رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

ارسال های توصیه شده

سلام و عرض ادب 

اقا من میخواستم تو پایتون از کتابخانه

pybluez 

که مربوط به بلوتوث هست استفاده کنم من هرچی تلاش به نصب کردم نشد و این ارور رو بهم میداد و ازتون واقعا تمنا دارم بهم جواب بدید چون برام مهمه ممنون 

دایرکتوری رو هم عوض کردم بازم همین ارور رو نشون داد 

در ضمن اگه میدونید چیکارپکنم ممنون میشم اگه لینک دانلودی چیزی هست رو کامل قراربدید واقعا ممنونم

Untitled.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

۳۰ دقیقه قبل، H۳rX گفته است:

سلام و عرض ادب 

اقا من میخواستم تو پایتون از کتابخانه

pybluez 

که مربوط به بلوتوث هست استفاده کنم من هرچی تلاش به نصب کردم نشد و این ارور رو بهم میداد و ازتون واقعا تمنا دارم بهم جواب بدید چون برام مهمه ممنون 

دایرکتوری رو هم عوض کردم بازم همین ارور رو نشون داد 

در ضمن اگه میدونید چیکارپکنم ممنون میشم اگه لینک دانلودی چیزی هست رو کامل قراربدید واقعا ممنونم

Untitled.png

روی ویندوز هستید پایتون رو کلا پاک کنید و آخرین نسخه رو نصب کنید و بعد از این لینک کمک بگیرید :

https://pypi.org/project/PyBluez

لینک به دیدگاه

تنظیمات Environment Variables رو درست انجام دادید؟ اگه آدرس دهی توی این بخش درست نباشه کتابخونه ها درست نصب نمی شن و یا خطاهای اینچنینی میدن

آدرس نصبی پایتون + تنظیمات این بخش و دستوری که وارد می کنید رو ارسال کنید تا ببینیم مشکل از کجاست.

لینک به دیدگاه

13 minutes ago, Bl4ckw0rM said:

تنظیمات Environment Variables رو درست انجام دادید؟ اگه آدرس دهی توی این بخش درست نباشه کتابخونه ها درست نصب نمی شن و یا خطاهای اینچنینی میدن

آدرس نصبی پایتون + تنظیمات این بخش و دستوری که وارد می کنید رو ارسال کنید تا ببینیم مشکل از کجاست.

از تنظیمات Environment Variables کاملا مطمعنم 

دستوری که میزنم بری نصب اینه 

pip install PyBluez

که تو سایت:https://pypi.org/project/PyBluez/

و مسیر نصبی پایتون هم به این شکل است که بازم دراین باره چک کردم مشکلی نبود 

مکان پایتون.png

لینک به دیدگاه

راستی ارورارو نیگاه کن ایناست 

1. ERROR: Could not find a version that satisfies the requirement PyBluez (from versions: 0.20, 0.21, 0.22, 0.23)
    ERROR: No matching distribution found for PyBluez
  2. Could not find the Windows Platform SDK
لینک به دیدگاه

1 hour ago, Bl4ckw0rM said:

ممنون از راهنماییتون 😐🥰

لینک به دیدگاه

• RT3N عنوان را به مشکل نصب PyBluez تغییر داد
  • RT3N موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
 اشتراک گذاری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

نمادها

logo.aspx?id=56084&Code=ybjZVyBlXag5cNRv logo-samandehi

• اضافه کردن...