رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

ارسال های توصیه شده

سلام من کالی رو نصب کردم تو یکی از درایوها ولی بعد اتمام نصب و تمام شدن بعداز ریست اتوماتیک دوباره ویندوز که تو یه هارد اس اس دی هست لود شد رفتم هارد مربوط به کالی رو بوت کردم گفت چیزی پیدا نمیشه راهنمایی لطفا

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

عزیز فرمتext4 که کالی ازش استفاده می کنه توسط ویندوز قابل شناسایی و تشخیص نیست

یعنی اینطور نمیتونی بگی که من رو درایو D لینوکس دارم و روی درایو C ویندوز!

سیستم های یونیکسی بخواطر ذاتششون 99درصد فرمت ها رو میشناسن!
اما ویندوز اینطور نیست

احتمالا لینوکسو پاک کردید

از اونجایی که آشنایی ندارید پیشنهاد می کنم از روی یک آموزش صحیح پیش برید تا به مشکل نخورید
توجه کنید که آموزش بروز باشه چون اخیرا کالی یه سری تغییرات اساسی داشته...

لینک به دیدگاه

نسخه  های جدیدتر کالی رو من خودم فقط روی لایو یو اس بی آوردم بالا ولی این آموزشو دیدم به نظر که معتبر میاد انشالله که به کارت بیاد.

لینکش در دیدئو: https://www.dideo.ir/v/yt/8nj-BX-6oJI/تماشای-ویدئو-از-دیدئو-watch-video-from-dideo

لینکش تو یوتیوب: https://www.youtube.com/watch?v=8nj-BX-6oJI

اگه میخوای کنار ویندوز حتما نصب کنی، ولی پیشنهاد من اینه که نسخه های 2021 کالی رو اگر امکان خرج کردن یه چیزی حدود 200-300 تومن داری روی فلش لایو بیاری بالا، چون مشکلات شناسایی نشدن کارت شبکه یا میکروفن یا اسپیکرا و این دست مشکلات تا حد زیادی رفع شده ولی بازم هندونه در بسته هستش. ولی اگر شرایطش بود کنار ویندوز آوردنش بالا هم مزایای خاص خودشو داره 🙂 اگر به کارت نیمد بگو 🙂 

لینک به دیدگاه

13 ساعت قبل، nina گفته است:

سلام من کالی رو نصب کردم تو یکی از درایوها ولی بعد اتمام نصب و تمام شدن بعداز ریست اتوماتیک دوباره ویندوز که تو یه هارد اس اس دی هست لود شد رفتم هارد مربوط به کالی رو بوت کردم گفت چیزی پیدا نمیشه راهنمایی لطفا

گراب رو تو کدوم مسیر نصب کردی ؟؟ 

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...