پرش به

• تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
    تصویر

آموزش جدید بدست آوردن شماره افراد در تلگرام

تلگرام اموزش بدست اوردن شماره افراد شماره افراد در تلگرام هک افراد در تلگرام هک تلگرام تلگرام هکینگ هک مخاطبین ارور no matual contact حل مشکل no matual contact شماره هر فرد

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
    2 پاسخ برای این موضوع

Dr.GrYpHoN

سلام خدمت کاربران گرامی تیم امنیتی گارد ایران

*** این آموزش که در زیر معرفی میشود برای اولین بار در توسط تیم امنیتی گارد ایران نوشته شده است و اختصاصی می باشد ، هر گونه کپی برداری و ارائه روش به اسم تیم های دیگر مجاز نمی باشد ، پیروز و سربلند باشید ***

یکی دیگه از راه های بدست آوردن شماره افراد در محیط تلگرام به شرح زیر هستش :

قدم اول :

سعی کنید دیتابیس های معروف رو پیدا کنید ، همانند 935 ، 915 و ...

قدم دوم :

این دیتابیس هارو ترجیحا به بلواستکس یا شبیه ساز های دیگر منتقل کنید که از سرعت پردازش گوشی شما کم نشه و به روشی که میگم فایل .txt که داخلش دیتابیس ها قرار دارد رو به ابتدا به یک فرمت و دوباره به فرمت مخاطبین گوشی تبدیل کنید

قدم سوم :

با استفاده از نرم افزار های مبدل فایل txt  خودتون رو به فرمت csv تبدیل کنید و به آن اسم و فامیل فیک بدید تا در زمان ذخبره در بلواستکس مشکلی برای کار بوجود نیاد 

قدم چهارم :

فایل csv شما که حاوی اسم و فامیل فیک افراد و شماره آنها می باشد رو مجددا با مبدل های دیگه به فرمت vcf یا همان فرمت ذخیره کانتکت یا مخاطبین در گوشی تبدیل کنید

قدم پنجم :

حالا تقریبا کار شما تمام شده و می توانید فایل رو با انتقال به گوشی با کلیک بر روی اون تمام فایل رو در مخاطبین خود ببینید

قدم ششم :

حالا با نصب اپلیکیشن تلگرام و ثبت نام با یک شماره ایرانی 09.... به نرم افزار تلگرام وارد شوید ... ** به نکته زیر دقت کنید **

قدم هفتم :

حالا شما در هنگام چت با هر فردی که با شماره ای در دیتابیس شما ثبت نام کرده است رو میتوانید مشاهده و از اون ها استفاده کنید ...

**** نکته : قدم ششم دلیل استفاده از شماره ایرانی به خواطر وجود اشکال no matual contact در سیم کارت شماره مجازی می باشد و این روش برای شماره مجازی قابل استفاده نمی باشد ****

موفق و سربلند باشید 

• Mafia_IR, J.ALL_EdIT0r, AgenT و 6 فرد دیگراز این پست تشکر کرده است
    ;) تشکر نشانه رضایت شماست ;)

[img]http://s6.picofile.com/file/8211229584/bit_2_.gif[/img]
    به پست هایی که در مغایرت با قوانین پلیس فتا باشد پاسخ داده نمیشود (هک ایدی و حساب کاربری در نرم افزار ها )

m...................

سلام

بابت آموزش ممنون اما یک سوال من لیستی از شماره دارم برا 938 و اینکه فقط شمارست نه نام و مشخصات دیگه و فایلشم فرمتش  txt هست . وقتی فرمت فایلو تغییر میدم به vcf از طریق تغییر نام (راست کلیک و rename ) اونوقت داخل گوشی که میریزم و روش کلیک میکنم تا ایمپورت شه گوشی ارور میده و میگه قالب فایل پشتیبانی نمیشه .

سوال من اینه که الان این txt رو اول به csv تبدیل کنم بعد دوباره به vcf تبدیلش کنم ؟؟

ایا واقعا کار میکنه؟؟

ضمنا شماره ها همه زیر هم نوشته شده به این ربطی نداره؟؟

danger2016

سلام..

ببخشید اما به این نمیگن که پیدا کردن شماره !! در این روش که شما گفتی شماره پیش ما موجوده و فقط منتقل میکنیم به تلگرام ..

من یه روش خیلی خوب خودم استفاده میکنم فک نکنم کسی تا حالا فکرشو کرده باشه:D

• Saeid.Bibak و SILYUTLS از این پست تشکر شده است

! Makhf!am Vali Publicam !

همچنین به تلگرام, اموزش بدست اوردن شماره افراد, شماره افراد در تلگرام, هک افراد در تلگرام, هک تلگرام, تلگرام هکینگ, هک مخاطبین, ارور no matual contact, حل مشکل no matual contact, شماره هر فرد نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی