• Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
mtnblack

انتقاد از مدیرهای سایت

9 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان ...درود

اول از همه چیز عذرخواهی میکنم بابت لحن تندم...دعوا ندارم فقط دارم انتقاد میکنم..

این چه وضعیه ؟؟؟   چرا بعضی از مدیرهای آزمایشی و گاها مدیرهای بخش ها این جوری رفتار میکنن؟؟؟؟

تو هر تاپیکی که سر میزنم تا مطالبش رو بخونم میبینم که یا مدیرهای آزمایشی و یا مدیر بخش اومدن و این جوری جواب دادن ::::

"""  لطفا اسپم ندید....لطفا اسپم ها پاک بشه....مدیر کل گرامی سایت فلان تاپیک رو حذف کنن..."""

خوب دوست عزیز وقتی فعالیت نداری بگو به مدیرکل سایت...اعلام کن به ایشون که اینجانب فعالیتم کمتر از گذشته شده و لطفا مقامم رو نگیرید...

میخوای ساعت کاری خودتو پر کنی میای از این پاسخ ها میدی؟؟؟؟    خوب این پاسخ شما اسپمه اخهههه !!!!

اگه قرار بود تاپیک ها حذف بشن که اصلا تاپیک زده نمیشد....چه برسه به این که حذفش کنید....

چندتا از دوستان تازه وارد تاپیک زده بودن و بقیه ی دوستان داشتن در مورد اون مشکل یا سوال نظر میدادن...تاپیک سوال بوده..و میتونیم تو اون تاپیک نظر خودمون رو اعلام کنیم...

پس چه نیازی هست آقای مدیر آزمایشی بیاد و گفته های دوستان رو اسپم محسوب کنن >؟!؟؟!؟    

مدیر آزمایشی سایت ، یا شما رو جو گرفته یا فکر میکنید خیلی میدونید و سطحتون بالا هست و بقیه ی افراد مبتدی مثل خود من حرف هاشون چرنده و اسپم...

به جای مدیریت صحیح و دادن پاسخ و راهنمایی مفید ؛ لطفا تاپیک های دوستان رو بی ارزش تلقی نکنید و ارزشش رو با اون جمله ی معروفتون (اسپم ندید) پایین نیارید....

بعضی وقت ها دیدم که حتی افراد تازه ثبت نام شده هم جرات پیدا کردن و تاپیک های خوبی رو اسپم معرفی میکنن...

ممنون از مدیر کل گرامی سایت بابت خوندن عرایض بنده...لطفا رسیدگی کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوست عزیز انتقاد دارید بسم ال... ولی اینکه تاپیک باز کنید و به مدیران آزمایشی و مدیران اصلی توهین کنید قابل قبول نیست و بخورد میشه.

بگزارید پست های شما رو با هم چک کنیم:

1-در موضوع : شکستن قفل آندروید

شما یک پست اسپم دادید در صورتی که اصلا خراب شدن گوشی طرف ربطی به شما نداره و خودش این خطرات رو به جان خریده که میاد میپرسه.

2-پنهان بودن هنگام نفوذ

شما علمی در این رابطه نداشتین و فقط قصدتون پست دادن بو که اینم به نوعی اسپم به حساب میاد

3-بدست آوردن کد قالب:

کلمه تشکر کار این پست اسپم شما رو میکرد(سپاس و ممنونم از شما).اینم اسپم

4-بدست آوردن کد قالب:

مجددا اسپم دادید.آخه عزیزم شما که چنین سوالاتی میپرسی باید قبلش یک پیش زمینه ای برای خودت از این موضوعات نسبتا سنگین(برای تازه وارد ها)درست میکردی.

5-درخواست نرم افزار پیدا کردن تمام صفحات یک سایت:

در این پست توضحات نسبتا کاملی ددین ولی بازم ناقصه و بهتر بود پاسخ رو به دوستان دیگر میسپردید.

6-سرقت اطلاعات ماموران سیا توسط هکرهای چین:

خوب این یک خبر بود که بازم شمکل داره.گفته شده در هر تاپیک حداقل از هفت یا هشت کلمه کلیدی استفاده کنید.

خوب دوست عزیز,میشه به من بگید کدوم پست شما ثابل تایید هست که ما نظر شمارو ما در نظر بگیریم؟خودتون پست های خودتون رو چک کنید.

