10 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان و مدیران محترم. سوال داشتم که چگونه حمله ی DDOS رو به صورت کلی (یعنی سایت برای همیشه از کار بیفتد) انجام بدم؟ البته بشه از آدرس اون سایت استفاده کرد. مثلا به یک وبلاگ با آدرس masalaninsite.blogfa.com حمله کنیم و سایت از کار بیفته ولی بعدا همین آدرس رو بتونیم تو توسعه دهنده وبلاگ (که اینجا بلاگ فا هست) ثبت کنیم. البته اگه نشه مشکلی نیست اینکه کلا از کار بیفته برام مهمه. به این وبلاگ نمیخوام حمله کنم ها برای مثال فقط گفتم.

راستی در باز کردن Anonymous External Attack در ویندوز 7 مشکل دارم باز نمیشه ارور میده: 

check online for a solution and close the program

یک ارور دیگه هم میده که پایین عکسش هست. خود برنامه رو هم پیوست کردم.

لطفا راهنمایی کنید، با تشکر.

Anonymous External Attack.exe

Error.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ببخشید چند سوال رو در یک تاپیک می پرسم. حمله ی قطع ارتباط از اینترنت چطور انجام میشه؟ یعنی مثلا با داشت آی پی اینترنتی یک شخص، ارتباط اون شخص رو با اینترنت قطع کرد. اگه با آی پی اینترنتی نمیشه با آی پی سخت افزاری میشه؟

منتظرم پاسخ های دقیقتون هستم، با تشکر.

لینک به ارسال

در این مورد بار ها تو تاپیک های مختلف توضیح دادیم.

دیداس به ابزار قدرتمند + چند سیستم با پهنای باند اینترنت مناسب + تنظیم نادرست کانفیگ سرور نیاز داره . شما اگه به سروری حمله کنید که به درستی کانفیگ شده باشه و حداقل موارد رو رعایت کرده باشه و همچنین بخواید با یک یا دو سیستم حمله دیداس رو انجام بدید 100 درصد دارید خودتون رو خسته میکنید و اتفاقی نخواهد افتاد.

دوم اینکه با منطق جور در نمیاد کسی بتونه اتصال اینترنت یک شخص رو به طور کامل قطع کنه!

قطع و وصل اتصال اینترنتی به عهده شرکت ارایه دهنده اینترنت و مخابرات هست نه هکر! مگه اینکه انقدر حرفه ای باشید و گردن کلفت که بخواید توشرکت کاری انجام بدید ! (مثل فیلما :|‌)

لینک به ارسال
در 42 دقیقه قبل، Mr.Python گفته است :

دیداس به ابزار قدرتمند + چند سیستم با پهنای باند اینترنت مناسب + تنظیم نادرست کانفیگ سرور نیاز داره . شما اگه به سروری حمله کنید که به درستی کانفیگ شده باشه و حداقل موارد رو رعایت کرده باشه و همچنین بخواید با یک یا دو سیستم حمله دیداس رو انجام بدید 100 درصد دارید خودتون رو خسته میکنید و اتفاقی نخواهد افتاد.

دوم اینکه با منطق جور در نمیاد کسی بتونه اتصال اینترنت یک شخص رو به طور کامل قطع کنه!

قطع و وصل اتصال اینترنتی به عهده شرکت ارایه دهنده اینترنت و مخابرات هست نه هکر! مگه اینکه انقدر حرفه ای باشید و گردن کلفت که بخواید توشرکت کاری انجام بدید ! (مثل فیلما :|‌)

میدونم تو انجمن هم جستجو کردم چیز زیادی نفهمیدم در ضمن منظور من قطع ارتباط کلی اینترنت طرف نیست فقط قطع ارتباط اون شخص تا مثلا چند دقیقه.

لینک به ارسال

دیگه وقتی توضیح دادم دوباره برای چی میخواید لینک بدم؟

اگه میخواید میتونید خودتون سرچ کنید.

ضمنا چرا باید شما پشت سرهم بنویسید "با تشکر" ؟؟ فکر نمیکنید یه قسمتی هست توی پست ها که میتونید با کلیک روی اون تشکر کنید ؟

در صورت تکرار تاپیک قفل میشه .

چت روم نیست اینجا که

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، OOOHHHAAACCCKKKOOO گفته است :

میدونم تو انجمن هم جستجو کردم چیز زیادی نفهمیدم در ضمن منظور من قطع ارتباط کلی اینترنت طرف نیست فقط قطع ارتباط اون شخص تا مثلا چند دقیقه.

منم گفتم همچین چیزی امکان نداره.

لینک به ارسال
در 51 دقیقه قبل، Mr.Python گفته است :

حداقل آموزش down کردن دایمی سایت رو می گفتین.

در 7 دقیقه قبل، Mr.Python گفته است :

دیگه وقتی توضیح دادم دوباره برای چی میخواید لینک بدم؟

اگه میخواید میتونید خودتون سرچ کنید.

ضمنا چرا باید شما پشت سرهم بنویسید "با تشکر" ؟؟ فکر نمیکنید یه قسمتی هست توی پست ها که میتونید با کلیک روی اون تشکر کنید ؟

در صورت تکرار تاپیک قفل میشه .

چت روم نیست اینجا که

گفتم که هنگ کرده بود سیستم خودش چند بار فرستاد.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری