پرش به

• تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
    تصویر

آموزش تصویری PHP(از پایه تا پیشرفته)

برنامه نویسی برنامه نویسی تحت وب آموزش زبان PHP آموزش برنامه نویسی PHP آموزش تصویری PHP PHP Programming آموزش زبان برنامه نویسی PHP

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
    1 پاسخ برای این موضوع

Mafia_IR

سلام خدمت تمامی عزیزان تیم بزرگ گارد ایران

در این تاپیک قصد دارم که زبان شیرین و تحت وب PHP رو به صورت تصویری برای شما عزیزان تدرس کنم

اگر تونستم به صورت با صدا تهیه میکنم که قابل فهمتر باشه

خوب دوستان منابع ما جنابان گوگل و مغز بنده هست

دوستان زبان PHP آسونه ولی گگسترده ولی من میخوام هرچی بلدم بهتون یاد بدم به همین خاطر

ممکنه تاپیک طولانی بشه

ولی بنده سعی میکنم که تا حد امکان حجم فیلم هارو کم کنم تا همه بتونن استفاده بکنن

==========================================

خوب در ابتدای تاپیک آموزشی نرم افزار های مورد نیاز رو دانلود میکنیم

دوستان اینو تبلیغ به حساب نیارین چون نیست

نرم افزار شبیه ساز سرور

نرم افزار کد نویسی صفحات تحت وب

My Friends 

The First GOD

GrYpHoN

BLACKH4T

C0d3!nj3ct!0n

REX

موفق باشید

• 504w, tieun و mosibat از این پست تشکر شده است

Moving_picture_spinning_skull_cross_boneGuardiran Security Team Moving_picture_spinning_skull_cross_bone

26c4_tt4zl.gif

دوره های مقدماتی برنامه نویسی هوش مصنوعی / دوره پیشرفته برنامه نویسی هوش مصنوعی

تاپیک جامع افزونه های کاربردی موزیلا و گوگل کروم

امنیت در فضای مجازی

ترفند های ویندوز (10و8و8.1و7و..)

آموزش شخصی سازی میزکار Xfce در Ubuntu

قوانین تیم امنیتی گارد ایران (حتما قبل از انجام فعالیت قوانین رو مطالعه بفرمایید)

[̲̲̅̅ش̲̲̅̅ی̲̲̅̅ر̲̲̅̅ ̲̲̅̅ب̲̲̅̅ر̲̲̅̅ا̲̲̅̅ی̲̲̅̅ ̲̲̅̅ا̲̲̅̅ث̲̲̅̅ب̲̲̅̅ا̲̲̅̅ت̲̲̅̅ ̲̲̅̅ش̲̲̅̅ی̲̲̅̅ر̲̲̅̅ ̲̲̅̅ب̲̲̅̅و̲̲̅̅د̲̲̅̅ن̲̲̅̅ش̲̲̅̅ ̲̲̅̅,̲̲̅̅ ̲̲̅̅ن̲̲̅̅ی̲̲̅̅ا̲̲̅̅ز̲̲̅̅ی̲̲̅̅ ̲̲̅̅ب̲̲̅̅ه̲̲̅̅ ̲̲̅̅ج̲̲̅̅ن̲̲̅̅گ̲̲̅̅ی̲̲̅̅د̲̲̅̅ن̲̲̅̅ ̲̲̅̅ب̲̲̅̅ا̲̲̅̅ ̲̲̅̅ه̲̲̅̅ر̲̲̅̅ ̲̲̅̅ش̲̲̅̅غ̲̲̅̅ا̲̲̅̅ل̲̲̅̅ی̲̲̅̅ ̲̲̅̅ر̲̲̅̅ا̲̲̅̅ ̲̲̅̅ن̲̲̅̅د̲̲̅̅ا̲̲̅̅ر̲̲̅̅د̲̲̅̅ ̲̲̅̅.̲̲̅̅ ̲̲̅̅ت̲̲̅̅ن̲̲̅̅ه̲̲̅̅ا̲̲̅̅ ̲̲̅̅ن̲̲̅̅ی̲̲̅̅م̲̲̅̅ ̲̲̅̅ن̲̲̅̅گ̲̲̅̅ا̲̲̅̅ه̲̲̅̅ش̲̲̅̅ ̲̲̅̅ک̲̲̅̅ا̲̲̅̅ف̲̲̅̅ی̲̲̅̅س̲̲̅̅ت̲̲̅̅ ̲̲̅̅]

--=[ Tel:l0calr00t | Instagram:oday_mr_iman | Zone-h:dr-iman]=--

Mafia_IR

سلام خدمت عزیزان گارد ایران.