تمام دوستانی هم که میان و چنین پست هایی میدن پست هاشون صد درصد مشکل داره و اگر نه که مدیران دارن بای پیشرفت شما عزیزان تازه وارد کار میکنن و زحمت میکشن.هیچ دلیلی جز عشق به دوستان مارو دلگرم نمیکنه به اینکه به فعالیتمون ادامه بدیم.

این پست مهم میشه تا دیگر دوستانی هم که چنین تفکری درارن ببینند و قبل از دادن پست انتقادی یک نگاهی به پست هاشون بندازن.

به امید اینکه به راه راست هدایت بشین.

aliakbari، Expl0!T، virtual_hate و 5 کاربر دیگر پسندیده اند

لینک به ارسال

اول اینکه من توهین به شخص خاصی نداشتم....

دوم اینکه همون اول تاپیک از همه عذرخواهی کردم بخاطر لحن تندم..لحن تند من بخاطر حساسیت این قضیه بود...شورش دراومده بوده...

سوم اینکه توی سوالات همه میتونن نظرشون رو اعلام کنن....من هم نظراتم رو عرض کردم .. حالا بستگی به میزان علم من داره که دوستان کمک شد بهشون یا نه..و فکرنکنم که اعلام نظر توی پست ها اشکالی داشته باشه..چون انجمن هست اینجا..و ما (هرکدوم از ما) این حق رو داریم...که با توجه به دانسته هامون جوابی برای اون پست داشته باشیم....

چهارم اینکه شما اسپم رو نمیدونید چیه...توی قوانین سایت نوشته نشده بود که وقتی کسی سوالی داره بقیه ساکت بشن و مدیر ها جواب بدن....اسپم ها زمانی قابل بحث هستن که داخل پست و تاپیک آموزشی خللی وارد بشه..به اون میگن اسپم نه هرچیزی که دیدی رو بگی اسپمه..

پنجم اینکه من به شخصه کمتر نظر میدم اینجا و سعی میکنم کمتر اسپم بدم...ولی وقتی میرم توی تاپیک ها و سوالاتی که مطرح شده میبینم دوست عزیزمون Gryphon کمه کم یکی دوبار درباره ی اسپم صحبت کرده و گفته که دیگه جواب ندید به این سوال و جوابش گفته شده..در حالی جواب داده شده ناقص بوده .. شاید یک دوست دیگری جواب بهتری داشته باشن..شاید کامل توضیح داده بشه..پس چرا میگن که دیگه پاسخ ندید؟؟ این حرف اسپم نیست؟؟  اها ! چون مدیرهستید تمام حرف های شما درسته و اسپم نیست ولی حرف اعضای معمولی اسپم؟؟؟  اینهمه اسپمی که شما گفتید از پست های بنده فقط یک نمونه اسپم محسوب میشده..بقیه رو شما اشتباه میکنی که اسپمه..اگر قرار باشه هر حرفی که میزنیم اسپم باشه پس انجمن رو جمع کنید و یک سایت آموزشیه معمولی بزنید..اونجوری حداقل میفهمیم که نمیتونیم پاسخی بدیم ..

و ضمنا من گفته بودم مدیر کل انجمن جناب   C0d3!Nj3ct!0N  بررسی کنن و این مشکل و رفع کنن نه مدیرهای دیگه...پس طبق گفته های شما و اسپم هایی که نام بردید شما خودتون هم اسپم دادید...

ممنون از همگی.....بیشتر توجه کنید

tieun و m.reza پسند شده است

لینک به ارسال

دوست عزيز اگر توجه كنيد مدير محترم سايت زير جواب كاربر محترم DeMoN تشكر زدند پس حتما مطالعه فرمودند و نظري شايد نداشتند

ولي توجه كنيد وقتي يك جواب به طور كامل مطرح ميشه نيازي به تاييد و يا تشكر در پستي جدا نيستش و چون هر روزه افراد جديد به انجمن ميان ما بايد اين قوانين رو بازگو كنيم تا مجددا تكرار نشود ولي اگر يك نفر پاسخي كامل تر بنويسد ما اونرو اسپم به حساب نمياريم و اگر نه همه پستهايه سوالي در انجمن اسپم حساب ميشد

m.reza، 6pish، virtual_hate و 2 کاربر دیگر پسندیده اند

لینک به ارسال

درود عزیز.

