discord icon
سرور دیسکورد گاردایران

NimaDix

عضو افتخاري
 • تعداد ارسال ها

  15
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  2

آخرین بار برد NimaDix در 17 اردیبهشت

NimaDix یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

2 دنبال کننده

درباره NimaDix

 • درجه
  1
 • تاریخ تولد تعیین نشده

آخرین بازدید کنندگان نمایه

364 بازدید کننده نمایه
 1. دوست عزیز این درخواست شما محتوای غیر قانونی دارد . و همانطور که دوستان توضیح دادن اگر هم برای شوخی باشد ,در این انجمن جایی ندارد. تیم انجمن گارد ایران یک تیم امنیتی است, نه گروهی برای تجاوز به حریم دیگران و ایجاد اغتشاش در فضای مجازی.
 2. دوست عزیز خواهشا سعی کنید قبل از ارسال هر گونه پستی کمی نسبت نحوه ای کار آن و مستندات آن تحقیق کنید اینگونه پست ها از ضعف بسیار پایینی بر خوردار هستن .
 3. NimaDix

  اسکنر پورت

  با سلام دوست عزیز لطفا دقت بیشتری در انتخاب محل انتشار برنامه در انجمن بکنید . یا محتوای مطلب را طوری بیان کنید که به این حوضه مربوط باشد.
 4. NimaDix

  پروزه کرک اینستاگرام

  با سلام دوست عزیز سعی کنید مستندات و اطلاعات دقیق نسبت موضوع خود و مرتبت با عنوان تاپیک خود در انجمن معرفی کنید.
 5. NimaDix

  گزینه نهفته پشت آیکون ها

  دوست عزیز تلاش برای دسترسی و نفوذ به Target های ایرانی همگی ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.
 6. NimaDix

  گزینه نهفته پشت آیکون ها

  با سلام دوست عزیز ,این سایت مانند بسیاری از سایت های دیگر از تکنولوژی Ajax که مخفف (asynchronous javascript and xml) هست استفاده میکنه ,که از refresh کل سایت جلوگیری میکنه نحوه عملکرد ajax را با یک مثال کوچک توضیح میدم, با کلیک کردن روی ایکونی در سایت مورد نظر... 1,ابتدا یک شیء از نوع XMLHttpRequest ساخته می‌شود 2,شیء XMLHttpRequest با اطلاعات خود پیکربندی و به سرور ارسال می شود 3,سرور نیز پس از پردازش اطلاعات ارسال شده، نتیجه را که حاوی شیء XML (یا JSON که نسبت به XML سبک تر) است برمی‌گرداند 4,شیء XMLHttpRequest تابع callback (تابعی که در پایان عملیات فراخوانی می‌شود) را صدا می‌زند 5,در نهایت ساختار HTML صفحه بروز رسانی می‌شود(تغییرات در سایت توسط javascript اعمال می شود) پس دوست عزیز اگر تمام این عملیات به درستی برنامه نویسی شده باشه تقریبا غیر ممکن خواهد بود, زیرا اطلاعات از سمت سرور ارسال شده اما اگر باگی در سرور وجود داشته باشه شما میتوانید با روش های مختلف ذکر شده در انجمن به آن نفوذ و اطلاعات آن را مشاهده کنید.