رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران
itone

چهگونه هک یک سیستم با مک ادرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ببخشید اسپم ارسال کردم :

چه طوری  وقتی مک ادرس یک نفرو داری اون رو شناسایی و محلش شو پیدا کنی ;

2- چه طوری با استفاده از مک ادرسشفایلهای سیستمشو برداری  و بهش نفوذ کنی 

ممنون از همه دوستان 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون از همه دوستان 

و ويندوز با دستور arp -a ميتوني مك آدرس هايي كه با هاشون ارتباط داري را پيدا كني

لینک به ارسال

منظورم اینه که چه طوری میشه با مک ادرس ادرس یه نفرو پیدا کرد و اطلاعات گوشیشو به سرقت برد 

فک کنم حالا دوزاری ها افتاد  :D  :P  :blink:  :unsure:

لینک به ارسال

ممنون از همه دوستان 

سلام دوست عزیز ../

پیدا کردن اطلاعات روی آی پی میشه با استفاده از سایت های آنلاینی که این کارو انجام میدن ، انجام داد × ! 

با استفاده از مک آدرس که کاری نمیشه کرد ولی اگه آی پیشو داشته باشی میتونی با اسکن پورت های باز روی سیستمش و استفاده از روش MetaSploit میتونی به سیستم هدف حلاتی داشته باشی  × !

بازم اگه سوالی بود در خدمتم ! ../

یا حـ ـق ../

لینک به ارسال

منظورم اینه که چه طوری میشه با مک ادرس ادرس یه نفرو پیدا کرد و اطلاعات گوشیشو به سرقت برد 

فک کنم حالا دوزاری ها افتاد  :D  :P  :blink:  :unsure:

با مک به جایی نمیرسید برای هک یک دیوایس باید شما با اون وسیله ارتباط برقرار کنید از طریق بلوتوس یا وایفای یا نرمافزارهای شبکه های اجتماعی بعد ببینید طرف ناشی هست که یک فایل اجرایی با فرمت عکس را باز کنه بطور مثال که اگر اینطور نشد باید ببینید سیستم عامل گوشی چیه و چه باگهایی داره مثلا ویندوز موبایل و اندرویید خوبه ولی اگر سیستم ios بود مشکل میشه بهرحال این نیست که با داشتن یک مک گوشی کسی را هک کنید البته داشتن مک هم خیلی خوبه خیلی کارها میشه کرد مک گوشی خودتوت را به اون تغییر بدید و بدونید ip طرف چیه

لینک به ارسال

دوستان یه سوال دیگه 
اگه یکی یه مودمو پسوردشو کرک داشته باشه و به اون نفوذ کرده باشه و حدود 15 تا 18 نوزده گیگ دانلود کرده باشه بد طرف چه طوری میتونه بفهمه که کی رو مودمش بوده ( با استفاده از مک ادرسی که میندازه روی مودم )؟؟ و اون طرفو شناسایی کنه ؟؟

خودمو نگفتما ؟؟؟!!! 

من پسر خوبیم 

با مک به جایی نمیرسید برای هک یک دیوایس باید شما با اون وسیله ارتباط برقرار کنید از طریق بلوتوس یا وایفای یا نرمافزارهای شبکه های اجتماعی بعد ببینید طرف ناشی هست که یک فایل اجرایی با فرمت عکس را باز کنه بطور مثال که اگر اینطور نشد باید ببینید سیستم عامل گوشی چیه و چه باگهایی داره مثلا ویندوز موبایل و اندرویید خوبه ولی اگر سیستم ios بود مشکل میشه بهرحال این نیست که با داشتن یک مک گوشی کسی را هک کنید البته داشتن مک هم خیلی خوبه خیلی کارها میشه کرد مک گوشی خودتوت را به اون تغییر بدید و بدونید ip طرف چیه

سلام دوست عزیز ../

پیدا کردن اطلاعات روی آی پی میشه با استفاده از سایت های آنلاینی که این کارو انجام میدن ، انجام داد × ! 

با استفاده از مک آدرس که کاری نمیشه کرد ولی اگه آی پیشو داشته باشی میتونی با اسکن پورت های باز روی سیستمش و استفاده از روش MetaSploit میتونی به سیستم هدف حلاتی داشته باشی  × !

بازم اگه سوالی بود در خدمتم ! ../

یا حـ ـق ../

ممنون بابت پاسخ جامع دوست خوبم 

لینک به ارسال