رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

ارسال های توصیه شده

سلام 

موضوعی برام پیش اومده بود که چطور میتونم با یک سیستم پی سی یک سایت رو آفلاین (دان) کنم ، در مورد حملات دیداس تحقیق کردم و دیدم با یک سیستم پی سی نمیشه کاری انجام داد مگر اینکه یک بات نت بسازم که ازش گذشتم ، دنبال بقیه نوع حملات هستم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و وقت بخیر. اگر بتونید به سرور اون سایت نفوذ کنید به احتمال صدی به نود میتونید با قرار دادن یک فایل مخرب، اون سرور رو از دور خارج کنید یا اگر بکآپ نداشته باشند از اطلاعاتشون یه راهکار هوشمندانه اینه که فایل های مربوط به اون صفحات وب رو حذف کنید (تا جایی که میتونید اول دانلودشون کنید) که تا چند وقت درگیر بشن. خودم تاحالا این کارو نکردم واسه همین نمیتونم ریز تر کمکتون کنم ولی به هرحال دو حالت داره یا از داخل باید داون بشه یا از بیرون که از بیرون میشه همون دیداس و اینها و از داخل هم خب یا باید دسترسی فیزیکی داشته باشید یا اینکه نفوذ کنید به سروراش. البته اگر با زیرساخت های شبکه آشنایی خوبی دارید میتونید با خرابکاری روی یک سری سرویس ها یا دیوایس های شبکشون (بستگی داره سطح دسترسیتون به ماجرا چقده) تا چند روز سر کار بزاریدشون. چون احساس میکنم تاره کارید (مث من) تذکر میدم که اصلا طرف تارگت ایرانی نرید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...