ما اینجا با کسی دعوا نداریم.به احدی هم توهین نشده,نمیشه,نخواهد شد.

شما یک سر بزنید به دیگر انجمن ها.شما که فکر میکنید سایت ما مشکل داره و اسپم میگیره همه چیز رو به خاطر پیشرفت تیم,شما عزیزان تازه وارده نه چیز دیگه ای.و الا قرونی بابت این کارا به جیب ما نمیره.

شما آشیانه رو در نظر بگیر که اولین انجمن امنیت شبکه در ایرانه.فقط کافیه دوبار اسپم بدی.دفعه سوم یوزرت بن میشه.

شما عزیزم سخت گیری ندیدی.اینجا حداقل پنجبار به دوستان تازه وارد تذکر داده میشه که خودش فرجه بزرگی هستش به شما.اگر این روش رو دوست ندارید ما روش دیگری رو در پیش میگیریم.شما دو بار اسپم دادین دفعه سوم یوزرتون رو بن میکنیم تا دیگه اسپم بیخودی داده نشه.اینطوری بهتره؟ما دست شمارو باز گذاشتیم تا فعالیت کنید.

چیزی که شما اسمش رو گذاشتین فعالیت و بحث درباره ی موضوعات یا به تعریفی دیگه آزادی بیان این نیست که هر چی به ذهنت آومد ارسالش کنی.اگر اینه تفکر شما ما احتیاجی به چنین فعالیتی نداریم چون هم رنک سایت بابت اسپم پایین میاد هم اسم انجمن خدشه دار میشه.

دراباره ی مدیر آزمایشی که فرمودین.خوب دوست عزیز همه ما ایراداتی داریم.خود بنده خالی از ایراد نیستم.نمیگم بهترینم,نه اینطور نیست.بنده,مدیر سایت و حتی همون قول های هک دنیا ایراداتی دارن.

در مورد رسیدگی به پست شما هم که فرمودین مدیر کل بررسی کنن.

اینطور نیست که مدیر سایت بابت هر مشکل الکی وقتش رو بزنه و رسیدگی کنه.در واقع وقتش رو نداره.انجمن کارهای دیگه ای داره که باید بهش رسیدگش بشه.

اینجور مسایل به عهده کسانی مانند بنده و دیگر اعضا رنک دار هست.

لطفا این پست رو ادامه ندین.هر مسئله ای هست پ.خ با بنده در ارتباط باشین.

یا حق

m.reza، virtual_hate، armanmn و 1 کاربر دیگر پسندیده اند

لینک به ارسال

دوست عزيز اگر توجه كنيد مدير محترم سايت زير جواب كاربر محترم DeMoN تشكر زدند پس حتما مطالعه فرمودند و نظري شايد نداشتند

ولي توجه كنيد وقتي يك جواب به طور كامل مطرح ميشه نيازي به تاييد و يا تشكر در پستي جدا نيستش و چون هر روزه افراد جديد به انجمن ميان ما بايد اين قوانين رو بازگو كنيم تا مجددا تكرار نشود ولي اگر يك نفر پاسخي كامل تر بنويسد ما اونرو اسپم به حساب نمياريم و اگر نه همه پستهايه سوالي در انجمن اسپم حساب ميشد

اگر پست های سوالی توی انجمن اسپم محسوب میشه پس چرا بخش سوالات و جواب ها رو قرار دادند؟؟؟؟؟؟

m.reza و DeMoN پسند شده است

لینک به ارسال

درود عزیز.

ما اینجا با کسی دعوا نداریم.به احدی هم توهین نشده,نمیشه,نخواهد شد.

شما یک سر بزنید به دیگر انجمن ها.شما که فکر میکنید سایت ما مشکل داره و اسپم میگیره همه چیز رو به خاطر پیشرفت تیم,شما عزیزان تازه وارده نه چیز دیگه ای.و الا قرونی بابت این کارا به جیب ما نمیره.

شما آشیانه رو در نظر بگیر که اولین انجمن امنیت شبکه در ایرانه.فقط کافیه دوبار اسپم بدی.دفعه سوم یوزرت بن میشه.

