رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

کد زدن در visual studio code

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان وقت بخیر من دارم یه دوره پایتون میبینم سطحم خیلی پایینه . یه سوال دارم شاید بنظرتون خنده دار باشه یا خیلی ساده ولی من خودمم گفتم نوبم😂

وقتی میخوام یچی بنویسم که این علامتو () داره به مشکل میخورم . مثلا میخوام بنویسم print('hello world') , و برم خط بعدی وقتی اینترو میزنم print('hello world خط اوله ولی نمیدونم چرا  ') میاد پایین خط دوم 😑برای همین  مجبور میشم که یا با موس کلیک چپ کنم روی سمته راسته پرانتز دوم و بعدش اینتر بزنم که خط دومم تمیز باشه یا اینکه یا با فلش های کیبورد سمت راستو دوبار بزنم بعدش اینتر . 

حالا من با این کار فعلا مشکلی ندارم اما بعده ها بنظرم این کار سرعت کد زنی رو میاره پایین 

روش خاصی هستش که رفتن به خط بعدی بعده پرانتز اسونتر بشه؟ 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خب ببینید این قابلیت برا اینه که اونی که داره کد میزنه ، دیگه هی نیاد پرانتز باز و بسته کنه و شما با باز کردن پرانتز ) دیگه نیازی نیست حتما ( رو هم بذارید و خود ادیتور و ide ها اینکارو انجام میدن براتون برای راحتی کار .... 
هر چند از اونجایی که تازه کار هستین بهتره فعلا با idle پایتون کار کنید و این راحتی ها در دسترستون نباشه ..
ضمنا وقتی شما مینویسین 

print("hello")

اون علامت | (پایپ Pipe) که معمولا حالت چمشک زدن داره و پوزیشن جایی که میخواید تایپ کنید رو مشخص میکنه ، همیشه بین پرانتز میمونه (حداقل تا جایی که خودم دیدم) چرا؟ چون معمولا پرانتز ها باز میشن که چیزی داخلشون نوشته بشه و خیلی کم پیش میاد شما تابعی رو که داخل برنامه تعریف میکنید ، بدون ارگومان باشه (از اونجایی که تازه کارید فعلا این مطلب رو داشته باشید تا بعدا که تابع نویسی و برنامه نویسی تابعی رو یاد گرفتید متوجه میشید قضیه این "ارگومان" ها چیه)
 به نظرم زدن یه کلید سمت راست -  right arrow key - خیلی سخت نباشه ها :)

امیدوارم انقدری که درگیر سرعت نوشتن و راحتی کد زنی هستین ، درگیر چیزای دیگه ای هم تو برنامه نویسی باشین که مشخص کنه شما یه برنامه نویس هستین نه یه کد نویس ...
سرعت در کد زدن خیلی مهم نیست ... 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
 اشتراک گذاری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

نمادها

logo.aspx?id=56084&Code=ybjZVyBlXag5cNRv logo-samandehi

• اضافه کردن...