MR.Moein

سطح دسترسی در شل

3 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام و احترام 

دوستان از یه سایت شل دارم حدود 100تا سایت دیگه هم روی اون سرور هاست شده ولی خب من فقط به او سایتی که روش شل اپ کردم دسترسی دارم

با weevely بک کانکت گرفتم ولی دسترسی برای اجرای لوکال روت نمیده کلا دسترسی بستس  با Nc هم متاسفانه شرایطش نیس منظورم اینه ک آیپی ولید ندارم و تنظیمات دستگاهم رو نمیتونم تغییر بدم...یه اسکریپ پرل هم بود که /etc/passwd رو بایپس میکنه ولی متاسفانه اجرا نمیشه ینی فقط میاد ک دانلود میشه....

با سپاس از اساتید عزیزmownten وabarestan وDeMoN 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1397/04/23, 04:28:28، MR.Moein گفته است :

با سلام و احترام 

دوستان از یه سایت شل دارم حدود 100تا سایت دیگه هم روی اون سرور هاست شده ولی خب من فقط به او سایتی که روش شل اپ کردم دسترسی دارم

با weevely بک کانکت گرفتم ولی دسترسی برای اجرای لوکال روت نمیده کلا دسترسی بستس  با Nc هم متاسفانه شرایطش نیس منظورم اینه ک آیپی ولید ندارم و تنظیمات دستگاهم رو نمیتونم تغییر بدم...یه اسکریپ پرل هم بود که /etc/passwd رو بایپس میکنه ولی متاسفانه اجرا نمیشه ینی فقط میاد ک دانلود میشه....

با سپاس از اساتید عزیزmownten وabarestan وDeMoN 

تمامی سایت ها یا بهتر بگم یوزر اکانت هایی که تعریف میشن معمولا در مسیر home/ قرار دارند مسلما شما نمیتونید به تمام سایت های یک سرور دسترسی پیدا کنید مگر اینکه دسترسی روت داشته باشید.

اینکه میفرمایید با weevely بک کانکت گرفته اید ولی نمیتوانید لوکال روت را اجرا کنید حتما در اجرای لوکال روت مشکل دارید چون بک کانکت گیری صرفا برای دسترسی به محیط کامندی است. بهترین روش برای بک کانکت گرفتن استفاده از ای پی ولید هست و پیشنهاد میشه یک سرور مجازی (لینوکس یا ویندوز) تهیه کنید. از طریق isp که اینترنت تهیه کرده اید هم میتوانید اقدام کنید.

دستور etc/passwd/ برای بیرون کشیدن لیست یوزرهای روی سرور به کار میره و درواقع چیزی رو بایپس نمیکنه این دستور بیشتر برای سیملینک زدن به کار میره که از طریق خود شل هم میشه اقدام به این کار کرد 

اگر اسکریپت پرل شما یا هر اسکریپت دیگری که حالت دانلودی به جای اجرا داشت باید از دستورات  htaccess استفاده کنید. آموزش های زیادی در سایت وجود داره 

موفق باشید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری