پرش به

• تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
    تصویر

شرایط ویژه انتخاب مدیر بخش و مدیر شدن سریع دیفیسرها Dafcer با شرایط ویژه

دیفیس Deface آموزش دیفیس Defacer جذب دیفیسر جذب Defacer تیم دیفیس تیم گارد ایران تیم Defaceگارد ایران ه سایت و Deface جذب تیم دیفیس گارد ایران

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
    23 پاسخ برای این موضوع

mr.coxer

درود

بعضی از دوستان در پیام خصوصی هاشون اعلام داشتند ما دیفیس بلدیم و شرایط ویژه برای مدیر شدن ما قرار بدین و بر این اساس تیم مدیریت انجمن گارد ایران

در نظر دارد دوستانی که مایل به عضویت در تیم دیفیس انجمن گارد ایران هستند و یا اگر دوستانی باشند که مایل باشند سریعترو با شرایط ویژه تری

به مدیریت بخش در تیم امنیتی گارد ایران برسند می توانند در این تاپیک رسما تخصص خودشون را مبنی بر دیفیسر بودن Defacer و یا ثبت اکسپلویت اعلام  کنند

و جهت انتخاب مدیریت بخش عزیزانی که دارای این چنین تخصص هایی باشند در اولویت قرار دارند و شرایط ویژه شامل حال این دسته از دوستان خواهد شد .

همچنین اگر دوستانی هم مایل هستند در بخش های دیگر انجمن مدیریت بخش را بعهده بگیرند می توانند از اینجا قوانین مربوطه را مطالعه کنند و سپس در اینجا هم

اعلام آمادگی خود را رسما اعلام کنند تا فعالیتهای این دوستان مورد بررسی قرار بگیرد .

شرایط  ثبت اکسپلویت :

1- بنام تیم امنیتی گارد ایران به ثبت برسد .

2- ترجیحا در سایت های جهانی exploit-db و ... به ثبت برسد امتیاز بالاتری خواهد داشت .

---------------------------------------------------------

شرایط عضویت در تیم دیفیس گروه امنیتی گارد ایران :

1- هک تارگت های ایرانی بکلی ممنوع می باشد و برخورد شدید خواهد شد .

2- تنها کسانی که در این بخش اعلام آمادگی کرده اند می توانند از شرایط ویژه مدیریت بخش برخوردار شوند .

3- کسانی عضو تیم دیفیس Deface خواهند شد که حداقل 50 دیفیس به نام تیم امنیتی گارد ایران ثبت کرده باشند .

4- در تمامیه دیفیس ها باید از صفحه دیفیس اختصاصی تیم امنیتی گارد ایران استفاده شود .

5- تارگتهای دیفیس شده باید در http://zone-h.org  ثبت شوند .

مدیریت کل تیم امنیتی گارد ایران در همین بخش رسما اعلام میدارد تمامیه دیفیس هایی که بدون هماهنگی تیم مدیریت کل گارد ایران انجام شود

هرگز مورد قبول نخواهد بود و در صورت بروز هرگونه مشکل قانونی  اعم از شکایات و...  بابت تارگتهای دیفیس شده , هرگز گذشت نخواهد شد

و همچنین مدیریت گارد ایران هم از جمله شاکیان خواهند بود و به شدت از طریق مراجع قانونی برخورد خواهد شد .

با تشکر و با آرزوی موفقیت

.

• M3hran, Mafia_IR, Angel0fD3ath و 4 فرد دیگراز این پست تشکر کرده است

XoDiAK

با سلام بنده اعلام امادگی میکنم :)

اولین دیفیسمم برای این تیم گذاشتم

Zone-h

• mr.coxer و mehdi501 از این پست تشکر شده است

mr.coxer

درود

ورود شمارو به تیم امنیتی گارد ایران تبریک عرض می کنیم و امیدوارم بهمین صورت همواره همراه تیم باشین و انشاا.. روزی از نفرات اصلی گارد ایران در کنارهم

به فعالیت بپردازیم و فعالیت شما از این لحظه مورد بررسی مدیریت کل قرار می گیرد .

لطف کنید در هنگام ثبت بنام :   GuardIran Security Team  انجا بدین .

با آرزوی بهروزی و موفقیت برای تمایمه عزیزان در عرصه امنیت سایبر کشور

.

• MRSEZARاز این پست تشکر کرده است

MR.VIRUS
    درود
    بنده اعلام آمادگی برای تیم دیفیس رو دارم

C0d3!Nj3ct!0N

درود

درخواست شما ثبت شد و مورد بررسی مدیران قرار میگرد و به فعالیتتون ادامه بدین.

موفق باشید.

