discord icon
سرور دیسکورد گاردایران
Armin1387

بالا نیومدن سیستم

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من کالی لینوکس رو نصب کردم ولی بعد صفه سیاه شد و چیزی بالا نیومد خاموش روشنش هم که کردم اتفاقی نیوفتاد و کلید های کیبورد را که فشار میدهم یک صدا میده میشه کمک کنید

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

آرمین جان یه مقدار توضیحاتت ناقصه.

این مقاله کوتاه چیزی که شما میگی رو توضیح میده.

البته اگر به ترمینال دسترسی داری می تونی یه کارایی بکنی.

اگر مشکلت رفع شد که هیچی.

اما اگر نشد من احتمال میدم رابط گرافیکی نصب نکردی یا کارت گرافیک دستگاه با سیستم عامل همخوانی نداره.

مقاله که دادم در موردمشکل کارت گرافیکه.

پست زیر هم برای @R3dC0d3r هستش، در مورد رابط گرافیکیش توضیح داده.

موفق باشید.

لینک به ارسال

من به هيچ چيزي دسترسي ندارم انگار  روي سيستم هيچ چيزي نصب نيست نه ويندوز و نه لينوكس و دوباره كه ميرم از اول لينوكس رو نصب كنم ارور نصب medi ميده و يه سوال اول كه ميرم براي نصب قسمت اول گرافيكال اينستال هست و قسمت دوم اينستال اين دو چه فرقي بأهم دارن؟

با تشكر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Armin1387 گفته است :

من به هيچ چيزي دسترسي ندارم انگار  روي سيستم هيچ چيزي نصب نيست نه ويندوز و نه لينوكس و دوباره كه ميرم از اول لينوكس رو نصب كنم ارور نصب medi ميده و يه سوال اول كه ميرم براي نصب قسمت اول گرافيكال اينستال هست و قسمت دوم اينستال اين دو چه فرقي بأهم دارن؟

با تشكر

فکر کنم فلش درست بوتیبل نشده برای حل این مشکل دوباره با نرمافزار روفوس استفاده کنید 

فرق این دو با هم اینه که گرافیکییه و ظاهر زیبایی داره میتونید از موس استفاده کنید

دومی که اینستال خالی هست فقط یه پنجره بی کیفیت باز میشه و شما باید با کیبرد کارتونو راه بندازین  

لینک به ارسال

از همه شما ممنونم مشكل حل شد

و به عنوان سوال آخر شما ها كه تجربه دارين بعضي ها ميگن كالي لينوكس سيستم را خراب ميكنه آيا اين درسته

با تشكر فراوان

لینک به ارسال

سلام

اصلا اینطور نیست.

دلیلی نداره این اتفاق بیوفته.

مگر اینکه ویندوز هم در کنار کالی نصب کنید، این دو سیستم عامل کاملا متفاوت از هم می باشن و استفاده از هردو ممکنه به دستگاه آسیب های جزئی وارد بکنه.

کالی لینوکس حرفه ایه!

جدیدا هر کسی می خواد پا تو این عرصه بزاره اولین کاری که میکنه کالی نصب می کنه.

بعضی ها میرن دستورات یا کد ها رو از جای دیگه کپی پیست میکنن، در حالی که هیچ آگاهی خاصی نسبت به اون دستورات ندارند.

کسی که کالی لینوکس رو به عنوان سیستم عامل اصلی نصب میکنه باید حداقل سطح علمیش تو رنج متوسط به بالا باشه.

در غیر اینصورت فرد داره وقت خودش رو تلف میکنه.

نمیگم کالی برای مبتدی ها نیست!

من خودم اولین کاری که کردم همین بود.

اوایل شروع ورودم به این حوزه رفتم بدون هیچ آگاهی کالی رو نصب کردم و به اشتباه تمام اطلاعات سیستمم رو از دست دادم و از اونجایی که دیدم فعلا این کارا برام زوده دوباره به ویندوز پناه اوردم!

ولی اگر کسی واقعا بخواد برنامه نویسی یا تست نفوذ انجام بده و بتونه خوب خودش رو مدیریت کنه، میتونه از کالی بهترین استفاده رو بکنه.

اینطور خیلی هم خوب میشه، چون از صفر با کالی شروع کرده در آینده کارش خیلی جلو میوفته و بعدا متوجه میشه چقدر خودش رو با این کار بالا کشیده.

ولی در کل اگه از من نظر بخواین میگم از صفر با کالی شروع نکنین راحت ترین.

آقا آرمین اینا رو کلی گفتم تا همه استفاده کنن، اگه تاپیکتون به هم خورد عذر میخوام.

موفق باشید🌸🌷

لینک به ارسال

خيلي از اين اطلاعاتي كه به من و بقيه دادي ممنونم و از كمك هايي كه ميكني واقعا كاربر عالي و فعالي هستي و الان هم كه ساعت تقريبا ٤ صبح آنلاين ميشي 

با تشكر 

موفق باشيد

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری