رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
Invision Community

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بنا به درخواست یکی از اعضاء محترم تیم بنده در این تاپیک کار با شل Shell R57 رو بصورت کامل آموزش خواهم داد و این آموزش شامل :

آشنایی با محیط شل Shell

آشنایی با منوها و گزینه های مختلف Shell r57

کار با دستورات در شل Shell r57

البته موضوع مهمی رو هم مدنظر داشته باشین ه برای کار با شل هایی که روی سرورهای لینوکسی آپلود میشن شما باید با دستورات و کامند های لینوکس

آشنایی داشته باشین و در این بخش ادمین عزیزمون جناب  C0d3!Nj3ct!0n  آموزش دستورات لینوکس رو شروع کردند و می تونید از آموزشهای ایشون

کمک بگیرید .

اگر هم هرکدام از دوستان سوالی داشتند می تونید در این بخش مطرح بفرمایین .

.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با اولین بخش از آموزش کامل کار با شل Shell در هک در خدمتتون هستم .

در این فیلم آموزشی مقایسه ای داریم بر روی چندین شل معروف و هر کدوم رو از لحاظ کارآیی و..  مورد بررسی قرار میدیم بنده خواستم در یک

فیلم آموزشی تمومش کنم اما گفتم شاید دوستانی باشند که تازه کار هستند و مبتدی و این توضیحات بدردشون بخوره و ابتدا با انواع شل و اشکال مختلف مورد بررسی

قرار بدیم سپس آموزش دستورات و..  رو انجام بدم .

مدت زمان این فیلم آموزشی 9 دقیقه هست با توضیحات کامل و بنده به شخصه این فیلم رو برای عزیزانی که تازه به جمع هواداران سرورهکینگ پیوستند لازم میدونم .

توجه داشته باشین که باید تمامیه فایلهارو دریافت کنید و در کنارهم از حالت فشرده خارج کنید

پسورد :   guardiran.org

.

Shell Part_1.part01.rar

Shell Part_1.part02.rar

Shell Part_1.part03.rar

Shell Part_1.part04.rar

لینک به دیدگاه

با بخش دوم از آموزش تصویری کار با شل  Shell در خدمتتون هستم .

مدت زمان این فیلم آموزشی  14 دقیقه  هست و بطور کامل و تک تک  گزینه ها ی موجود در شل رو برای شما آموزش دادم واقعا این سری از فیلمهارو بنده

با توضیحات بسیار کاملی و بهمراه توضیح دستورات مربوطه دارم ضبطشون می کنم و دوستانی که به سرور هکینگ Server Hacking علاقه دارند حتما

توصیه می کنم این فیلمهارو کامل ببینند و تمرین داشته باشند تا کار با شل ها براشون موضوع گنگ نباشه تا انشاا.. بر روی شل آپلود شده خواستند حرکتی رو

انجام بدن بدونند که از کدام گزینه  برای چه کاری هست .

پسورد فایل :     guardiran.org

.

Shell Part_2.part01.rar

Shell Part_2.part02.rar

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...