• MR.VIRUSاز این پست تشکر کرده است

rep_up.gifبرای تشکر از پست های ارسالی در انجمن روی دکمه تشکر کلیک کنید rep_up.gif

sj8d_gi.png

Linux-Shell-User.jpg

ubuntu.gif

kubuntu.jpg

nginx.png

headback.jpg

آموزش ساخت لابراتوار Pentest توسط ابزار  DVWA در کالی لینوکس

آموزش کامل HTML

آموزش تصویری دستورات لینوکس Linux Command

.

virtual_hate
    سلام خدمت دوستان
    دوستان بنده امادگی خودمو برای پیوستن به تیم دیفیس انجمن در بخش اعلام امادگی برای مدیریت اعلام کردم و گفتم اگر لازم باشه اینجا هم اعلام کنم و در بازه زمانی کوتاه بعد از پایان پروژه دانشگاهی اقدام به دیفیس طبق قوانین انجمن خواهم کرد.
    • MR.ROUTER, Mafia_IR و taj70 از این پست تشکر شده است

وقتی  معلول 96 درصدی می تواند با 4 درصد خودش را به دنیا اثبات کند یقینا من هم می توانم با 25 تا 4 درصد وجودم کاری کنم دنیا خودش را به من اثبات کند

Mafia_IR
    سلام.
    انشاالله که د ر دانشگاه موفق باشید.
    درخواست شما ثبت شد و مورد نظارت قرار خواهد گرفت.
    موفق باشید
    • Expl01Tاز این پست تشکر کرده است

Moving_picture_spinning_skull_cross_boneGuardiran Security Team Moving_picture_spinning_skull_cross_bone

26c4_tt4zl.gif

دوره های مقدماتی برنامه نویسی هوش مصنوعی / دوره پیشرفته برنامه نویسی هوش مصنوعی

تاپیک جامع افزونه های کاربردی موزیلا و گوگل کروم

امنیت در فضای مجازی

ترفند های ویندوز (10و8و8.1و7و..)

آموزش شخصی سازی میزکار Xfce در Ubuntu

قوانین تیم امنیتی گارد ایران (حتما قبل از انجام فعالیت قوانین رو مطالعه بفرمایید)

[̲̲̅̅ش̲̲̅̅ی̲̲̅̅ر̲̲̅̅ ̲̲̅̅ب̲̲̅̅ر̲̲̅̅ا̲̲̅̅ی̲̲̅̅ ̲̲̅̅ا̲̲̅̅ث̲̲̅̅ب̲̲̅̅ا̲̲̅̅ت̲̲̅̅ ̲̲̅̅ش̲̲̅̅ی̲̲̅̅ر̲̲̅̅ ̲̲̅̅ب̲̲̅̅و̲̲̅̅د̲̲̅̅ن̲̲̅̅ش̲̲̅̅ ̲̲̅̅,̲̲̅̅ ̲̲̅̅ن̲̲̅̅ی̲̲̅̅ا̲̲̅̅ز̲̲̅̅ی̲̲̅̅ ̲̲̅̅ب̲̲̅̅ه̲̲̅̅ ̲̲̅̅ج̲̲̅̅ن̲̲̅̅گ̲̲̅̅ی̲̲̅̅د̲̲̅̅ن̲̲̅̅ ̲̲̅̅ب̲̲̅̅ا̲̲̅̅ ̲̲̅̅ه̲̲̅̅ر̲̲̅̅ ̲̲̅̅ش̲̲̅̅غ̲̲̅̅ا̲̲̅̅ل̲̲̅̅ی̲̲̅̅ ̲̲̅̅ر̲̲̅̅ا̲̲̅̅ ̲̲̅̅ن̲̲̅̅د̲̲̅̅ا̲̲̅̅ر̲̲̅̅د̲̲̅̅ ̲̲̅̅.̲̲̅̅ ̲̲̅̅ت̲̲̅̅ن̲̲̅̅ه̲̲̅̅ا̲̲̅̅ ̲̲̅̅ن̲̲̅̅ی̲̲̅̅م̲̲̅̅ ̲̲̅̅ن̲̲̅̅گ̲̲̅̅ا̲̲̅̅ه̲̲̅̅ش̲̲̅̅ ̲̲̅̅ک̲̲̅̅ا̲̲̅̅ف̲̲̅̅ی̲̲̅̅س̲̲̅̅ت̲̲̅̅ ̲̲̅̅]

--=[ Tel:l0calr00t | Instagram:oday_mr_iman | Zone-h:dr-iman]=--

Angel0fD3ath
    با سلام خدمت مديران و كاربران گرامي

بنده در بخش طراح و برنامه ريز حملات ، استراتژيست حملات و اكسپلويت ها سري و priv8 در تيم ديفيس اعلام امادگي ميكنم!
    • REX, Expl01T و alizombie از این پست تشکر شده است
    دور زدن شركت هاي بزرگ تفريح ماست!

هكري كه با برنامه هك كنه و اصلا ندونه كه اون برنامه چطوري كار ميكنه و چجوري ساخته شده براي من فقط:

يك بچه اسكريپتيه!!

همچنین به دیفیس, Deface, آموزش دیفیس, Defacer, جذب دیفیسر, جذب Defacer, تیم دیفیس تیم گارد ایران, تیم Defaceگارد ایران, ه سایت و Deface, جذب تیم دیفیس گارد ایران نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی