رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران
mahdishahidi

نوشتن کیلاگر فقط با نوت پد

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان کسی هست که یک کیلاگر که فقط به نوت پد نوشته بشه داشته باشه؟
من یکی با vbs دارم ولی خوب این چنذتا اشکال داره مثلا اینکه هر کلید که زده میشه رو چند بار چاپ میکنه و اینکه اعداد و کاراکترهای خاص رو چاپ نمیکنه
https://pastebin.com/KW1xp9aH

کسی یدونه بهترشو داره؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 1 ساعت قبل، mahdishahidi گفته است :

سلام دوستان کسی هست که یک کیلاگر که فقط به نوت پد نوشته بشه داشته باشه؟
من یکی با vbs دارم ولی خوب این چنذتا اشکال داره مثلا اینکه هر کلید که زده میشه رو چند بار چاپ میکنه و اینکه اعداد و کاراکترهای خاص رو چاپ نمیکنه
https://pastebin.com/KW1xp9aH

کسی یدونه بهترشو داره؟

یک :این موضوعی که میگید با نوت پد باشه هیچ ربطی به برنامه نویسی نداره نوت پد یه ادیتوره حالا میتونید یه ادیتور ساده انتخاب کنید یا ادیتورای حرفه ای با کلی قابلیت های مفید.

دو: اشکال از نحوه کد نوشتنتونه وگرنه اگه درست بنویسید مشکلی تو چاپ کلیدا پیدا نمیشه

سوم: بنظر من دنبال نوشتن کیلاگری با زبان C یا c++ یا c# باشید چون فرمتشون exe هست و حداقل از فرمت ویژوال بیسیک کمتر شک برانگیزه 

و در اخر لینک اموزش

لینک به ارسال
در در 1398/01/14, 22:28:26، Goodzilam گفته است :

یک :این موضوعی که میگید با نوت پد باشه هیچ ربطی به برنامه نویسی نداره نوت پد یه ادیتوره حالا میتونید یه ادیتور ساده انتخاب کنید یا ادیتورای حرفه ای با کلی قابلیت های مفید.

دو: اشکال از نحوه کد نوشتنتونه وگرنه اگه درست بنویسید مشکلی تو چاپ کلیدا پیدا نمیشه

سوم: بنظر من دنبال نوشتن کیلاگری با زبان C یا c++ یا c# باشید چون فرمتشون exe هست و حداقل از فرمت ویژوال بیسیک کمتر شک برانگیزه 

و در اخر لینک اموزش

شما اول سوال رو با دقت بخون. نوشتم فقط با نوت پد به با visual stadio و...

خودم میدونم نوت پد فقط ایدیتور متن هست... منظورم اینکه که فقط از نوت پد استفاده بشه یعنی توی محیط ویژیوال استادیو و... نباشه.

مثلا فایل های .bat و .vbs که یک نمونه vbs رو هم گذاشتم

لینک به ارسال