discord icon
سرور دیسکورد گاردایران

MR.MSA

کاربر فعال
 • تعداد ارسال ها

  184
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  12

تمامی مطالب نوشته شده توسط MR.MSA

 1. MR.MSA

  سودآوری تجارت موبایل

  این چه کاری شما میکنید !!!!!!! از ارسال مطالب اسپم خودداری کنید شما مگه نمی فهمید ؟؟؟؟!!!!!!! البته می دونم چون انجمن ما همه رو داره له میکنه و همه دارن زیر اوار خفه میشن شما کم اوردین فکر میکنید نمی تونیم انجمن های دیگه رو به خاک سیاه بنشونیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مدیریت کل بیاد دهنتون رو سرویس میکنه . حیف که انجمن ما در چارچوب قوانین هست وگرنه الان دیگه انجمنی به جز ما وجود نداشت !
 2. MR.MSA

  تصفیه آب شهری و استخر ها

  این چه کاری شما میکنید !!!!!!! از ارسال مطالب اسپم خودداری کنید شما مگه نمی فهمید ؟؟؟؟!!!!!!! البته می دونم چون انجمن ما همه رو داره له میکنه و همه دارن زیر اوار خفه میشن شما کم اوردین فکر میکنید نمی تونیم انجمن های دیگه رو به خاک سیاه بنشونیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مدیریت کل بیاد دهنتون رو سرویس میکنه . حیف که انجمن ما در چارچوب قوانین هست وگرنه الان دیگه انجمنی به جز ما وجود نداشت !
 3. MR.MSA

  آموزش زبان برنامه نویسی CSS - به همراه مثال

  با بخش جدید در خدمتتون هستیم . در این بخش می خوایم در مورد border صحبت کنیم . دستورات border که امروز به انها می پردازیم : ‌border-style نوع حاشیه رو مشخص می‌کنه. border-color رنگ حاشیه رو مشخص می‌کنه. ‌border-width ضخامت حاشیه رو مشخص می‌کنه. border تمام کار ها رو یک جا انجام میده. (این خاصیت ها به خاصیت های shorthand معروفن و کار چندین خاصیت رو در یک خاصیت جا می‌دن). border-radius توسط این خاصیت، می‌تونیم چندین انحنای مختلف رو فقط با یک دستور تعریف کنیم. وظیفه Border در CSS، به وجود آوردن مرز برای عناصر هست یا بهتره بگیم برای ایجاد کادر استفاده می شود . border-style : از این دستور برای نوع هاشیه border رو مشخص کنیم که این مقادیر رو میگیره : None: هیچ حاشیه ای نیست . Dotted: حاشیه به شکل نقطه است . Dashed: حاشیه به شکل خط چین است Solid: حاشیه به شکل خط ممتد است . Double: حاشیه به شکل دو خط موازی و روی هم قرار میگیرد . Groove: یک خط حاشیه ی سه بعدی نمایش می‌ده که در اونن خطوط بالایی و سمت چپ پررنگ تر از خطوط دیگه هستند . Ridge: در این حالت خطوط حاشیه به صورت سه بعدی و با طیف رنگی نمایش داده می شود . Inset: این مقدار یک حاشیه ی داخلی سه بعدی تعریف می‌کنه که در اون معمولا خطوط بالایی و سمت چپ دارای سایه و تیره تر از خطوط دیگه هستند . Outset: حاشیه ی سه بعدی خارجی تعریف می‌کنه که در اون خطوط پایینی و سمت راست دارای سایه و تیره تر از خطوط دیگه هستن. border-width : این دستور برای ضخامت کادر هست که به دو نوع می تونه تعریف بشه : بر حسب واحد px به وسیله مقادیر thin, medium, thick مثال :‌ div{ border-style: solid; border-width: 10px; } border-color :‌ برای تعریف رنگ کادر مورد استفاده قرار میگیرد . که پارامتر های rgb() و hex و نام پیش فرض رو می تونید بهش بدید (در جلسه اینده در مورد پارامتر های گفته شده صحبت می کنیم ) body{ border-style:solid; border-width:2px; border-color:red; } در اینجا ما در صفحه یک کادر داریم که به صورت خط معمولی و 2px ضخامت ان و رنگ قرمز است . border یا border-shorthand : با این دستور ما می توانیم سه دستور قبل یعنی : border-style border-width border-color رو در یک دستور استفاده کنیم . سینتکس کلی :‌ border:$width $style $color ; $width : border-width $style : border-style $color : border-color یک مثال ساده :‌ div{ border:2px solid black; } border-radius : توسط این خاصیت، می‌تونیم چندین انحنای مختلف رو فقط با یک دستور تعریف کنیم.مقدار دهی به این خاصیت، در چهار حالت مختلف، می‌تونه اتفاق بیفته: border-radius : $1 $2 $3 $4 ; $1 : بالا چپ $2 : بالا راست $3 : پایین راست $4 : پایین چپ مثال : div{ border-radius: 20px 38px 38px 9px; } زمان تعریف دو مقدار : border-radius:$1 $2 ; $1 : بالا چپ و پایین راست $2 : بالا راست و پایین چپ مثل : border-radius:20px 3px; زمان تعریف یک مقدار : border-radius:$ALL; $ALL : تمامی طرفین مثال : border-radius:15px; ================================================================ یک مثال کامل در رابطه با border : div{ border-width:10px; border-style:solid; border-color:green; border-radius:10px; } که این دستور رو می تونیم به این صورت هم تعریف کنیم : div{ border:10px solid green; border-radius:10px; } ================================================================ موفق و پیروز باشید .
 4. MR.MSA

