ramdeco

سوال در مورد msfconsole

2 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان من وقتی میخوام msfconsole رو اجرا کنم با نوشته های زیر مواجه میشم و هر کاری کردم نتونستم مشکل رو حل کنم در لابلای تلاشم یک بار هم اتفاقی درست اجرا شد:

ممنون میشم راهنماییم کنید.

msfconsole

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
/usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/payload/android.rb:92:in `not_after=': bignum too big to convert into `long' (RangeError)
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/payload/android.rb:92:in `sign_jar'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/payload/android.rb:123:in `generate_jar'
    from /usr/share/metasploit-framework/modules/payloads/singles/android/meterpreter_reverse_https.rb:50:in `generate_jar'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/payload/android.rb:38:in `generate'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/payload.rb:204:in `size'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/payload_set.rb:91:in `block in recalculate'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/payload_set.rb:78:in `each_pair'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/payload_set.rb:78:in `recalculate'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/modules/loader/base.rb:251:in `block in load_modules'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/modules/loader/base.rb:248:in `each'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/modules/loader/base.rb:248:in `load_modules'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/module_manager/loading.rb:119:in `block in load_modules'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/module_manager/loading.rb:117:in `each'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/module_manager/loading.rb:117:in `load_modules'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/module_manager/module_paths.rb:41:in `block in add_module_path'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/module_manager/module_paths.rb:40:in `each'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/module_manager/module_paths.rb:40:in `add_module_path'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/base/simple/framework/module_paths.rb:50:in `block in init_module_paths'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/base/simple/framework/module_paths.rb:49:in `each'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/base/simple/framework/module_paths.rb:49:in `init_module_paths'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/ui/console/driver.rb:196:in `initialize'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/metasploit/framework/command/console.rb:62:in `new'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/metasploit/framework/command/console.rb:62:in `driver'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/metasploit/framework/command/console.rb:48:in `start'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/metasploit/framework/command/base.rb:82:in `start'
    from /usr/bin/msfconsole:48:in `<main>'

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فکر کنم این ارور از نوع Range-Error باشه.

طول دستورات  ورودیتون رو کم کنید تا بتونه ماژول های داخلی رو بار گذاری کنه (payload-apk)

دیتابیس postgresql رو هم با دستور service postgresql restart

ری استارت کنید شاید جواب داد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری