mehransamieifar

اضافه کردن پورت برای کالی لینوکس

17 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

شما یه ای پی لوکال دارید که میتونید از طریق دستور ifconfig در لینوکس یا ipconfig در پوسته command prompt ، اون رو بدست بیارید که شکل کلی اونها اینجوریه 192.168.*.*

خب ببینید این ای پی لوکال ، ورژن ۴ رو ساپورت میکنه منظور ورژن پروتکل اینترنتیتون .

شما باید در قسمتPrivate IP ای پی لوکالتون رو قرار بدید ، در نظر داشته باشید که در لینوکس میخواهید عمل پورت واردینگ روی کدوم اینترفیس انجام بشه و ای پی اون اینترفیس رو وارد کنید.

نحو پروتکل هم TCP قرار بدید یعنی قسمت protocol type رو TCP بذارید که مخصوص پروتکل اینترنتی ورژن ۴ هست.

در قسمت های external start/end port و همچنین internal start /end port پورت مورد نظر رو وارد کنید.

قسمت Connection هم مربوط به wan ی هست که الان دارید ازش استفاده میکنید و میرید اینترنت . چک کنید که مطابقت داشته باشه با تنظیمات wan تون.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خیلی ممنونم به خاطر راهنمایی :wub:

من سوالات دیگه هم دارم :

بعد از متصل شدن به گوشی طرف مقابل ایا میشه ازش عکس و فیلم دریافت کرد یا گوشیشو کلا  :blink:  ترکوند :ph34r:

ممنون میشم اموزش بدید :D

لینک به ارسال

با سلام خیلی ممنونم به خاطر راهنمایی :wub:

من سوالات دیگه هم دارم :

بعد از متصل شدن به گوشی طرف مقابل ایا میشه ازش عکس و فیلم دریافت کرد یا گوشیشو کلا  :blink:  ترکوند :ph34r:

ممنون میشم اموزش بدید :D

برای کالی نمیخواستین دوست عزیز اینکار شما اگه اون شخص متوجه شود قابل پیگری میباشد جرمش از 6ماه زندان فکنم  تا چند سال جریمه نقدی هم فکنم تا 5 ملیون بداره برای دورید جک ویا  اندرو رات میخواین استفاده کنید کالی این وسط چی میگه مثلا خواستی بگی خیلی هکری <_<   در ضمن اموزش پورت بازکردن هم اونجوری که دوست عزیزمون توضیح داد نیس میتونید امتحان کنید روش پورت بازکردن تغیر کرده یا حق  :blink:

لینک به ارسال

برای کالی نمیخواستین دوست عزیز اینکار شما اگه اون شخص متوجه شود قابل پیگری میباشد جرمش از 6ماه زندان فکنم  تا چند سال جریمه نقدی هم فکنم تا 5 ملیون بداره برای دورید جک ویا  اندرو رات میخواین استفاده کنید کالی این وسط چی میگه مثلا خواستی بگی خیلی هکری <_<   در ضمن اموزش پورت بازکردن هم اونجوری که دوست عزیزمون توضیح داد نیس میتونید امتحان کنید روش پورت بازکردن تغیر کرده یا حق  :blink:

منو هک کردن الان برم شکایت کنم؟

کد امنیتیمو دوممو به خاطر ست کردن ربات برداشتم 2/3 روزی بود نداشتم از این فرصت استفاده کردن حالا نمی دونم چطوری هک شدم بعد خودش تو اکانتم بود من موارد میشدم منو کیک میکرد

بعدا تلگرام هم برام 24 ساعت محدودیت گذاشت اون یارو هم از این یه روز استفاده کرد تمام اطلاعات شخصیمودزدید الان درخواست پول کرده :(

لینک به ارسال

اگر حتم دارین هک شدین حتما شکایت کنین.به جرم هتک حرمت و اخاذی و هم هم جریمه نقدی داره هم زندان(اگر در سن بالای ۱۸ سال باشه زندان واگرنه به ندامتگاه یا دارالتأدیب میفرستن.

البته اگر هنوز میتونین وارد اکانت بشین مسیر زیر رو برین وآی پی شخص رو در بیارین که ببینین با چی وارد اکانت شما شده.

Setting > Privacy And Security > Active Sessions

هر آی پی که به جز دستگاه های خودتون هست رو میتونید با کلیک و OK کردن از اکانت بندازین بیرون.

خوب حالا شکایت:

مراحلش سادست.اگر از طریق پلیس فتا شکایت کنین هم هزینه بسیار یالایی داره هم زمان طولانی طول میکشه.

اگر از دادگاه قضایی منطقه خودتون شکایت رو تنظیم کنین فقط هزینه تمبر داره که از ده یا بیست هزار تومان بیشتر نمیشه.

در ضمن سوال رو باید در تاپیکی جدا مطرح میکردین چون عملا هیچ ربطی به تاپیک نداره

یا علی

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری