رفتن به مطلب
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

عضویت ویژه طلایی گارد ایران با تخفیف 50%

برای عضویت کلیک کنید

Recommended Posts

بنده با افتخار آمادگی خودم رو برای پیوستن به تیم دیفیسر های این وبسایت اعلام میکنم و امید وارم مهره ای مفید برای این تیم باشم .../

یا حق :)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بنده با افتخار آمادگی خودم رو برای پیوستن به تیم دیفیسر های این وبسایت اعلام میکنم و امید وارم مهره ای مفید برای این تیم باشم .../

یا حق :)

درود.

بسیار عالی.

شما فعالیت خودتون رو با توجه به قوانین بخش دیفیس شروع کنید.انشاا... به زودی شما از دیفیسر های انجمن گارد ایران خواهید شد.

قوانین:

1دیفیس ها به نام تیم امنیتی گارد ایران ( Guardiran Security Tema ) به ثبت برسونید

2-از دیفیس پیج اختصاصی تیم استفاده کنید(از این لینک دریافت کنید)

3-با ثبت 20 دیفیس در سایت zone-h.org به نام تیم به درجه دیفیسر نائل میشوید.

موفق و پیروز باشید

لینک به ارسال

درود

من تا به امروز عضو تیم دیفیس آشیانه بودم که می تونید از بخش لینک اثبات سایت های مورد نفوذ قرار گرفته آشیانه مشاهده کنید.

و بخاطر یکسری مسائل حاشیه ای demote شدم که قصد ندارنم اینجا در موردش صحبت کنم.

در مورد مطالبی که تخصص بیشتری دارم : (البته دقیقآ نمی دونم اسم دقیق بخش های شما چیه)

وایرلس هکینگ - هک و امنیت سیستم های شخصی (Client Hacking) - نفوذ به سایت ها و سرور ها و تیم دیفیس

اما بیشتر علاقه دارم به جای عضویت در تیم دیفیس شما , بصورت مدیر آزمایشی در بخش های مربوط به هک و نفوذ به سایت ها و سرور ها فعالیت کنم تا هم روزانه بتونم چند تا دیفیس کنم برای تیم شما و هم مطالب و پست های آموزشی بذارم و هم بتونم به بخش های زیرزمین و خصوصی اعضا دسترسی بیشتری داشته باشم (نسبت به بودن در تیم دیفیس) . اما فرق نمی کنه که در کدوم بخش از تخصص های بالا که عرض کردم باشم فقط به همون اندازه دسترسی هم داشته باشم کافیه . چون در کل می خوام تو همه ی بخش هایی که تخصص دارم پست بذارم.

منتظر پاسختون هستم.

بدرود

لینک به ارسال

درود

من تا به امروز عضو تیم دیفیس آشیانه بودم که می تونید از بخش لینک اثبات سایت های مورد نفوذ قرار گرفته آشیانه مشاهده کنید.

و بخاطر یکسری مسائل حاشیه ای demote شدم که قصد ندارنم اینجا در موردش صحبت کنم.

در مورد مطالبی که تخصص بیشتری دارم : (البته دقیقآ نمی دونم اسم دقیق بخش های شما چیه)

وایرلس هکینگ - هک و امنیت سیستم های شخصی (Client Hacking) - نفوذ به سایت ها و سرور ها و تیم دیفیس

اما بیشتر علاقه دارم به جای عضویت در تیم دیفیس شما , بصورت مدیر آزمایشی در بخش های مربوط به هک و نفوذ به سایت ها و سرور ها فعالیت کنم تا هم روزانه بتونم چند تا دیفیس کنم برای تیم شما و هم مطالب و پست های آموزشی بذارم و هم بتونم به بخش های زیرزمین و خصوصی اعضا دسترسی بیشتری داشته باشم (نسبت به بودن در تیم دیفیس) . اما فرق نمی کنه که در کدوم بخش از تخصص های بالا که عرض کردم باشم فقط به همون اندازه دسترسی هم داشته باشم کافیه . چون در کل می خوام تو همه ی بخش هایی که تخصص دارم پست بذارم.

منتظر پاسختون هستم.

بدرود

درود

دوست عزیز قبل از خواندن شرایط و قوانین  فعالیت خودتون رو آغاز کنید مورد برسی قرار میگیره

لینک به ارسال

باتوجه به پست فبلی که گذاشته شده من عمل می کنم . که برای  شروع 20 تا دیفیس نیاز هست.

فقط مثل اینکه شما بجز zone-h چنتا سایت دیگه هم ثبت می کنید.

سایت هایی که می شه ثبت کرد رو بگید و لینک تاپیک ها رو لطفآ

لینک به ارسال

باتوجه به پست فبلی که گذاشته شده من عمل می کنم . که برای  شروع 20 تا دیفیس نیاز هست.

فقط مثل اینکه شما بجز zone-h چنتا سایت دیگه هم ثبت می کنید.

سایت هایی که می شه ثبت کرد رو بگید و لینک تاپیک ها رو لطفآ

l

ملاک ما  برای ارتقا zone-h هستش ..

لینک به ارسال
با سلام و عرض ادب مهندس من یه پیج دیفیس می خوام برای لوگو و پیوستن به تیم امنیتی گارد فقط جسارتا mass df جز شرایط میشه یا اینکه باید 50 تا سرور بزنم چون سروری که هک کردم567 تا سایت روش هاست شده ممنون می شم راهنمای بفرمایید ناگفته نباشه این سرور روش سایت های پورن هستش منتظر پاسخ شما هستم 

یا حق

لینک به ارسال

با سلام و عرض ادب مهندس من یه پیج دیفیس می خوام برای لوگو و پیوستن به تیم امنیتی گارد فقط جسارتا mass df جز شرایط میشه یا اینکه باید 50 تا سرور بزنم چون سروری که هک کردم567 تا سایت روش هاست شده ممنون می شم راهنمای بفرمایید ناگفته نباشه این سرور روش سایت های پورن هستش منتظر پاسخ شما هستم 
یا حق

سلام عزیزم .. واسه دیفیس پیج شما میتونید از دیفیس پیج رسمی گارد ایران استفاده کنید 

http://guardiran.org/topic/1675-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D8%AF%DB%8C%D9%81%DB%8C%D8%B3-%DA%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86/

و در رابطه با مس دیفیس  خیر جز این شرایط نیست ولی امتیاز در سریع تر رنک گرفتن شما قطعا خواهد داشت .

تمامی دوستانی که مایلند به تیم دیفیس بپیوندند سایت های خودشون رو به اسم Guardiran Security Team در زون اچ ثبت کنند . و لینک هارو میتونند برای بنده ارسال کنند بصورت خصوصی ..(تا زمانی که تغییرات انجام بشه) ..

یا حق 

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

درباره ی ما

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.