رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
Invision Community

پست های پیشنهاد شده

سلام.

توضیح کوتاه در مورد رات ها:

رات  ها به نوعی نسخه های پیشرفته تر کیلاگر ها هستند که شما باهاش دست رسی کامل به کامپیوتر تارگت دارید.rat مخفف remot adminstrator toll هست.به معنای ابزاری یرای دسترسی به ادمین استراتور

در 8 پارت 3 مگی

DarkComet-RATv4.part01.rar

DarkComet-RATv4.part02.rar

DarkComet-RATv4.part03.rar

DarkComet-RATv4.part04.rar

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ادامه

توجه کنید که برای استفاده از این رات به اکانت no-ip نیاز دارید انشالله فردا فیلم آموزشیش رو قرار می دم

DarkComet-RATv4.part05.rar

DarkComet-RATv4.part06.rar

DarkComet-RATv4.part07.rar

DarkComet-RATv4.part08.rar

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...

سلام...من از اندرورات استفاده میکنم ولی فایل apk رو نمیسازه...باید چیکار کنم؟ چ مشکلی داره???

سلام.

سوالتون رو در این بخش به همراه توضیح کافی بپرسید

http://guardiran.org/forums/forum/135-سوال-و-جوابهای-بخش-trojan-rat-keylogger/

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

سلام دوستان بنده از Darkcomet برای دسترسی به سیستم یه نفر استفاده کردم سیستم کسی که میخواستم ازش دسترسی بگیرم آنتی ویروس هم نداره داخل سیستم خودم یه ویندوز مجازی نصب کردم و فایل سرور رو اجرا میکنم مشکلی ندارم اما زمانی که روی سیستم اون فرد اجراش میکنم هیچ اتفاقی داخل برنامه نمیفته من تنطیمات رو اعمال کردم از دوستان خواهش میکنم کمک کنند هزینه ای هم داشته باشه تقدیم میکنم فقط لطفا منو راهنمایی کنید دوستان اگر تروجانی مثل این darkcome یا حتی کاملتر میشناسن اطلاع بدند فقط کار بکنند و راحت بشه ازشون استفاده کرد

لینک به دیدگاه

سلام خدمت شما دوست عزیز... منظورتون از تنظیمات چیه . بله درست میگین داخل مجازی درست کارمیکنه . چون شما میتونید حتی شبکه بین ویندوز و مجازی رو natکنید که اصلا نیازی به پورت این چیزا نیست ..ولی این که شما میگین احتمالا به چند دلیله 

1- پورت فورواردینگ به درستی انجام نشده ( هر رات یه پورت پیشفرض داره که باید داخل روتر باز بشه )

2- فایروال خودتون اجازه نمیده 

3- نسخه اخر دارک کامت یه چیزی شده شبیه team viewer  و حالت قبلیشو از دست داده پیشنهاد میکنم از نسخه های پایین تر مثل چهار استفاده کنید 

ض.م: بعضیا میگفتن رو ویندوز 10 جواب نمیده .. حالا بازم تست کنید ایشالله موفق بشین 

یا علی

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

درود

دوست عزیز اسپم در تایپیک اموزشی خلاف قوانین انجمن است.

واما جواب شما:

رمز تمام فایل ها در انجمنguardiran.orgاست.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

با سلام خدمت مدیران محترم و کاربران سایت گارد ایران درود فراوان
:)

ببخشید اسپم میدم ولی هر چه سرچ کردم نتونستم پیدا کنم

من با اموزیش darkcomet

و no ipو

port forwarding

کاری ندارم فقط وفقط میخوام بدونم که واسه این رات   کریپت  مورد نظری هست یا نه برای انواع وانتی ویروس ها از قبیل nod32 و ...

ممنون میشم اگه جواب سوالم رو بدبد

اگه کریپت مورد نظری نباشد باید خودم یا کریپت بنویسم یا انتی ویروس رو بای پس کنم اره :rolleyes:

واسم خیلی مهمه

مرسی و ممنون از شما

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما دوست گرامی

لطف کنید و سوالاتتون رو در اینجا بپرسید تا هم از دادن اسپم بیمورد در تاپیک اموزشی جلوگیری بشه و

هم خیلی زودتر به جواب برسید ..........

و اما جواب شما باید بگم که میتونید از ابزار های اماده ای همچون spoon virtual applycation studio  و

smart assembly  و یا ابزار های اماده استفاده کنید این بستگی به خودتون و دانش خودتون داره که میخواید چه

جوری جلوی شناسایی شدن ویروس رو بگیرید:ولی توصیه ی من به شما استفاده از ابزار های موچود در کالی هستش که 

کاملا fud هستن و روی هر سیستم عاملیب هم کار میکنن.ولی کمی کار با اونها براتون ممکن هست که سخت باشه.....

همین چند وقت پیش من با ابزار unicorn و power shell در کالی تونستن به ویندوز 10 با انتی بیت دیفندر اپدیت

نفوذ کنم که این خودش میتونه نشون دهنده ی قدرت این ابزار باشه......

امیدوارم تونسته باشم بهتون کمک کنم.

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

اقا استفاده از انجمن خیلی سخته کاش اول یه آموزش واسه این میزاشتید دوروزه میخام سوال بپرسم هی یا قابلیت دریافت سوال نیست نه یه ایدی تلگرامی چیزی

من نمیتونم از سایت هیچی دان کنم هی میزنم دریافت فایل پیوست با ADM باز نمیشه دانلودر گوشی میاد که سریع ارور میده سرعت اینترنتم هم خوبه

میخام از هرکی هم تشکر کنم میگه مشکل با دریافت امتیاز شما به وجود امده بعضی قسمت های سایت هم فیلتر شدن!! مث اموزش کلاینت هک

ویرایش شده در توسط Padfone
لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
در در 1394/12/20, 19:12:24، best گفته است :

درود

دوست عزیز اسپم در تایپیک اموزشی خلاف قوانین انجمن است.

واما جواب شما:

رمز تمام فایل ها در انجمنguardiran.orgاست.

موفق باشید

سلام فایلی که داخل فولدر video هست اکسترکت نمیشه پارت 7 مشکل داره

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، alifilter10 گفته است :

سلام فایلی که داخل فولدر video هست اکسترکت نمیشه پارت 7 مشکل داره

سلام.

من فایل هارو تست کردم سالم بودن

برای اکسترکت فایل ها ابتدا آنتی ویروس خودتون رو خاموش کنید بعد با اطمینان سازی آنتی ویروس دیگه فایلی پاک نخواهد شد و شما میتونید آنتی ویروس رو مجدد روشن کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ایجاد مورد جدید...