  Crack

  با سلام خدمت شما نام انجمن گاردین نیست !!!!! گاردایران هست که همه guardiran رو با guardian اشتباه میگیرند ، در تاپیک های بعدی رعایت شود ! موفق باشید .
 5. با سلام خدمت شما دوستان عزیز یک سری دوستان دریوزرنیم و پسورد ها مشکلاتی دارند که در اینجا می خوام آموزش کامل رو بدم . در سایت دو قسمت وجود دارد (در منوی بالا) : MSACMS و +MSACMS در هر کدام cms های مختلفی دارند اما برای استفاده از انها شما دو مرحله دارید . زدن یک یوزرنیم و پسورد در اول کار : که یوزر و پسورد در فایل ضمیمه قرار داده شده است . سپس ورود به پنل مدیریت هر cms : یوزرنیم و پسورد تمامی پنل ها : guardiran ------------------------------- Wordpress Panel ------------------------------- Drupal Panel ------------------------------- Joomla Panel ------------------------------- MadeSimple Panel ------------------------------- Typo3 Panel ------------------------------- Concrate5 Panel ------------------------------- Bludit Panel ------------------------------- ! FINISH هر گونه سوالی داشتید در این بخش : موفق و پیروز باشید . User & Pass [MSACMS,MSACMS+].txt
 6. با سلام خدمت شما دوست عزیز دو نکته خیلی مهم !!!! ۱- نام کاربری خودتون رو به یک چیز مناسب تغییر دهید ! ۲- از ارسال سوالات زیاااد در یک تاپیک خودداری کنید !!!! سوالاتتون رو در تاپیک های دیگر با موضوع مخصوص خودش باز کنید تا برای دیگران راحت تر قابل جست و جو باشد !!!!! در صورت مشاهده دوباره با شما بر خورد می شود ! با احترام ، موفق و پیروز باشید .
 7. MR.MSA

  Base64 Encoder

  با سلام خدمت شما دوست عزیز اول ممنون از ابزار خوب ‌دوستمون @KR0N0S و اما پاسخ شما : این ابزار امکان ادد کردن فایل رو نداره . نکته مهم ! : سوالاتی که در رابطه با یک ابزار یا تاپیک یا .... دارید رو حتما در بخش سوال و جواب ارسال کنید تا از مطالب اسپم جلوگیری شود !! شاید این تاپیک بتونه راهنمای خوبی باشه : (لایک فراموش نشه ) موفق و پیروز باشید .
 8. با سلام خدمت شما دوست عزیز انجمن تیم امنیتی گاردایران بر روی هیچ گونه سایت ایرانی تست و نفوذ انجام نمی دهد و راه حلی هم برای نفوذ ارايه نمی شود !!! (در ضمن ممکن است یوزر کد ملی رو تعریف نکرده باشند . ) موفق و پیروز باشید .
 9. در ضمن تاپیک رو جای اشتباهی باز کردید باید در قسمت سوال جواب ها باز میکردید !!! لطفاً در تاپیک های بعدی رعایت شود .
 10. از دستوراتی که توی باگ sql injection استفاده می شود استفاده کنید . یا می توانید تارگت رو به بفرستید پی وی تا براتون ردیفش کنم .
 11. +MSACMS & MSACMS 1.3.0 : unveils new version تغییرات نسخه جدید : 1- بهینه سازی فایل .htacceess 2- تغییر دامین به mr-msa.xyz 3- بهینه سازی سئو و سرعت سایت. 4- بهینه سازی کد های سایت . 5- رفع یه سری مشکلات امنیتی : Domain MR-MSA.XYZ ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ تغییر دامین به .xyz ! اطلاعات بیشتر کلیک کنید . ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ موفق و پیروز باشید .
 12. سلام شاید این دو تاپیک راهنمای خوبی باشه :
 13. MR.MSA

