رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت کاربران گرامی یه مشکلی پیش آمده من کالی رو در vmware نصب کرده بودم که ایندفعه به دلیلی کالی از روی ماشین مجازی حذف شد .

تصمیم گرفتم کالی رو این دفعه به صورت dual boot و کنار ويندوز نصب کنم چون vmware خیلی اذیتم میکرد حالا بگذریم ....

اصن قبل از نصب هیچ آموزشی ندیده بودم رسیدم به پارتيشن بندی اینجا

از قبل پارتيشن بندی نکرده بودم ولی نمیدونم چی کار کردم که از این مرحله رد شدم موقعی که نصب تموم شد کالی اجرا نشد و يکدفعه با این ارور در ویندوز مواجه شدم post-10027-0-07294200-1470456723_thumb.jpg

ببخشید اگه عکس قشنگ معلوم نیست .

Your pc needs to be repaired error code 0xc000000f

در گوگل آموزش های رفع ارور رو دیدم نتیجه نگرفتم با استفاده از دي وی دی ويندوزم نه تونستم repair کنم نه اینکه ......

و جالب اینجاست وقتی با دی وی دی برای لود فایل iso به سیستم وارد میشم درایو ها کاملا قاطی کردن یعنی اون درايوي که ویندوز توش نصب بوده حجمش چند مگ شده !!!

به نظرم همه چی بر میگرده به پارتيشن بندی حالا میشه کمک کنید این ارور رو برطرف کنم الان بدون سیستم انگار زندگیم وايستاده :(

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

راحت ترین کار اگه اطلاعات مهم نیست اینه که ویندوزی مثل 10 یا 8.1 بخرید و بوت کنید و قبل نصب درایور هارو فرمت کنید

لینک به ارسال

با سلام خدمت کاربران گرامی یه مشکلی پیش آمده من کالی رو در vmware نصب کرده بودم که ایندفعه به دلیلی کالی از روی ماشین مجازی حذف شد .

تصمیم گرفتم کالی رو این دفعه به صورت dual boot و کنار ويندوز نصب کنم چون vmware خیلی اذیتم میکرد حالا بگذریم ....

اصن قبل از نصب هیچ آموزشی ندیده بودم رسیدم به پارتيشن بندی اینجا

از قبل پارتيشن بندی نکرده بودم ولی نمیدونم چی کار کردم که از این مرحله رد شدم موقعی که نصب تموم شد کالی اجرا نشد و يکدفعه با این ارور در ویندوز مواجه شدم attachicon.gifIMAG2393.jpg

ببخشید اگه عکس قشنگ معلوم نیست .

Your pc needs to be repaired error code 0xc000000f

در گوگل آموزش های رفع ارور رو دیدم نتیجه نگرفتم با استفاده از دي وی دی ويندوزم نه تونستم repair کنم نه اینکه ......

و جالب اینجاست وقتی با دی وی دی برای لود فایل iso به سیستم وارد میشم درایو ها کاملا قاطی کردن یعنی اون درايوي که ویندوز توش نصب بوده حجمش چند مگ شده !!!

به نظرم همه چی بر میگرده به پارتيشن بندی حالا میشه کمک کنید این ارور رو برطرف کنم الان بدون سیستم انگار زندگیم وايستاده :(

درود

خب اول ویندوز رو ری استارت کن بعد پشت سر هم دکمه f8 رو بزن بعد تو صفحه ای که میاد وارد منوی windows advance options بعد گزینه last known good configuration رو بزن و enter رو فشار بده ویندوز دوباره ریست میشه و احتمالا بالا میاد

اگه روش بالا جواب نداد یه روش دیگه هست فقط باید بدونم میتونی از طریق safe mod وارد بشی؟

لینک به ارسال

با تشکر از دوستان بابت راهنمايي شان قبل از هر چیزی بهتره یه چیره جالب دیگه هم نشونتون بدم اگه به عکس اول که پیوست شده بود نگاه کنید با این که کيفيتش خرابه میبینید که ارور 0xc000000f رو داره میده ولی در این عکسی که همین الان گرفتم سیستم داره ارور 0xc0000001 رو میده دیروز اول اینو دیده بودم فکر کردم خیالاتی شدم ولي امروز دوباره ارورش تغییر کرد

post-10027-0-69320500-1470472169_thumb.jpg

در جواب دوست عزیز AgenT باید بگم که کار نکرد یعنی اصن با زدن f8 هیچی بالا نمیاد فقط فقط صفحه یه لحظه سیاه میشه دوباره بر میگرده ( مدتش 1 ثانیه هم نمیشه ) و به سيف مود هم دسترسی ندارم

و در جواب EvilMasTer باید بگم که من دی وی دی ویندوز رو دارم ولی جالب اینجاست که وقتی بوت میشه باری نصب اقدام میکنم همون اول بعد از انتخاب زبان ارور میده :

A media driver your computer is missing. This could be a DVD usb or hard disk driver .....

یعنی هیچ گزینه ای الان ندارم که ...

لینک به ارسال

با تشکر از دوستان بابت راهنمايي شان قبل از هر چیزی بهتره یه چیره جالب دیگه هم نشونتون بدم اگه به عکس اول که پیوست شده بود نگاه کنید با این که کيفيتش خرابه میبینید که ارور 0xc000000f رو داره میده ولی در این عکسی که همین الان گرفتم سیستم داره ارور 0xc0000001 رو میده دیروز اول اینو دیده بودم فکر کردم خیالاتی شدم ولي امروز دوباره ارورش تغییر کرد

attachicon.gifIMAG2394_BURST001.jpg

در جواب دوست عزیز AgenT باید بگم که کار نکرد یعنی اصن با زدن f8 هیچی بالا نمیاد فقط فقط صفحه یه لحظه سیاه میشه دوباره بر میگرده ( مدتش 1 ثانیه هم نمیشه ) و به سيف مود هم دسترسی ندارم

و در جواب EvilMasTer باید بگم که من دی وی دی ویندوز رو دارم ولی جالب اینجاست که وقتی بوت میشه باری نصب اقدام میکنم همون اول بعد از انتخاب زبان ارور میده :

A media driver your computer is missing. This could be a DVD usb or hard disk driver .....

یعنی هیچ گزینه ای الان ندارم که ...

دوست عزیز ویندوزت رو  فک کنم کرک نکردی باطل شده  باید ویندوزت رو عوض کنی

لینک به ارسال

1. کامپیوترت رو رستارت کن

شیفت و f8 و بزن

روبزن Advanced repair options.

برو به Troubleshoot  سپس Advanced Options.

انتخاب کن Windows Startup Settings. 

ریستارتش کن.

لینک به ارسال

باسلام.منم مشکل 0xc000000fبرا لپ تاپم موقع نصب ویندوز پیدا کردم ویندوزم8 بود بعد فرمت که خواستم ی ویندوز8جدید نصب کنم قابله نصب روسیستمم نبود بخاطرهمینم من سی دی ویندوز7 گذاشتم یهو این ارور داده شد پیغام داد کلیدf8یا enterبزن برا reaperولی 1ثانیه صفحه مشکی میاد میره .سیستم قفل شده تازه نمیتونم خاموش کنم باید باطری لپ تاپمو دربیارم.حالا باید چیکارکنم.لطفا اگه امکانش هست برام ایمیل کنید.باسپاس فراوان

لینک به ارسال