11 ارسال در این موضوع قرار دارد

به نام خدا :)

در این آموزش شما با نحوه ساخت کلاینت در سی شارپ و اتصال اون به نت کت درون کالی لینوکس و در آخر سرم ارسال اطلاعات سیتمی به نت آشنا خواهید شد ..

نت کت (NetCat) : ابزاری که به چاقوی سوئیسی معروفه و ما میتونیم باهاش بکدور بگیریرم فایل آپلود کنیم و  پورت اسکن کنیم و ..  :)

رمز تمامی آموزش ها : guardiran.org

استقبال کمه ها ......... برای این که آموزش ها سریعتر گزاشته بشه نیاز به استقبال شما داره :huh:

اگه استقبال زیاد بشه آموزش شل یا همون دسترسی کامند پرامتی هم رو در سی شارپ بهتون آموزش میدم . Connect NetCat.part1.rar

آیدی تلگرام جهت انتقاد و پیشنهاد و ساخت ابزار : @Edris_Ice

با تشکر از مدیریت سایت و جناب Rex و بقیه مدیران گرامی :D

Connect_NetCat.part1.rar

Connect_NetCat.part2.rar

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خسته نباشیی

درسته این تاپیک قدیمه اما میگم شایددد بدرد کسی خورد

من یه ایده جالب تر دارم گفتم بگم شاید بدرد کسی خورد و شاید بعدا یه تاپیک هم زدم درمورد همین البته اگه جاییش اشتباه نکرده باشم

هک با #C

ایده من اینه ما میتونیم یه فایل رات ویندوز رو که یه پیلود روش هست رو درست کنیم و اماده بزاریمش

مرحله بعدش اینه توی سی شارپ با دستوراتش بیایم این فایل رو اجرا کنیم حالا واسه اینکه نخوایم واسه تارگت دو تا فایل بفرستیم و

فقط همون فایل c# رو بفرستیم میتونیم رات رو انلاین کنیم و بگیم که دانلود بشه و بعد مخفی بشه و بعد اجرا بشه

این روشی بود که توی ذهنم بود من تا تستش نکردم ولی فکر کنم جواب بده و امیدوارم جای این مطلب همینجا باشهه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری