رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تخته امتیازات

 1. R3dC0d3r

  R3dC0d3r

  مدیر تیم


  • امتیاز

   1

  • تعداد ارسال ها

   124


 2. proxy

  proxy

  مدیر ارشد


  • امتیاز

   1

  • تعداد ارسال ها

   738


 3. SRX

  SRX

  کاندید مدیریت


  • امتیاز

   1

  • تعداد ارسال ها

   213


مطالب محبوب

در حال نمایش مطالب دارای بیشترین امتیاز از زمان ۰۰/۰۶/۲۶ در همه بخش ها

 1. SRX

  مشکل در نصب ابزار zambie

  الان رفتم تو گیتهاب دیدم.. یه فایل بش کنارشه که پیش نیاز ها رو نصب می کنه خودش هم اومده گفته بهش دسترسی 777 بدید تا مشکلی از لحاظ دسترسی نداشته باشه فایل بش رو نگاه کن.. sudo apt-get update pip install termcolor sudo apt-get install libssl-dev sudo apt-get install masscan sudo apt-get install perl sudo apt-get install libwww-mechanize-shell-perl sudo apt-get install perl-mechanize sudo apt-get install slowhttptest termcolor هم که توش مشکل داشتی هم جزوشونه.. برای اجراش نیاز به پایتون 2.7 داری احتمالا پکیج هارو روی پایتون3 نصب کردی منم اصلا نمیدونم این چیه که بخوام مشابهش رو بهت معرفی کنم!
  1 امتیاز
 2. 1 امتیاز
 3. به شخصه کتاب و مقالات رو ترجیح میدم اگر بخوایم دسته بندی ای در این مورد داشته باشیم باید اون رو به 2 دسته مقالات فارسی و انگلیسی تقسیم کنیم بسته به سطح زبان خودتون میتونید هر کدام از این منابع رو انتخاب کنید اما در نظر داشته باشید که برای موفق شدن در این حوضه باید به روز باشید ؛ شما وقتی زبان بین المللی تون به اندازه کافی خوب باشه اولین نفر از تمام به روز رسانی ها ، امکانات جدید و مشکلات امنیتی یک Product خبر خواهید داشت . پس در صورت انتخاب منابع فارسی ، تقویت زبان خودتون رو در نظر داشته باشید . - منابع انگلیسی مستندات اوراکل مستندات روان و ابتدایی به سبک W3Schools - منابع فارسی برنامه نویسی به زبان جاوا به قلم جعفرنژاد قمی مسلما منابع بیشتری هم وجود داره ولی به عنوان راهنما فقط منابعی که باهاشون برخورد داشتم و از دیدگاه خودم معتبر واقع شدند رو معرفی میکنم
  1 امتیاز

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

×
×
 • اضافه کردن...