه میتونم مدیریت آزمایشی بخش هک کلاینت رو هم به عهده بگیرم در ضمن من پنج تا هک به اسم تیم کردم تو این پست ببینید :

http://guardiran.org/topic/864-%D8%AF%DB%8C%D9%81%DB%8C%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%AF%D8%B1-aljyyoshorg-zone-hccom/page-10#entry6933

نمیدونستم باید از دیفیس پیج اختصاصی استفاده بشه هرکاری هم کردم تو zone-h نشد اصلا دامین هایی که من زده بودم تو zone-h ثبت نشده بودن چون سرچ کردم ولی ارور میداد که تو یه سال گذشته ثبت شدن دفعه بعد قبل از دیفیس هماهنگ میکنم یا میدم خود مدیران ثبت کنن اما حالا لطف کنید این پنج تا دیفیس رو طبق قاعده نیک تسامح و تساهل از من قبول کنیدبعدا جبران میکنم 

البته من اعتقاد دارم دیفیس کار گروهیه من الان پسورد هش شده ده تا سایتو دارم یا حتی یوزر و پس بدون هش دارم ولی پیدا کردن ادمین پیجش زمانبر بود و بیخیالش شدم اگه یه نفر تو تیم باشه شل آپلود کنه یکی باشه کارای بک کانکت و لوکال روت و symlink رو انجام بده چند نفر باشن رو مهندسی اجتماعی کار کنن(به خدا خیلی مهمه هیچ روشی اینقد جواب نمیده اگه با خلاقیت در برنامه نویسی همراه بشه) یه نفرم فقط هش کرک کنه حرفه ای تر ها هم کار pentest پیشرفته سرور ها با کالی و سرور هکینگ رو انجام بدن این میشه یه تیم دیفیس کامل که تو دنیا حرف واسه گفتن داره اگر هرکس به تنهایی کار خودشه کنه کلمه تیم دیفیس بی معنا میشه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

درباره ی ما

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.