خوب بابت تعلل در تاپیک عذر میخوام.

==========================================================

در اولین بخش بنده میپردازم به معرفی دو ابزار 

rapid PHP
    &
    Wasmp Server

دوستان حجم فیلم رو به طور عجیبی بدون افت کیفیت آوردم پایین.25 مگ بود شدش 5 مگ.

دوستان که علاقه به یاد گیری دارن از همین اول تاپیک موضوعات رو دنبال کنن چون اگر یک بخش رو نفهمین بخش بعد و هم نخواهید فهمید.

======================================================================================

نکته:

در ابزار wamp server در پوشه www سه فایل وجود داره که شما باید هر سه رو پاک کنید و کدهای پروژه خودتون رو در اونجا قرار بدید

=============================================

PASS:guardiran.org

=============================================

دوستان اگر سوالی,انتقادی,پیشنهادی چیزی دارین در پیام خصوصی من رو به همه بازه

===============================

مشخصات:

صدا:دارد(امیدوارم از صدام حاتون بهم نخوره :دی )

حجم:5.5 مگ

کیفیت:عالیییییی

یا حق

فایل های پیوستی

• R3d_Hatاز این پست تشکر کرده است

Moving_picture_spinning_skull_cross_boneGuardiran Security Team Moving_picture_spinning_skull_cross_bone

26c4_tt4zl.gif

دوره های مقدماتی برنامه نویسی هوش مصنوعی / دوره پیشرفته برنامه نویسی هوش مصنوعی

تاپیک جامع افزونه های کاربردی موزیلا و گوگل کروم

امنیت در فضای مجازی

ترفند های ویندوز (10و8و8.1و7و..)

آموزش شخصی سازی میزکار Xfce در Ubuntu

قوانین تیم امنیتی گارد ایران (حتما قبل از انجام فعالیت قوانین رو مطالعه بفرمایید)

[̲̲̅̅ش̲̲̅̅ی̲̲̅̅ر̲̲̅̅ ̲̲̅̅ب̲̲̅̅ر̲̲̅̅ا̲̲̅̅ی̲̲̅̅ ̲̲̅̅ا̲̲̅̅ث̲̲̅̅ب̲̲̅̅ا̲̲̅̅ت̲̲̅̅ ̲̲̅̅ش̲̲̅̅ی̲̲̅̅ر̲̲̅̅ ̲̲̅̅ب̲̲̅̅و̲̲̅̅د̲̲̅̅ن̲̲̅̅ش̲̲̅̅ ̲̲̅̅,̲̲̅̅ ̲̲̅̅ن̲̲̅̅ی̲̲̅̅ا̲̲̅̅ز̲̲̅̅ی̲̲̅̅ ̲̲̅̅ب̲̲̅̅ه̲̲̅̅ ̲̲̅̅ج̲̲̅̅ن̲̲̅̅گ̲̲̅̅ی̲̲̅̅د̲̲̅̅ن̲̲̅̅ ̲̲̅̅ب̲̲̅̅ا̲̲̅̅ ̲̲̅̅ه̲̲̅̅ر̲̲̅̅ ̲̲̅̅ش̲̲̅̅غ̲̲̅̅ا̲̲̅̅ل̲̲̅̅ی̲̲̅̅ ̲̲̅̅ر̲̲̅̅ا̲̲̅̅ ̲̲̅̅ن̲̲̅̅د̲̲̅̅ا̲̲̅̅ر̲̲̅̅د̲̲̅̅ ̲̲̅̅.̲̲̅̅ ̲̲̅̅ت̲̲̅̅ن̲̲̅̅ه̲̲̅̅ا̲̲̅̅ ̲̲̅̅ن̲̲̅̅ی̲̲̅̅م̲̲̅̅ ̲̲̅̅ن̲̲̅̅گ̲̲̅̅ا̲̲̅̅ه̲̲̅̅ش̲̲̅̅ ̲̲̅̅ک̲̲̅̅ا̲̲̅̅ف̲̲̅̅ی̲̲̅̅س̲̲̅̅ت̲̲̅̅ ̲̲̅̅]

--=[ Tel:l0calr00t | Instagram:oday_mr_iman | Zone-h:dr-iman]=--

همچنین به برنامه نویسی, برنامه نویسی تحت وب, آموزش زبان PHP, آموزش برنامه نویسی PHP, آموزش تصویری PHP, PHP Programming, آموزش زبان برنامه نویسی PHP نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی