OOOHHHAAACCCKKKOOO

دسترسی به کدنویسی سایت

18 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 19 دقیقه قبل، Mr.Python گفته است :

جواب تکراری : سرور باید هک بشه و بتونید به فایل ها دسترسی داشته باشید .

یه تاپیک رو الکی شلوغ نکنید . جوابو قبلا گفتیم .

وقتی شما دسترسی پیدا کردید به سرور و دیتابیس رو در اختیار داشتید میتونید محتویاتش رو تغییر بدیداما دقیقا چرا باید دیتابیس ویروسی بشه ؟ حسن کار چیه ؟ دیتابیس فقط یه سری کده که جمع شده و کارش نگه داشتن اطلاعات داخل یک فایله (به شکل های مختلف مثلا خطی و جدولی و ...) تا حالا نشنیدم که بگن مثلا دیتابیس ویروس داره !  یه فایل اجرایی نیست که .  فایل متنیه . پس میشه تغییراتی روش اعمال کرد (اضافه کردن حذف کردن واکشی آپدیت ) پس ویروسی شدن دیتابیس یه عبارت عجیبیه ! 

اما مثلا شما یه ویروس رو روی سرور آپلود کنید و اجرا بشه خب بسته به توانایی اون ویروس  اختلالاتی تو سرور به وجود میاد مثلا یک وب سایت میخواد به دیتابیس رجوع کنه و کار ویروس اینه که دیتابیسو پاک کنه یا قفل کنه یا به هر طریقی نذاره وب سایت به دیتابیس وصل بشه .

اگه دیتابیس نمیتونه ویروسی بشه میتونیم خودمون رو بجای سرور جا بزنیم و به دیتابیس دسترسی پیدا کنیم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 1 ساعت قبل، OOOHHHAAACCCKKKOOO گفته است :

اگه دیتابیس نمیتونه ویروسی بشه میتونیم خودمون رو بجای سرور جا بزنیم و به دیتابیس دسترسی پیدا کنیم؟

والا چی بگم

یجورایی سوالتون با عقل و منطق جور در نمیاد . حداقل با عقل خودم ! نمیدونم شاید من در حد اینجور مفاهیم نیستم.

خودمونو بجای سرور جا بزنیم ؟! تا حالا نشنیدم !

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، Mr.Python گفته است :

والا چی بگم

یجورایی سوالتون با عقل و منطق جور در نمیاد . حداقل با عقل خودم ! نمیدونم شاید من در حد اینجور مفاهیم نیستم.

خودمونو بجای سرور جا بزنیم ؟! تا حالا نشنیدم !

منظورم این هست که خودمون رو بجای ادمین جا بزنیم.

لینک به ارسال

باید از اون سایت دسترسی داشته باشی تا بتونی به محتویات هاست دسترسی پیدا کنی و با استفاده از شل یا ابزارهایی دیگه که با زبان های پرل یا پایتون نوشته شده اند میتونی به دیتابیس دسترسی پیدا کنی کار سختی نیست

یه نکته رو بگم هک سرور لازم نیست یعنی برای این کار دسترسی روت لازم نیست

فکر نکنم نیازی به توضیح بیشتری باشه . لطفا جواب های قبلی  رو مطالعه کنید و این بحث ادامه ندهید چون باعث حذف تاپیک خواهد شد.

موفق باشید.

لینک به ارسال
در در 1397/06/13, 11:35:05، OOOHHHAAACCCKKKOOO گفته است :

این دیگه چه سوالیه؟ دیتابیس به تو وصل نمیشه که، تو به دیتابیس وصل میشی و برای اتصال به دیتابیس نیاز به اسم و یوزرنیم و پسورد داری. 

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.