پرش به

• تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
    تصویر

شرایط ویژه انتخاب مدیر بخش و مدیر شدن سریع دیفیسرها Dafcer با شرایط ویژه

دیفیس Deface آموزش دیفیس Defacer جذب دیفیسر جذب Defacer تیم دیفیس تیم گارد ایران تیم Defaceگارد ایران ه سایت و Deface جذب تیم دیفیس گارد ایران

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
    21 پاسخ برای این موضوع

Angel0fD3ath
    تمام قوانين رو هم عمل ميكنم!
    فقط اونجايي كه نوشتيي ديفيس بايد با هماهنگي شما باشه، يعني هر سايت رو كه خواستيم ديفيس كنيم از قبل بايد اطلاع بديم؟
    دور زدن شركت هاي بزرگ تفريح ماست!

هكري كه با برنامه هك كنه و اصلا ندونه كه اون برنامه چطوري كار ميكنه و چجوري ساخته شده براي من فقط:

يك بچه اسكريپتيه!!

C0d3!Nj3ct!0N

با سلام خدمت کاربر گرامی

بله شما باید قبل از حمله تارگت مورد نظرتون رو برای ما ارسال کنید و بررسی صورت بگیره که مشکلی پیش نیاد.

موفق باشید

• Expl01T و Angel0fD3ath از این پست تشکر شده است

rep_up.gifبرای تشکر از پست های ارسالی در انجمن روی دکمه تشکر کلیک کنید rep_up.gif

sj8d_gi.png

Linux-Shell-User.jpg

ubuntu.gif

kubuntu.jpg

nginx.png

headback.jpg

آموزش ساخت لابراتوار Pentest توسط ابزار  DVWA در کالی لینوکس

آموزش کامل HTML

آموزش تصویری دستورات لینوکس Linux Command

.

FLash_Syborg

سلام.

من دیفیس های مورد نیاز رو به نام تیم ثبت کردم.

فک کنم دیگه باید دیفیسر بشم :دی :D  :ph34r: 

Expl01T

کاربر FLash_Syborg دقت کنید ؛ همونظور که ابتدای تاپیک ذکر شده یکی از شرایط دیفیسر شدن ثبت 20 تا دیفیس به نام تیم در سایت zone-h.org هستش .

همچنین استفاده از صفحه دیفیس اختصاصی گارد ایران .

شما هیچ یک از این موارد رو رعایت نکردید .

موفق باشید .

EvilMasTer

اعلام آمادگی میکنم برای عضویت در تیم دیفیس ;)

Guardiran Security Team

We Are The Best

Don't Mess With Us

We Are Guardiran Security Team

1.gif.pagespeed.ce.vF6pSYQg6k.gif

REX

اعلام آمادگی میکنم برای عضویت در تیم دیفیس ;)

طبق شرایط جذب دیفیسر ها, لینک اثباک دیفیس های خودتون رو در انجمن قرار بدید

بعد از اینکه توانایی شما در این زمینه اثبات شد با افتخار شمارو عضو تیم دیفیس اعلام میکنیم

• Expl01T و FLash_Syborg از این پست تشکر شده است

samba

من آماده هستم تو دیفیس ثبت باگ های cms های php و ساخت آموزش های اختصاصی با نام گارد ایران فعالیت کنم همچنین اگه بشه میتونم مدیریت آزمایشی بخش هک کلاینت رو هم به عهده بگیرم در ضمن من پنج تا هک به اسم تیم کردم تو این پست ببینید :

http://guardiran.org...ge-10#entry6933

نمیدونستم باید از دیفیس پیج اختصاصی استفاده بشه هرکاری هم کردم تو zone-h نشد اصلا دامین هایی که من زده بودم تو zone-h ثبت نشده بودن چون سرچ کردم ولی ارور میداد که تو یه سال گذشته ثبت شدن دفعه بعد قبل از دیفیس هماهنگ میکنم یا میدم خود مدیران ثبت کنن اما حالا لطف کنید این پنج تا دیفیس رو طبق قاعده نیک تسامح و تساهل از من قبول کنیدبعدا جبران میکنم 

البته من اعتقاد دارم دیفیس کار گروهیه من الان پسورد هش شده ده تا سایتو دارم یا حتی یوزر و پس بدون هش دارم ولی پیدا کردن ادمین پیجش زمانبر بود و بیخیالش شدم اگه یه نفر تو تیم باشه شل آپلود کنه یکی باشه کارای بک کانکت و لوکال روت و symlink رو انجام بده چند نفر باشن رو مهندسی اجتماعی کار کنن(به خدا خیلی مهمه هیچ روشی اینقد جواب نمیده اگه با خلاقیت در برنامه نویسی همراه بشه) یه نفرم فقط هش کرک کنه حرفه ای تر ها هم کار pentest پیشرفته سرور ها با کالی و سرور هکینگ رو انجام بدن این میشه یه تیم دیفیس کامل که تو دنیا حرف واسه گفتن داره اگر هرکس به تنهایی کار خودشه کنه کلمه تیم دیفیس بی معنا میشه

• Expl01T, Mafia_IR, Reza.attacker و 3 فرد دیگراز این پست تشکر کرده است

راه پنهانی میخانه نداند همه کس                              جز من و واعظ شیخ و دو سه رسوای دگر

Mr.2332

سلام

بنده هم برای عضویت در تیم دیفیس سایت اعلام امادگی میکنم

• Mafia_IR, mr.021 و mohsen2222 از این پست تشکر شده است

همچنین به دیفیس, Deface, آموزش دیفیس, Defacer, جذب دیفیسر, جذب Defacer, تیم دیفیس تیم گارد ایران, تیم Defaceگارد ایران, ه سایت و Deface, جذب تیم دیفیس گارد ایران نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی