پرش به

• تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
    تصویر

مشکل در اپلود فایل در انجمن

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
    3 پاسخ برای این موضوع

virtual_hate

سلام خدمت دوستان عزیز

ببخشید بنده اصلا قصد ایجاد تاپیک نداشتم و واقعا وقتی هم برای ایجاد تاپیک بی محتوا نداشتم فقط خواستم از مدیر اصلی و مدیران بخش خواهش کنم مشکل اپلود شدن فایلا رو برطرف کنند بنده یک هفته قصد ارسال یک پی دی اف رو در انجمن رو دارم ولی متاسفانه با ارور مواجه میشم.

و خواهش دیگر بنده اینکه مدیر اصلی و دیگران مدیران اگه شماها پیغام خصوصیتون رو باز بذارید تا کاربران بتونن با شما در ارتباط باشند بسیار کار راحتتر میشه و نیازی هم به ایجاد تاپیک نیستش و دیگر وقت بقیه دوستان هم گرفته نمیشد اگر مدیران عزیز دلیل بستن خصوصیشون رو بگن بنده بسیار ممنون میشم.

• Saeid.Bibak و police110 از این پست تشکر شده است

وقتی  معلول 96 درصدی می تواند با 4 درصد خودش را به دنیا اثبات کند یقینا من هم می توانم با 25 تا 4 درصد وجودم کاری کنم دنیا خودش را به من اثبات کند

M10ZF9Q6

سلام خدمت دوستان عزیز

ببخشید بنده اصلا قصد ایجاد تاپیک نداشتم و واقعا وقتی هم برای ایجاد تاپیک بی محتوا نداشتم فقط خواستم از مدیر اصلی و مدیران بخش خواهش کنم مشکل اپلود شدن فایلا رو برطرف کنند بنده یک هفته قصد ارسال یک پی دی اف رو در انجمن رو دارم ولی متاسفانه با ارور مواجه میشم.

و خواهش دیگر بنده اینکه مدیر اصلی و دیگران مدیران اگه شماها پیغام خصوصیتون رو باز بذارید تا کاربران بتونن با شما در ارتباط باشند بسیار کار راحتتر میشه و نیازی هم به ایجاد تاپیک نیستش و دیگر وقت بقیه دوستان هم گرفته نمیشد اگر مدیران عزیز دلیل بستن خصوصیشون رو بگن بنده بسیار ممنون میشم.

خصوصی شون بسته نیست

آنها صندوق پیام هاشون پر هستش

از هر راهی که باهاشون ارتباط داری بهشون بگو خالی میکنن

من که الان کاربر تازه وارد هستم روزی حداقل یدونه پیام درخواست هک و همکاری و... میاد 

مدیران که روزی  10 تا فکرکنم دریافت کنن

• Mafia_IR, virtual_hate, Saeid.Bibak و 1 فرد دیگراز این پست تشکر کرده اند

virtual_hate

خب  الان این مشکل اپلود فایل حل میشه یا نه ؟

آیا این مشکل فقط واسه سیستم من هست یا بقیه هم با این مشکل روبرو هستند ؟

وقتی  معلول 96 درصدی می تواند با 4 درصد خودش را به دنیا اثبات کند یقینا من هم می توانم با 25 تا 4 درصد وجودم کاری کنم دنیا خودش را به من اثبات کند

Mafia_IR

سلام.

کش مرورگرتون رو خالی کنید.

فایلتون حتما زیپ باشه و هنگام آپلود از وی پی ان و ابزار های این چنینی برای آپلود استفاده نکنید.

موفق باشید

• Reza.attacker, alizombie و M10ZF9Q6 از این پست تشکر شده است

Moving_picture_spinning_skull_cross_boneGuardiran Security Team Moving_picture_spinning_skull_cross_bone

26c4_tt4zl.gif

دوره های مقدماتی برنامه نویسی هوش مصنوعی / دوره پیشرفته برنامه نویسی هوش مصنوعی

تاپیک جامع افزونه های کاربردی موزیلا و گوگل کروم

امنیت در فضای مجازی

ترفند های ویندوز (10و8و8.1و7و..)

آموزش شخصی سازی میزکار Xfce در Ubuntu

قوانین تیم امنیتی گارد ایران (حتما قبل از انجام فعالیت قوانین رو مطالعه بفرمایید)

[̲̲̅̅ش̲̲̅̅ی̲̲̅̅ر̲̲̅̅ ̲̲̅̅ب̲̲̅̅ر̲̲̅̅ا̲̲̅̅ی̲̲̅̅ ̲̲̅̅ا̲̲̅̅ث̲̲̅̅ب̲̲̅̅ا̲̲̅̅ت̲̲̅̅ ̲̲̅̅ش̲̲̅̅ی̲̲̅̅ر̲̲̅̅ ̲̲̅̅ب̲̲̅̅و̲̲̅̅د̲̲̅̅ن̲̲̅̅ش̲̲̅̅ ̲̲̅̅,̲̲̅̅ ̲̲̅̅ن̲̲̅̅ی̲̲̅̅ا̲̲̅̅ز̲̲̅̅ی̲̲̅̅ ̲̲̅̅ب̲̲̅̅ه̲̲̅̅ ̲̲̅̅ج̲̲̅̅ن̲̲̅̅گ̲̲̅̅ی̲̲̅̅د̲̲̅̅ن̲̲̅̅ ̲̲̅̅ب̲̲̅̅ا̲̲̅̅ ̲̲̅̅ه̲̲̅̅ر̲̲̅̅ ̲̲̅̅ش̲̲̅̅غ̲̲̅̅ا̲̲̅̅ل̲̲̅̅ی̲̲̅̅ ̲̲̅̅ر̲̲̅̅ا̲̲̅̅ ̲̲̅̅ن̲̲̅̅د̲̲̅̅ا̲̲̅̅ر̲̲̅̅د̲̲̅̅ ̲̲̅̅.̲̲̅̅ ̲̲̅̅ت̲̲̅̅ن̲̲̅̅ه̲̲̅̅ا̲̲̅̅ ̲̲̅̅ن̲̲̅̅ی̲̲̅̅م̲̲̅̅ ̲̲̅̅ن̲̲̅̅گ̲̲̅̅ا̲̲̅̅ه̲̲̅̅ش̲̲̅̅ ̲̲̅̅ک̲̲̅̅ا̲̲̅̅ف̲̲̅̅ی̲̲̅̅س̲̲̅̅ت̲̲̅̅ ̲̲̅̅]

--=[ Tel:l0calr00t | Instagram:oday_mr_iman | Zone-h:dr-iman]=--

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی