رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

پست های پیشنهاد شده

سلام

من مجتبی ام همون Mr.Python که بعدا اسمم شد m...........

راستش بخاطر یه اعتماد نادرست به دوست نامردم یه فایل ازش گرفتم که داخل انجمن گذاشتم که ویروسی بود .

بخاطر این فایل از تمام مدیران ارزشمند گارد ایران و کاربران محترمش شرمنده شدم و نتونستم ادامه بدم ، یه اعتماد نادرست به دوست الکی دوست! که باعث این شد و باید حتما تو سایت چکش میکردم و لینک اسکن قرار میدادم .

الان بازهم بخاطر اون از این تیم خجالت دارم و درخواست دارم به تیم برگردم و از شما میخوام که اون نام کاربریمو بر گردونید و من بتونم فعالیتی خوب برای این تیم بزرگ داشته باشم میدونم که نباید الکی اعتماد میکردم بهش و فایلو میکرفتم. بازهم عذر خواهی میکنم .

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

 

شما بعد از ارسال اون فایل حاوی ویروس شروع به پاک کردن پست هاتون کردید ما اصراری به موندگار بودن شما یا هیچ کاربری در انجمن نداشتیم و نداریم

 

با میل شخصی خودتون باید فعالیت داشته باشید بهتر بود با یکی از مدیران ارتباط برقرار میکردید تا ارسال هاتون رو از انجمن حذف کند نه اینکه ویرایش کنید و پست های انجمن رو ناقص کنید.

 

از فعالیت شما در این مدت سپاسگذاریم اگر قراره برگردید موضوع رو بصورت مفصل در خصوصی بنده یا یکی ار مدیران توضیح بدید.

 

ما مسولیم تا جایی که ممکنه کنترل داشته باشیم بر روی فایل ها تا خدایی نکرده از طریق انجمن فایل مخربی وارد سیستم بازدیدکنندگان انجمن نشه شما مرتکب به اشتباه غیر قابل بخششی شدید.
 

در هر صورت مایل به شنیدن توضیحات شما در این باره هستیم و بعد از توضیحات شما تصمیم لازم در رابطه با حضور مجدد شما گرفته میشود.

یا حق.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

×
×
  • جدید...