• Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Reza.Attacker

پیشنهاد در انجمن

7 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت همه دوستان و مدیران عزیز گارد ایران 

دوستان چند وقتی هست که یه پیشنهاد دارم گفتم امروز بگم تا بقیه هم نظرشون رو بدن . تو خ مدیران نگفتم که نظر دیگر از اعضا رو هم راجبش بدونیم

اول اینکه این بخش 

http://guardiran.org/topic/163-%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%AE%D8%B4/

شده اسپم بازار .. هر کسی با هر علم دانشی میاد و درخواست مدیریت داره .. بنظر بنده اینجا کسایی بخوان درخواست مدیریت بدن که پیشینه فعالیت داشته باشند .. مثلا کسی با پنجاه تا لایک بیاد 

اینجوری هم میشه پیشینه فعالیتش رو دید هم اینکه میدونیم درخواست فیک نیست ... 

دومین پیشنهادم راه اندازی یه چت باکسه واسه انجمن  چون متاسفانه بخش BIO شده بخش چت کاربران و اعلام نظرات  ...بازم اینجوری تمایل به فعالیت به علت معاشرت با رنک داران باالا میره .. اگه بازم امکان چت باکس نیست یه گروه داخل یکی از مسنجرا با قوانین و شرایط خاص .. 

یه پیشنهاد فقط واسه پیشرفت تیم بود .. یا حق 

saber.z، jen، Mr.Vector و 8 کاربر دیگر پسندیده اند

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

در مورد دوخواست اولتون باید ذکر کنم که بخش جذب مدیربخش یک بخش عمومی هست که کاربران درخواست های خودشون رو جهت کسب رنکینگ مدیریت میدن و مدیران رسیدگی میکنن.

اما این اعلام آمادگی خوب جو سازی نشده و دوستان فکر میکنند فقط حرف کافیه و پای عمل که میرسه جا میزنن.

اما مهم نیست.در بین این عزبزان دوستانی هستند که قصد همکاری رو دارند پس مشکلی در این بخش نیست!!!

در مورد درخواست دومتون هم بگم که بعضی دوستان جنبه بعضی امانات رو ندارن.همین بخش کوچیک و ساده استاتوس رو با بعضی کارهاشون که در شأن یک انسان بالغ نیست انجام میدن و مثلا قصدشون نابودی انجمن هست ولی این خیالی خام بیش نیست و انجمن با این کارا نابود نمیشه :)

امیدوارم دیگه درخواستی مبنی بر دسترسی همه کاربرتن به چتروم دیده نشه که اینکار انجام نشدنی هست.

بهتر هست قبل از اومدن امکانات جنبه اون رو به دست بیاریم.

موفق باشید

abarestan، j594، C0d3!Nj3ct!0n و 5 کاربر دیگر پسندیده اند

لینک به ارسال

منم این موضوع رو خدمت جناب دمون بگم که شما باید یک انگیزه برای کسایی که رنک پایین دارن ایجاد کنید که فعالیت کنن و رنکشون رو بالا ببرن

دلیل فعالیت عضو تیم دفیس چیه وقتی که هیچ توجهی بهش نمیشه و خودش تنها تو انجمن داره فعالیت میکنه

من هم میخواستم مدیر بشم ولی هیچ سودی تو این کار ندیدم و دیگه فعالیتم رو ادامه ندادم

DeMoN، j594، abarestan و 3 کاربر دیگر پسندیده اند

لینک به ارسال

سلام.

حرف شما متین اما

فکرهایی برای عزیزان انجمن داریم و مطمئن باشید که این طرح ها به مرحله اجرا در بیاد شما هم خوشحال خواهید شد.

فکرهایی که هم به نفع ما و هم به نفع شماست.

موفق باشید

Reza.Attacker، j594، REX و 2 کاربر دیگر پسندیده اند

لینک به ارسال

سلام من یک پیشنهاد درباره مطالب نوشتاری سایت دارم:

لطفا عزیزان درپایان تاپیک ها فایل پی دی اف مطالب را قرار دهند تا برای مرور مجدد دسترسی راحتتر و بهتر باشه

ممنون

لینک به ارسال

و یک درخواست هم دارم لطفا مطالب هر بخش به صورت ماهانه یا هر چند وقت یک بار یک جا فشرده سازی شده و برای دانلود قرار گیرد

من عضو تازه سایت هستم و الان که میخوام مثلا مطالب بخش ویروس نویسی را دنبال کنم باز کردن تمام صفحات به صورت جداگانه وقت گیر است

اما اگر لطف کنید و مطالب را به گونه ای قرار دهید که بشود این مطالب را یک جا دانلود کرد ممنون میشم

بازم ممنون

لینک به ارسال

درود.

در مورد دوخواست اولتون باید ذکر کنم که بخش جذب مدیربخش یک بخش عمومی هست که کاربران درخواست های خودشون رو جهت کسب رنکینگ مدیریت میدن و مدیران رسیدگی میکنن.

اما این اعلام آمادگی خوب جو سازی نشده و دوستان فکر میکنند فقط حرف کافیه و پای عمل که میرسه جا میزنن.

اما مهم نیست.در بین این عزبزان دوستانی هستند که قصد همکاری رو دارند پس مشکلی در این بخش نیست!!!

در مورد درخواست دومتون هم بگم که بعضی دوستان جنبه بعضی امانات رو ندارن.همین بخش کوچیک و ساده استاتوس رو با بعضی کارهاشون که در شأن یک انسان بالغ نیست انجام میدن و مثلا قصدشون نابودی انجمن هست ولی این خیالی خام بیش نیست و انجمن با این کارا نابود نمیشه :)

امیدوارم دیگه درخواستی مبنی بر دسترسی همه کاربرتن به چتروم دیده نشه که اینکار انجام نشدنی هست.

بهتر هست قبل از اومدن امکانات جنبه اون رو به دست بیاریم.

موفق باشید

با سلام

اقای DeMon عزیز به نظر من حداقل بخش چت رو به کسانی که رنکینگ دارن قرار بدن از عضوانجمن گرفته تا بخش دیفیس تا مدیریت سایت.

اخه دقت کنید بنده چندین بار خواستم مطالبی رو خدمت مدیریت عرض کنم که هر سری با این پیغام مواجه می شدم: امکان پیغام خصوصی وجود ندارد!

خب این یعنی اگر من مشکلی در انجمن ببینم به عنوان یه مدیربازنشسته نمی تونم به کسی این موضوع رو اطلاع دهم!

خب الان اختیارات رنکینگ من با کاربرتازه وارد چه تفاوتی داره!؟

علاوه بر این موضوع یک اشکال دیگه ای هم که تیم وارده اینکه اکثریت تاپیک هایی که کارشون تموم شده قفل نیست و باعث اسپم بارون شدن میشه لطفا به بعضی از رنکینگ داران بگید بیان مطالب رو

مدیریت کنند.

صحبت اخر هم اینکه درسته تیم درحال ایجاد یک اپلود سنتر می باشد ولی همین الان و درگذشته برای نداشتن یک اپلودسنتر درست خیلی از طرف دارهای تیم رو از دست دادیم چون نتونستن درست دانلود کنند. 

پس خواهشا یکی از مهم ترین کارایی که قرار توسط تیم انجام بشه همین اپلود سنتر باشه! حتی شده از اسکریپت هایی مثل کلیفا ، کلیجا استفاده کنیم و به انجمن متصل کنیم ولی این دردسر ها رو نداشته باشیم

با سپاس 

REX، NetDeF، jen و 6 کاربر دیگر پسندیده اند

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

درباره ی ما

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.