رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

برنامه نویسی وب یا اندروید

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان وقت بخیر 

من ۱۸ سالمه و میخوام برنامه نویسی رو بصورت جدی شروع به یادگیری کنم که در اینده بتونم بعنوان شغل اول و اصلیم روش حساب کنم و دانشگاهم میرم مهندسی نرم افزار .

الان یه مشکلی دارم نمیدونم چه زبانی رو کلاساشو برم هرکسی یه چیزی میگه 

شما بهم چه پیشنهادی دارین؟ 

درامد و بازار کار اندروید بیشتره یا طراحی وب ؟ یه بنده خدایی میگفت اندروید بازار کار نداره اصلا ولی نرخش بالا تره یکم. این درسته؟

من به حوزه هک و امنیتم علاقه دارم  لطفا بگین هک و امنیت با کدوم یکی ازون دوتا مرتبط تره؟

بنظرتون از هک میشه درامد خوبی داشت یا نه اگر اره از برنامه نویسی کمتر یا بیشتر؟

اینم بگم تو پرانتز که منظورم از هک فیشینگ اصلا نیس در واقع منظورم هکه خارجیاس مثلا یه بنده خدایی رو میشناختم میگفت پی پال هک میکنه حتی دو مرحله ایشم دور میزنه با بایپس حالا شیوه کارشو نمیدونم چی بوده راستی اینم بهم گفت که  با باج زدن میشه درامد خوبی داشت و دردسرم نداره چون همه سروکارت با خارجیاس حالا من نمیدونم حرفاش تا چه حد حقیقت داشت یا اصن دروغ میگفت که اینکارارو میکنه یا نه فقط چیزی که شنیدمو گفتم

در نهایت لطفا اگه حرفی سخنی پیشنهادی چیزی دارین حتما بهم بگین چون خیلی خیلی نیاز دارم به کمکتون چون تو برهه ای از زندگی هستم که خیلی سردرگمم 

ممنون ازتون شرمنده اگه طولانی شد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باسلام و احترام خدمت شما دوست عزیز

مورد اول این که به شما بستگی داره که در چه زمینه ای علاقه دارید برنامه نویسی را ادامه بدید ! شما اول باید بدونید هکر بودن به چه معناست ؟! هر شخصی میتونه در رشته ای که داره با توجه به مهارتش ایرادات برنامه نویس رو پیدا کنه و از اون حفره یا ساده تر بگم مشکل برنامه نویسی راهی برای نفوذ پیدا کنه ! در ارتباط با  بازار کار شما اول باید علاقه واستون مهم باشه بعد درامد در غیر این صورت نمیتونید در رشته ای که ادامه میدید موفق بشید 💯 برنامه نویسی اندروید و طراحی وب درآمد بسیار بالایی دارند و در مورد اون سوالی که پرسیدید هک و امنیت درامد داره یا نه ! باید بگم بله در صورتی که در راه درست انجام بشه ! اگر تا الان برنامه نویسی کار نکردید و قصد دارید از صفر شروع کنید ساده ترین زبان برنامه نویسی جاوا هستش  !

امیدوارم مطالب به دردتون خورده باشه موفق باشید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
 اشتراک گذاری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

نمادها

logo.aspx?id=56084&Code=ybjZVyBlXag5cNRv logo-samandehi

• اضافه کردن...