22 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 1 ساعت قبل، mostafaRAT گفته است :

چند وقت پیش ویروس نویسی با پایتون رو شروع کردم... و حالا فهمیدم که فرمت.py فایده نداره اخه نمیتونم به طرف بگم تو بیاidle رو نصب کن بعد ویروس رو بدم ب طرف و برای تزریق به عکس هم به فرمت.exeنیازه اگه بتونبد کارمو راه بندازید که خیلی خیلی ممنون میشم

کار خاصی نداره اخه همش یه دستوره . اگه توضیحات رو کامل بخونید سریع راه میوفته کارت.

تو pyinstaller یه دستور کوچیک باید بزنی :

pyinstaller.exe --onefile --icon=myicon.ico --version-file=version.txt --hidden-import=module1 --hidden-import=module2 ... myscript.py

دستور کلی همینه . آرگومان های Hidden import برای بایند کردن و چسبوندن ماژول ها به فایل خروجی (exe) بکار میره که ارور های اجرا برطرف میشه.

تو Py2exe هم که گفتم:

from distutils.core import setup
import py2exe, sys, os

sys.argv.append('py2exe')

setup(
    options = {'py2exe': {"includes":["module1", "module2"]}},
    console = [{'script': "single.py"}],
)

یه فایل درست میکنی با فرمت Py اینارو میریزی توش و دستوری که تو تایپیک خوندی میزنی.

پایتون نسخه 3.7 تازه به دنیا اومده ! همون 3.6 رو نصب کن .

در هر صورت شما با اخرین نسخه 2.7 هم میتونید با pyinstaller تبدیل رو انجام بدید . یجای کار میلنگه که از طرف شماست حالا یا کد درست نوشته نشده یا درست کتابخونه هارو نصب نکردید

پایتون همون اول که اومد قرار نبود چیزی به اسم exeتو کارش باشه . اینو خود توسعه دهنده ها درست کردن یعنی تو ساختار و برنامه پایتون  تبدیل کردن نبوده . برا همین ممکنه با یکی دوتا ارور مواجه بشید اما حل شدنیه .

بعضیا تصور غلطی دارن که از هر چیزی اخریشو امتحان کنن.

هر چیز جدیدی که بیاد برا اینکه جا بیوفته باید وایسه تا توسعه دهنده هاش باهاش وفق پیدا کنن . داستان پایتون 3.7 هم همینه . خیلی از کتابخونه ها باهاش سازگاری ندارن. مثلا pyTelegramBotAPI .

به هر حال توصیه میکنم پایتون نسخه 2 رو کنار بذارید نسخه 3 رو نصب کنید . نسخه 3.6 که در حال حاضر بهینه تر از 3.7 هست.

اگر تو کدتون از ماژول socket استفاده کرده باشید که به یک آی پی متصل میشه شک نکنید توسط انتی ویروس ها شناسایی میشه . برای ویروس نویسی حتما از الگوریتم های رمزنگاری استفاده کنید . کتابخونه های زیادی هستند اما با این حال تو اون سمت(سازندگان آنتی ویروس) همیشه در حال آپگرید هستن و الگوریتم های زیادی رو میشناسن . پس بهترین کار نوشتن یه الگوریتم هست که کار سختیه . با این حال تست کنید شاید کلا طرف نفهمید ! البته ویندوز 10 احتمالش زیاده که شناسایی کنه .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عزیز من  سه ساعته دارم چی میگم اصلا میخونی؟!

نسخه 2.7.14 رو نصب کن یا 2.7.15

یه تست بزن

هیچ جای دستوری که من نوشتم  دو تا Onefile نذاشته .

pyinstaller --onefile myp.py --onefile غلطه

تو دستورت حتما Hidden import رو وارد کن.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Mr.Python گفته است :

یه تست بزن

این نسخه رو پیشنهاد میکنید؟پس روی همین نسخه pyinstallerرو تست میکنم

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، Mr.Python گفته است :

یه تست بزن

Shot 0009.png

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، mostafaRAT گفته است :

Shot 0009.png

1. با دستور زیر به راحتی میتونید این کتابخونرو نصب کنید (روش اتوماتیک نه دستی): - البته باید بدونید که Pip از قبل نصب شده روی پایتون نسخه 2.7.13 به بعد

pip install pyinstaller

برای آپگرید /آپدیت / ریکاوری کتابخونه دستور زیر رو بزنید:

pip install pyinstaller --upgarde

2. اگر مرحله اول رو به درستی انجام داده باشید و مشکلی نباشه میتونید تست بزنید به این صورت که هر جایی که باشید cmdرو باز میکنید و مینویسید:

pyinstaller.exe

و اینجوری اگر خروجی گرفتید که یعنی کتابخونه نصب شده و مشکلی نداره اما اگر اجرا نشد مشکل از سمت شماست . هیچ تغییراتی تو محل نصب پایتون ایجاد نکنید . مطمین شوید که pip از قبل نصب است . در هنگام نصب پایتون مسیر مفسر رو تو environment variables در محل path قرار داده باشید. اگر اینکارارو انجام بدید مشکل دیگه ای نمیمونه.

3. تا اینجا تست کردید و همه چی درست بود حالا یه نکته ای باید بگم : از اونجایی که شما به قول خودتون ویروس نوشتید تو زبان پایتون من تعجب میکنم که دستور رو به اون شکل بکار بردید . که کاملا اشتباست . منظور از ... ارگومان های دیگه ای برای pyinstaller بود (امیدوارم بدونید ارگومان یعنی چی) نه اینکه بیاید تو دستور بنویسید ... !!

منظور از module1 و module2 هم ماژول هایی هست که تو اسکریپت بکار بردید (امیدوارم بدونید ماژول چی هست) مثلا من تو اسکریپتم از 3 تتا ماژول requests , socket, re استفاده میکنم . میام این سه تا ارگومان رو اضافه میکنم:

--hidden-import=requests --hidden-import=re --hidden-import=socket

نکته بعدی هم اینه که آرگومان version file برای این هست که شما اطلاعاتی راجب فایل (مثل نام و ورژن و توضیحات فایل و شرکت سازنده و ...) رو بدید که باید برحسب سینتاکس ویندوز نوشته بشه . 

نکته بعدی هم درمورد ارگومان icon که برای این بکار میره شما یه ایکون از قبل برای برنامه در نظر گرفته باشید .

پیشنهاد میکننم قبل از هر چیز بیشتر در مورد این مطالب مطالعه کنید .

یکبار پایتون رو حذف کنید پوشش توی c هم همینطور . پایتون نسخه 2.7.15 رو نصب کنید و کارایی که گفتم بکنید . هیچ دستکاری توی نصب و پوشه ها انجام ندید .

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری