رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

دور زدن آنتی ویروس و بایند

ارسال های توصیه شده

سلام من ویروس و تروجان هایی میسازم که میخوام

اونارو طوری کنم که هیچ آنتی ویروسی بهشون گیره نده ( حداقل تو ویندوز )

و دوم اینکه با یک نرم افزار دیگه یکی کنم 

لطفا کمک کنید مرسی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باسلام و احترام خدمت شما کاربر محترم

دور زدن آنتی ویروس به چند طریق وجو داره

روش اول با استفاده از کریپترهاست این روش با ساتفاده از رمز نگاری فایل ویروستون انجام میشه و این کریپترها رو میتونید با استفاده از زبان های مختلف اگر مهارت داشته باشید بنویسید  سی (c) ، ویژوال بیسیک ، سی شارپ و پایتون و … روش دوم با روش بایند کردن فایل مخرب هستش که بازم درصد زیادی قابل تشخیص و شناسایی توسط آنتی ویروس هستش که بازم ابزارهای مختلفی برای بایند کردن وجود داره

و درضمن در حالت عادی آنتی ویروس به فایل های خروجی

exe

گیر میده و پیشنهاد میکنم از زبان برنامه نویسی سی استفاده کنید چون زبان پر قدرتی هستش و اگر تسلط کافی داشته باشید میتونید به راحتی آنتی ویروس رو بایپس کنید

موفق باشید   

لینک به دیدگاه

22 hours ago, come-to-me said:

باسلام و احترام خدمت شما کاربر محترم

دور زدن آنتی ویروس به چند طریق وجو داره

روش اول با استفاده از کریپترهاست این روش با ساتفاده از رمز نگاری فایل ویروستون انجام میشه و این کریپترها رو میتونید با استفاده از زبان های مختلف اگر مهارت داشته باشید بنویسید  سی (c) ، ویژوال بیسیک ، سی شارپ و پایتون و … روش دوم با روش بایند کردن فایل مخرب هستش که بازم درصد زیادی قابل تشخیص و شناسایی توسط آنتی ویروس هستش که بازم ابزارهای مختلفی برای بایند کردن وجود داره

و درضمن در حالت عادی آنتی ویروس به فایل های خروجی

exe

گیر میده و پیشنهاد میکنم از زبان برنامه نویسی سی استفاده کنید چون زبان پر قدرتی هستش و اگر تسلط کافی داشته باشید میتونید به راحتی آنتی ویروس رو بایپس کنید

موفق باشید   

جواب بنده این بنده این نبود خودم میدونم که میشه نوشت ولی تو همین انجمن 10000 تا آموزش بایپس آنتی ویروس هست ولی من نمیدونم کدوم درسته کدوم نه همش درسته یا همش الکیه

یا حتی کلی نرم افزار هم هستن که همچین ادعایی دارن

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۷/۱۴ در ۱۰:۴۴، MR.D۳F۴۱۷ گفته است:

ولی من نمیدونم کدوم درسته کدوم نه همش درسته یا همش الکیه

در خصوص سوال اصلی من فقط جواب com-to-me رو شنیدم، ولی اون چیزی که تاحالا به من کمک کرده از اونجایی که آنتی ویروس ها متنوع اند و خب متن باز نیستن، بهترین راه استفاده از راه حل های به نظر معتبر تر و آزمایش و خطاست که به من که تا الان کمک کرده، مثلا در خصوص اکسپلویت های اندرویدی بسته به مدل گوشی که نشون دهنده اون انتی ویروس کشکی ای که دیفالت روش نصبه، باید از ابزار های بایند کردن متفاوتی برای دسته های مختلف اون آنتی ویروس ها استفاده کرد و خب هر کدوم هم باید ترفند هایی رو روشون سوار کرد که حداقل برا من که نسبتا تازه کارم فقط راه حل آزمایش و خطای راه حل های متفاوت روی ماشین های مجازی برام راه حل بوده. ازونجایی که این ماجرا واقعا به عوامل خیلی زیادی بستگی داره نمیشه براش یک نسخه پیچید چون مثلا شاید اون چیزی که آنتی ویروس پروتون بهش گیر میده و رو ای ست بهش گیر نده. حالا یه دورانی هم به یک پروژه سنگینی که ذاتا مخرب نباشه فکر کردم که خودش کلی فایل مخرب انکریپت شده تو خودش داشته باشه که بعد از مستقر شدن روی سیستم هدف به اقتضای حالا موارد امنیتی مختلف فایل مخرب خاصی رو پیاده سازی کنه (در حالی که خودش مثلا درون یک نرم افزار کرک شده قرار داشته باشه و خود به خود برای آنتی ویروس ها محرک نباشه) ولی خب اونقد پیچیده بود برا من که همون در حد طرح اولی پیش رفت و به شکست انجامید. کی میدونه شاید یه روز با هم انجامش دادیم 🙂 

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
 اشتراک گذاری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

نمادها

logo.aspx?id=56084&Code=ybjZVyBlXag5cNRv logo-samandehi

• اضافه کردن...