شما عزیزم سخت گیری ندیدی.اینجا حداقل پنجبار به دوستان تازه وارد تذکر داده میشه که خودش فرجه بزرگی هستش به شما.اگر این روش رو دوست ندارید ما روش دیگری رو در پیش میگیریم.شما دو بار اسپم دادین دفعه سوم یوزرتون رو بن میکنیم تا دیگه اسپم بیخودی داده نشه.اینطوری بهتره؟ما دست شمارو باز گذاشتیم تا فعالیت کنید.

چیزی که شما اسمش رو گذاشتین فعالیت و بحث درباره ی موضوعات یا به تعریفی دیگه آزادی بیان این نیست که هر چی به ذهنت آومد ارسالش کنی.اگر اینه تفکر شما ما احتیاجی به چنین فعالیتی نداریم چون هم رنک سایت بابت اسپم پایین میاد هم اسم انجمن خدشه دار میشه.

دراباره ی مدیر آزمایشی که فرمودین.خوب دوست عزیز همه ما ایراداتی داریم.خود بنده خالی از ایراد نیستم.نمیگم بهترینم,نه اینطور نیست.بنده,مدیر سایت و حتی همون قول های هک دنیا ایراداتی دارن.

در مورد رسیدگی به پست شما هم که فرمودین مدیر کل بررسی کنن.

اینطور نیست که مدیر سایت بابت هر مشکل الکی وقتش رو بزنه و رسیدگی کنه.در واقع وقتش رو نداره.انجمن کارهای دیگه ای داره که باید بهش رسیدگش بشه.

اینجور مسایل به عهده کسانی مانند بنده و دیگر اعضا رنک دار هست.

لطفا این پست رو ادامه ندین.هر مسئله ای هست پ.خ با بنده در ارتباط باشین.

یا حق

این انجمن یکی از بهترین انجمن هایی هست که توش راحت پیشرفت میکنن....ولی اینکه بخواهید یوزر ها رو بن کنید این به سایت گارد ایران آسیب میزنه و اون جلوه رو از دست میده...

ولی بهتره پست های اسپم گون رو پاک کنید تا اینکه خود اون شخص رو بن کنید....بهش تذکر بدید....

و اینکه میگید این تاپیک رو ادامه ندیم رو نمیدونم به چه علت گفتید این رو ..ولی بهتره حرف ها همین جا زده بشه..شاید برای دوستان هم جالب باشه و ابهاماتی رو که راجع به اسپم داشتن رو برطرف کنن...

و اینکه مدیر کل انجمن به شما لایک دادن این به این معنی نیست که جواب شما کاملا درست بوده باشه.. و من در این باره که مدیر کل سایت به کی لایک میده کاری ندارم و حرفی هم نمیزنم چون بی احترامی به خود ایشون میشه..

m.reza پسند دیده است

لینک به ارسال

اگر پست های سوالی توی انجمن اسپم محسوب میشه پس چرا بخش سوالات و جواب ها رو قرار دادند؟؟؟؟؟؟

این انجمن یکی از بهترین انجمن هایی هست که توش راحت پیشرفت میکنن....ولی اینکه بخواهید یوزر ها رو بن کنید این به سایت گارد ایران آسیب میزنه و اون جلوه رو از دست میده...

ولی بهتره پست های اسپم گون رو پاک کنید تا اینکه خود اون شخص رو بن کنید....بهش تذکر بدید....

و اینکه میگید این تاپیک رو ادامه ندیم رو نمیدونم به چه علت گفتید این رو ..ولی بهتره حرف ها همین جا زده بشه..شاید برای دوستان هم جالب باشه و ابهاماتی رو که راجع به اسپم داشتن رو برطرف کنن...

و اینکه مدیر کل انجمن به شما لایک دادن این به این معنی نیست که جواب شما کاملا درست بوده باشه.. و من در این باره که مدیر کل سایت به کی لایک میده کاری ندارم و حرفی هم نمیزنم چون بی احترامی به خود ایشون میشه..

من نگفتم كه سوال و جواب ها اسپمه گفتم جواب هاي الكي بدون فكر اشتباهه

در ضمن ماهم كسيو بن نميكنيم و تذكر ميديم در انتهايه پست ها تا ديگه اسپم تكرار نشه

تاپيك رو ميبندم اگه مديريت صلاح دونستن باز ميكنند

6pish، tieun، m.reza و 1 کاربر دیگر پسندیده اند

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

درباره ی ما

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.