22 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 3 ساعت قبل، Mr.Python گفته است :

1. با دستور زیر به راحتی میتونید این کتابخونرو نصب کنید (روش اتوماتیک نه دستی): - البته باید بدونید که Pip از قبل نصب شده روی پایتون نسخه 2.7.13 به بعد

pip install pyinstaller

برای آپگرید /آپدیت / ریکاوری کتابخونه دستور زیر رو بزنید:

pip install pyinstaller --upgarde

2. اگر مرحله اول رو به درستی انجام داده باشید و مشکلی نباشه میتونید تست بزنید به این صورت که هر جایی که باشید cmdرو باز میکنید و مینویسید:

pyinstaller.exe

و اینجوری اگر خروجی گرفتید که یعنی کتابخونه نصب شده و مشکلی نداره اما اگر اجرا نشد مشکل از سمت شماست . هیچ تغییراتی تو محل نصب پایتون ایجاد نکنید . مطمین شوید که pip از قبل نصب است . در هنگام نصب پایتون مسیر مفسر رو تو environment variables در محل path قرار داده باشید. اگر اینکارارو انجام بدید مشکل دیگه ای نمیمونه.

3. تا اینجا تست کردید و همه چی درست بود حالا یه نکته ای باید بگم : از اونجایی که شما به قول خودتون ویروس نوشتید تو زبان پایتون من تعجب میکنم که دستور رو به اون شکل بکار بردید . که کاملا اشتباست . منظور از ... ارگومان های دیگه ای برای pyinstaller بود (امیدوارم بدونید ارگومان یعنی چی) نه اینکه بیاید تو دستور بنویسید ... !!

منظور از module1 و module2 هم ماژول هایی هست که تو اسکریپت بکار بردید (امیدوارم بدونید ماژول چی هست) مثلا من تو اسکریپتم از 3 تتا ماژول requests , socket, re استفاده میکنم . میام این سه تا ارگومان رو اضافه میکنم:

--hidden-import=requests --hidden-import=re --hidden-import=socket

نکته بعدی هم اینه که آرگومان version file برای این هست که شما اطلاعاتی راجب فایل (مثل نام و ورژن و توضیحات فایل و شرکت سازنده و ...) رو بدید که باید برحسب سینتاکس ویندوز نوشته بشه . 

نکته بعدی هم درمورد ارگومان icon که برای این بکار میره شما یه ایکون از قبل برای برنامه در نظر گرفته باشید .

پیشنهاد میکننم قبل از هر چیز بیشتر در مورد این مطالب مطالعه کنید .

یکبار پایتون رو حذف کنید پوشش توی c هم همینطور . پایتون نسخه 2.7.15 رو نصب کنید و کارایی که گفتم بکنید . هیچ دستکاری توی نصب و پوشه ها انجام ندید .

در هنگام نصب پایتون مسیر مفسر رو تو environment variables در محل path قرار داده باشید. اگر اینکارارو انجام بدید مشکل دیگه ای نمیمونه.

مشکل اینه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 1 ساعت قبل، mostafaRAT گفته است :

در هنگام نصب پایتون مسیر مفسر رو تو environment variables در محل path قرار داده باشید. اگر اینکارارو انجام بدید مشکل دیگه ای نمیمونه.

مشکل اینه

این تایپیک رو بررسی کنید:

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، mostafaRAT گفته است :

حل شد ولی حتما باید دستور مازول ها رو وارد کرد؟ اجباریه؟

بعضی موقعا اگه وارد نشه ارور میده موقع اجرا 

البته لازم نیست همه ماژول هارو وارد کنی بعضی از ماژول ها نیاز دارن که بایند بشن به فایل خروجی مثل requests .

که اگر این ماژول رو استفاده میکنید حتما ماژول idna رو هم تو دستور وارد کنید . نمونه دیگش مثل tkinter

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری