رفتن به مطلب
  • Black
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

عضویت ویژه طلایی گارد ایران با تخفیف 50%

برای عضویت کلیک کنید

virtual_hate

مشکل در اپلود فایل در انجمن

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان عزیز

ببخشید بنده اصلا قصد ایجاد تاپیک نداشتم و واقعا وقتی هم برای ایجاد تاپیک بی محتوا نداشتم فقط خواستم از مدیر اصلی و مدیران بخش خواهش کنم مشکل اپلود شدن فایلا رو برطرف کنند بنده یک هفته قصد ارسال یک پی دی اف رو در انجمن رو دارم ولی متاسفانه با ارور مواجه میشم.

و خواهش دیگر بنده اینکه مدیر اصلی و دیگران مدیران اگه شماها پیغام خصوصیتون رو باز بذارید تا کاربران بتونن با شما در ارتباط باشند بسیار کار راحتتر میشه و نیازی هم به ایجاد تاپیک نیستش و دیگر وقت بقیه دوستان هم گرفته نمیشد اگر مدیران عزیز دلیل بستن خصوصیشون رو بگن بنده بسیار ممنون میشم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت دوستان عزیز

ببخشید بنده اصلا قصد ایجاد تاپیک نداشتم و واقعا وقتی هم برای ایجاد تاپیک بی محتوا نداشتم فقط خواستم از مدیر اصلی و مدیران بخش خواهش کنم مشکل اپلود شدن فایلا رو برطرف کنند بنده یک هفته قصد ارسال یک پی دی اف رو در انجمن رو دارم ولی متاسفانه با ارور مواجه میشم.

و خواهش دیگر بنده اینکه مدیر اصلی و دیگران مدیران اگه شماها پیغام خصوصیتون رو باز بذارید تا کاربران بتونن با شما در ارتباط باشند بسیار کار راحتتر میشه و نیازی هم به ایجاد تاپیک نیستش و دیگر وقت بقیه دوستان هم گرفته نمیشد اگر مدیران عزیز دلیل بستن خصوصیشون رو بگن بنده بسیار ممنون میشم.

خصوصی شون بسته نیست

آنها صندوق پیام هاشون پر هستش

از هر راهی که باهاشون ارتباط داری بهشون بگو خالی میکنن

من که الان کاربر تازه وارد هستم روزی حداقل یدونه پیام درخواست هک و همکاری و... میاد 

مدیران که روزی  10 تا فکرکنم دریافت کنن

لینک به ارسال

خب  الان این مشکل اپلود فایل حل میشه یا نه ؟

آیا این مشکل فقط واسه سیستم من هست یا بقیه هم با این مشکل روبرو هستند ؟

لینک به ارسال

سلام.

کش مرورگرتون رو خالی کنید.

فایلتون حتما زیپ باشه و هنگام آپلود از وی پی ان و ابزار های این چنینی برای آپلود استفاده نکنید.

موفق باشید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

درباره ی ما

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.