پرش به

• تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
    تصویر

حذف اكانت تلگرام در موبايل

حذف تلگرام اكانت تلگرام دانلود تلگرام تلگرام كار با تلگرام اموزش تلگرام ربات ربات تلگرام ممبر حذف اكانت تلگرام

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
    3 پاسخ برای این موضوع

Dr.GrYpHoN
    سلام خدمت كاربران گرامي
    براي حذف اكانت خود در تلگرام دو راه موجوده كه يكيرو دوست خوبمون gazale توضيح دادند كه بوسيله سايت و كامپيوتر هستش و راه دوم براى حذف آن از داخل خود نرم افزار هستش كه براحتى با ورود به بخش ستينگ تلگرام ميتونيد از قسمت دلت اكانت و يا پرايويسي اكانت خود را حذف و يا به اصطلاح ريموو كنيد و توجه كنيد با اين كار يوزر شما حذف و حتي طر صورت ثبت نام مجدد امكان برگشت اسم يوزر شما نيست و براي اكثر افراد با اينكه شما حضور داريد به اسم دلت اكانت شناخته ميشيد پس بهتره كه نرم افزارو پاك كنيد به جاي دلت كردن و حذف اكانت
    موفق و سربلند باشيد...
    • REX, GAZALE201, tieun و 3 فرد دیگراز این پست تشکر کرده است
    ;) تشکر نشانه رضایت شماست ;)

[img]http://s6.picofile.com/file/8211229584/bit_2_.gif[/img]
    به پست هایی که در مغایرت با قوانین پلیس فتا باشد پاسخ داده نمیشود (هک ایدی و حساب کاربری در نرم افزار ها )

سلام خواهش میکنم بگید چجوری باید حسابم رو در اینجا حذف کنم

504w

اگ مشکلتون از اومدن پیام ب ایمیلتونه ک بالای تاپیک ی دکمه ب اسم   دنبال کردن این موضوع   هست اونو بزنی دیگه برات ایمیل نمیاد

• Dr.GrYpHoNاز این پست تشکر کرده است

ياشا الیم , یاشا دیلیم , یاشا تورک

Telegram.me/learn2hack

تشکر یادتون نره

5ound 0f 4 Wolf

Dr.GrYpHoN
    لطفا اسپم مجدد ندید پست های اضافی رو پاک کردم
    • MR.BPHONEاز این پست تشکر کرده است
    ;) تشکر نشانه رضایت شماست ;)

[img]http://s6.picofile.com/file/8211229584/bit_2_.gif[/img]
    به پست هایی که در مغایرت با قوانین پلیس فتا باشد پاسخ داده نمیشود (هک ایدی و حساب کاربری در نرم افزار ها )

همچنین به حذف تلگرام, اكانت تلگرام, دانلود تلگرام, تلگرام, كار با تلگرام, اموزش تلگرام, ربات, ربات تلگرام, ممبر, حذف اكانت تلگرام نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی