پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان
برای فعال سازی wifi در kali linux روی ماشین مجازی چند روش وجود داره

۱−  در virtual box  در تنظیمات مربوط به خوده سیستم عامل قسمت USB با کلیک بر روی علامت + سبز رنگ در سمت راست و انتخاب نام کارت وایرلس شبکه...

۲− در صورتی که باز هم نشد باید compat-wireless  به تاریخ ۲۶−۰۶−۲۰۱۰ رو دانلود کرد و نصب کرد که اگر از دوستان مشکل در نصب داشتن میتونم راهنمایی کنم..

۳− از روش ترمینا با ۲ دستور زیر:

root@kali: apt-get update

root@kali: apt-get install wicd

4- و اما مهمترین روش: (recommend)

اگر در انتها هیچ یک از روش ها بالا جواب نداد مثل من دست به دامن برو بچهای انجمن بشین :D

خواهش میکنم یه مسلمانی پیدا بشه کمکم کنه که به صورت منچستری (یوونتوس بهتره)  خستم کرده

وایرلس شاید ۲ساعت جستجو میزنه ولی چیزی پیدا نمیکنه با دستور airmon-ng  هرچی جستجو میزنم هیچی پیدا نمیکنه با این حال که مطمعنم وایرلسم نصب هستش

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت دوستان

برای فعال سازی wifi در kali linux روی ماشین مجازی چند روش وجود داره

۱−  در virtual box  در تنظیمات مربوط به خوده سیستم عامل قسمت USB با کلیک بر روی علامت + سبز رنگ در سمت راست و انتخاب نام کارت وایرلس شبکه...

۲− در صورتی که باز هم نشد باید compat-wireless  به تاریخ ۲۶−۰۶−۲۰۱۰ رو دانلود کرد و نصب کرد که اگر از دوستان مشکل در نصب داشتن میتونم راهنمایی کنم..

۳− از روش ترمینا با ۲ دستور زیر:

root@kali: apt-get update

root@kali: apt-get install wicd

4- و اما مهمترین روش: (recommend)

اگر در انتها هیچ یک از روش ها بالا جواب نداد مثل من دست به دامن برو بچهای انجمن بشین :D

خواهش میکنم یه مسلمانی پیدا بشه کمکم کنه که به صورت منچستری (یوونتوس بهتره)  خستم کرده

وایرلس شاید ۲ساعت جستجو میزنه ولی چیزی پیدا نمیکنه با دستور airmon-ng  هرچی جستجو میزنم هیچی پیدا نمیکنه با این حال که مطمعنم وایرلسم نصب هستش

نبودن اینترفیس wlan0 در کالی لینوکس نرم‌افزاری نیست و نیازی به نصب درایور یا نرم‌افزار نداره. برای این کار باید یک یو اس بی آداپتر وایرلس خریداری کنید. البته آداپتری که می‌خرید باید حتما از monitor mode پشتیبانی کنه. همه ی آداپتر ها از monitor mode پشتیبانی نمی‌کنند یعنی وقتی airmon-ng start wlan0 رو میزنید وارد Monitor mode نمیشه و اینترفیس mon0 ایجاد نمیشه. چندتا از بهترین آداپترهایی که از این مد پشتیبانی می‌کنند:

D-Link DWA-182 Revision A1 a/g/n/ac

D-Link Wireless G DWA-110 b/g

TP-LINK TL-WN722N

D-Link DWA-645 agn

می‌تونید از دیجیکالا خریداری کنید.

لینک به ارسال

نبودن اینترفیس wlan0 در کالی لینوکس نرم‌افزاری نیست و نیازی به نصب درایور یا نرم‌افزار نداره. برای این کار باید یک یو اس بی آداپتر وایرلس خریداری کنید. البته آداپتری که می‌خرید باید حتما از monitor mode پشتیبانی کنه. همه ی آداپتر ها از monitor mode پشتیبانی نمی‌کنند یعنی وقتی airmon-ng start wlan0 رو میزنید وارد Monitor mode نمیشه و اینترفیس mon0 ایجاد نمیشه. چندتا از بهترین آداپترهایی که از این مد پشتیبانی می‌کنند:

D-Link DWA-182 Revision A1 a/g/n/ac

D-Link Wireless G DWA-110 b/g

TP-LINK TL-WN722N

D-Link DWA-645 agn

می‌تونید از دیجیکالا خریداری کنید.

واقعا تشکر میکنم راهنمایی عالی بود..

من وقتی دستور airmon-ng start wlan0 رو میزنم وارد Monitor mode میشه و اینترفیس mon0 هم ایجاد میشه. که ازین لحاظ مطمعنم البته واسه تست کردن اینکه کاملا کار میکنه یا نه یه روشی دارم که نشون میده کاملا کار میکن..

وقتی wifi hotspot خوده کالی لینوکس رو روشن میکنم هم موبایلم میتونه پیداش کنه هم خوده کالی میتونه خودشو پیدا کنه. پس فک کنم کارمیکنه ولی در مورد wifi  یه گزینه دیگه ای هم هست بنام  broadcom linux hybrid wireless که این یکی مثل آش کشک خالش نخوری پاته بخوری پاته :D منظورم اینه که این یه گزینه رو چه در ماشین مجازی و چه در مالتی بود باید نصب بشه و دقیقا مشکل اینجاس که من نمیتونم کامل و دقیق نصب کنم.. لاکردار نصبوندش هم یکم دنگو فنگ داره :))

لینک به ارسال

سلام من روی lenovo G510 فقط کالی رو نصب کردم بدون ویندوز...بعد از ورود اول مشکل غیر فعال بودن wifi رو داشتم که میگفت disable شده بعد از اون با نصب compat-wireless تونستم wlan0 و wlan1 رو اضافه کنم...اما الان شبکه ها رو پیدا نمیکنه....از طرفی با ریستارت شدن سیستم دوباره همه چیز مثل اول میشه و باز باید دوباره وایرلس رو نصب کنم

لینک به ارسال