پرش به

• تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
    تصویر

اجرای سورس کد در c++

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
    2 پاسخ برای این موضوع

aminaqi

با سلام خدمت دوستان

من یک سورس کد شطرنج از اینترنت گرفتم و میخوام اونو توی c++ اجرا کنم ولی نمی تونم

لطفاً اگه کسی میتونه به من کمک کنه بگه تا من سورس کد رو براش بفرستم و بگه که مشکل از کجاست و چی کار باید کرد

با تشکر

• Mr.2332 و cyber_soldier از این پست تشکر شده است

Mafia_IR

سلام.

با چه ابزاری میخواین اینکار رو بکنین؟

کدهارو کامپایل کردید؟برای کامپایل کد ها از Turbo C++ Borland استفاده کنید.

موفق باشید

• aminaqi, cyber_soldier و از این پست تشکر شده است

Moving_picture_spinning_skull_cross_boneGuardiran Security Team Moving_picture_spinning_skull_cross_bone

26c4_tt4zl.gif

دوره های مقدماتی برنامه نویسی هوش مصنوعی / دوره پیشرفته برنامه نویسی هوش مصنوعی

تاپیک جامع افزونه های کاربردی موزیلا و گوگل کروم

امنیت در فضای مجازی

ترفند های ویندوز (10و8و8.1و7و..)

آموزش شخصی سازی میزکار Xfce در Ubuntu

قوانین تیم امنیتی گارد ایران (حتما قبل از انجام فعالیت قوانین رو مطالعه بفرمایید)

[̲̲̅̅ش̲̲̅̅ی̲̲̅̅ر̲̲̅̅ ̲̲̅̅ب̲̲̅̅ر̲̲̅̅ا̲̲̅̅ی̲̲̅̅ ̲̲̅̅ا̲̲̅̅ث̲̲̅̅ب̲̲̅̅ا̲̲̅̅ت̲̲̅̅ ̲̲̅̅ش̲̲̅̅ی̲̲̅̅ر̲̲̅̅ ̲̲̅̅ب̲̲̅̅و̲̲̅̅د̲̲̅̅ن̲̲̅̅ش̲̲̅̅ ̲̲̅̅,̲̲̅̅ ̲̲̅̅ن̲̲̅̅ی̲̲̅̅ا̲̲̅̅ز̲̲̅̅ی̲̲̅̅ ̲̲̅̅ب̲̲̅̅ه̲̲̅̅ ̲̲̅̅ج̲̲̅̅ن̲̲̅̅گ̲̲̅̅ی̲̲̅̅د̲̲̅̅ن̲̲̅̅ ̲̲̅̅ب̲̲̅̅ا̲̲̅̅ ̲̲̅̅ه̲̲̅̅ر̲̲̅̅ ̲̲̅̅ش̲̲̅̅غ̲̲̅̅ا̲̲̅̅ل̲̲̅̅ی̲̲̅̅ ̲̲̅̅ر̲̲̅̅ا̲̲̅̅ ̲̲̅̅ن̲̲̅̅د̲̲̅̅ا̲̲̅̅ر̲̲̅̅د̲̲̅̅ ̲̲̅̅.̲̲̅̅ ̲̲̅̅ت̲̲̅̅ن̲̲̅̅ه̲̲̅̅ا̲̲̅̅ ̲̲̅̅ن̲̲̅̅ی̲̲̅̅م̲̲̅̅ ̲̲̅̅ن̲̲̅̅گ̲̲̅̅ا̲̲̅̅ه̲̲̅̅ش̲̲̅̅ ̲̲̅̅ک̲̲̅̅ا̲̲̅̅ف̲̲̅̅ی̲̲̅̅س̲̲̅̅ت̲̲̅̅ ̲̲̅̅]

--=[ Tel:l0calr00t | Instagram:oday_mr_iman | Zone-h:dr-iman]=--

aminaqi

چند تا فایل هست که هر گدوم جداگانه کد هایی رو دارن، مثلاً یکی مربوط به رنگه یکی مربوط به مهره های شطرنج و .....

میشه شما بگید دقیقاً چیکار باید بکنم که تو c++ همه رو با هم بتونم اجرا کنم؟
    اگه وقت دارید یه نگاه به فایل بندازید ، اگه میشه بهتون لینک سورس رو بدم که میدم اگرم نمیشه پس فایل رو بهتون میدم

• cyber_soldierاز این پست تشکر کرده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی