رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

Admin Finder نوشته شده با Python کد اختصاصی Bl4ckw0rM

Bl4ckw0rM
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

درود خدمت تمامی علاقه مندان به هک و امنیت، توی زمینه هک گاهی اوقات با واکشی اطلاعات از دیتابیس نیاز دارید که آدرس admin سایت رو پیدا کنید، خب این گاهی اوقات کار ساده ای هست و گاهی اوقات هم کار سخت و زمانبری هست، از گوگل هکینگ گرفته تا جستجوی کلمه به کلمه، بنده به عنوان کوچیک بچه های گارد ایران ایران تکه کدی رو نوشتم که شامل تعداد زیادی از آدرس های admin ها هست که سعی کردم بیشترشون باشه و خودم از این کد استفاده می کنم، گفتم در اختیار بچه های تیم قرار بدم تا کار جستجوی ادمین رو سریعتر انجام بدن.

فیلم آموزشی رو ببینید که روی یک سایت خارجی تست زدم و از شانس خوبم اولین مورد آدرس رو پیدا کرد، دیگه اجازه ندادم تا آخر بره چون برای تست بود و با همین تکه کوچیک کارکرد اسکریپت رو می تونید مشاهده کنید.

فیلم توسط خودم گرفته شده و دیگه حواسم نبود اسمی از گارد ایران یا یوزر خودم بیارم (به بزرگی خودتون ببخشید)

فایل ضمیمه شده و پسوردش هم guardiran.org هست.

دانلود : admin-finder[Bl4ckw0rM in guardiran.org].zip

فیلم عملکرد اسکریپت :

پسند شما روحیه ماست ...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
 اشتراک گذاری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

نمادها

logo.aspx?id=56084&Code=ybjZVyBlXag5cNRv logo-samandehi

• اضافه کردن...