  مدرک برای علاقمندان هک

  خواهش می کنم . مشکلی نداره .
 14. MR.MSA

  راه انداز شبکه تور | Tor service bundle

  با سلام خدمت شما دوست عزیز تمامی لینک ها از پارت ‍۱ تا ۱۱ تست شدند . این دو ورژن هم تست شدند : Tor Project v1.0.2 ( تاپیک ۶) Tor Project v1.0.3 (تاپیک ۷) موفق و پیروز باشید .
 15. MR.MSA

  مدرک برای علاقمندان هک

  با سلام . نمی دونم حالا شما هم ایشون هستید یا نه ولی دقیقا همین سوال در تاپیک قبل ذکر شده : دیگه دوباره فرستادنت چیه ؟ از ارسال مطالب اسپم خودداری کنید !!!!
 16. خواهش می کنم در ضمن گفتم شاید بهتره کمی با شل اشنا شوید : قابلیت شل : شل ها قابلیت های مختلفی دارند که یکی از انها دسترسی ، ویرایش و پاک کردن دایرکتوری ها است . به قابلیت های دیگر شل ها می توانیم به این موارد اشاره کنیم : ۱- symlink ۲- open dir 3- database connection 4- ddos 5- port scanner 6- cms scanner 8- database dumper 9- column dumper 10- config grabber 11- hash tools 12- process 13- and ..... در در هر سرور فرق می کند ممکن شما بتونید از این قابلیت ها استفاده کنید ممکنه نتونید . و برای دانلود شل های مختلف می توانید از این لینک ها در گیت هاب استفاده کنید : https://github.com/TheBinitGhimire/Web-Shells https://github.com/xl7dev/WebShell موفق و پیروز باشید .
 17. با سلام خدمت شما دوست عزیز ببینید برای مشاهده دایرکتوری های سایت می توانید از این موارد استفاده کنید : 1- ابزار burp suite 2- ابزار dirbuster 3- Google Dork 4- و .... و اینکه برای پیدا کردن uploader از دورک استفاده می کنیم . مثال : برای اینکه به گوگل بگیم سایت هایی رو نمایش بده که در url انها uplaod.php باشد به این صورت عمل می کنیم : inurl:uplaod.php و می توانید از شل های مختلف استفاده کنید : 1- Alfa 2- c99 3- b374k 4- r57 5- and ....
 18. خواهش میکنم . در ضمن می توانید برای یادگیری و یا عضویت در تیم دیفیس به سرور دیسکورد گاردایران بپیوندید . و برای تشکر از دکمه کنار تاپیک ها استفاده کنید ! این بهترین تشکری که می تونید انجام بدید . (تاپیک هایی که مورد پسند بودن !)
 19. sql injection اصلش برای زمانی هست که پارامتر دهی انجام می شود . تو این تاپیک می توانید ویدئو ها رو مشاهده کنید تا بهتر متوجه شوید .
 20. اون تگ کتیشن برا یه موقع دیگس من خودم حرفه ای sql injection رو کار کردم . و اینکه یه سایت ممکنه تو پارامتر دهی باگ داشته باشه اما دلیل نمیشه صفحه ادمین هم باگ داشته باشه .
 21. سلام چرا راه های دیگه هم هست توی نت سرچ کنید . و اینکه ممکن هست باگ رو نداشته باشه همه جا که کار نمی کنه .
 22. با سلام خدمت شما دوست عزیز برای استفاده از اسیب پذیری sql injection در صفحه ادمین به این صورت عمل می کنید : : username and password '=''or'
 23. با سلام بستگی به این داره که چه نظر سیستم از مجازی سازی پشتیبانی نمی کند ؟
 24. با سلام خدمت شما دوست عزیز برای نشان ندادن ip اصلی می توانید از فایروال کلودفلر استفاده کنید .