رفتن به مطلب
بازگشایی انجمن! ×
GuardIran

پست های پیشنهاد شده

سلام بر دوستان

با آموزش Hydra ( آموزش هیدرا ) د رخدمت دوستای گلم هستم و بعضی از دوستان پیتم خصوصی داده بودن که چطور میشه اسکنر Hydra رو در ویندوز کامپایل کرد ؟

بخاطر همین دیدم بهترین کار اینه که آموزش تصویری Hydra در ویندوز رو درست کنم .

لینک دانلود Hydra رو هک که بنده در انجمن گارد ایران قرار دادم در  اینجا  میتونید Hydra رو دریافت کنید و بر طبق آموزش پیش برید .

کار هایی که با hydra میتوندی انجام بدید : 

کرک پسورد یاهو (yahoo carcking)

کرک فیس بوک ( facbook cracking)

کرک جیمیل ( gmail)

و هر سایتی که صفحه لوگین داشته باشه .

پسورد فایل ضمیمه :   

guardiran.org

موفق باشید

This is the hidden content, please

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 ماه بعد...

با تشکر از دوست گلم P@ssK!ll3r به خاطره این پست خوبش اما این نکته رو هم اضافه کنم hydra صرفا مخصوص کرک پسورد های سایت نیست بلکه برای کرک مودم ها نیز کاربرد داره.

لینک به دیدگاه

سلام ببخشید سوالی داشتم فقط با نرم افزار Hydra می توانم جمیل را هک کنم یا باید در کنار آن کالی لینوکس هم باشد ؟ و اگر کالی لینوکس با نرم افزار Hydra باشد اینها چطور با هم کار می کنند ؟ و اگر ممکن است لینک دانلود آخرین ورژن نرم افزار کالی لینوکس و همچنین لینک دانلود آخرین ورژن نرم افزار Hydra را در سایت قرار دهید چون من به این دو نرم افزار  نیاز دارم ؟ آخه شما لینک دانلود  این دو نرم افزار نگذاشتید ؟  با تشکر

لینک به دیدگاه

و چه ورژنی از کالی لینوکس و Hydra خوب است که دانلود کنیم ؟ و چرا نرم افزار Hydra در هیچ سایتی برای دانلود وجود ندارد؟

لینک به دیدگاه

سلام ببخشید سوالی داشتم فقط با نرم افزار Hydra می توانم جمیل را هک کنم یا باید در کنار آن کالی لینوکس هم باشد ؟ و اگر کالی لینوکس با نرم افزار Hydra باشد اینها چطور با هم کار می کنند ؟ و اگر ممکن است لینک دانلود آخرین ورژن نرم افزار کالی لینوکس و همچنین لینک دانلود آخرین ورژن نرم افزار Hydra را در سایت قرار دهید چون من به این دو نرم افزار  نیاز دارم ؟ آخه شما لینک دانلود  این دو نرم افزار نگذاشتید ؟  با تشکر

با سلام

دوست عزیز شما کافی فقط ابزار hydra رو داشته باشید و با داشتن این ابزار می تونید جیمیل رو هک کنید.کالی لینوکس یک سیستم عاملی است که حدودا بهترین ابزار های تسست نفوذ رو قرار داده و یکی از این ابزار ها hydra است. شما اگر فقط نیازمنده به هک جیمیل هستید همین نرم افزار رو دانلود فرمایید.

لینک داده شده برای نرم افزاز hydra هم قرار داده شده است.

اموزش کار کردن hydra در لینوکس هم تو انجمن هست با یک سرچ می تونید پیدا کنید.

با تشکر

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • ایجاد مورد جدید...