رفتن به مطلب

آدرس/اطلاعات کارت

jen_avare
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان

کسی میدونه چطوری میشه از روی شماره کارت فرقی نمیکنه هر بانکی باشه

اطلاعات فرد رو در اورد ؟؟مثل شماره موبایل ادرس خانه و .....

خواهشا کسی نیاد بگه برو بانک ازشون بپرس که فکر نکنم جواب بدند بهت

یا بگه برو پلیس فتا شکایت کن

یا جرائم قضایی یا هر چی که اسمشو  میزارید

یه راهی باشه که ار طریق یه شماره کارت اطلاعاتش بیاد

ممنون میشم جواب بدید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما ابتدا وارد همراه بانک یا خودپرداز میشد، بعد مبلغ اندکی رو کارت به کارت می کنید به همون شماره کارت (البته در مرحله آخر کلید تایید رو نمیزنید تا پول انتقال داده نشه ) اون موقع می تونید نام و نام خانوادگی طرف رو در بیارید، خب تا اینجای کار فقط از روی شماره کارت اسم و فامیل رو پیدا کردید ، حالا با استفاده از علم Osint می تونید از طریق شبکه های اجتماعی و ... اطلاعات بیشتری از طرف در بیارید، در خصوص این علم من یک مجموعه آموزشی دارم که هنوز کامل ندیدمش و نمی تونم کمکی بهتون کنم اما توی انجمن بخشی رو برای این منظور مشاهده کردم، در اون بخش درخواست هاتون رو ارسال کنید تا دوستان حرفه ای انجمن طبق درخواست کمکتون کنند.

البته لازم به ذکر هست که بخش Osint در قسمت VIP انجمن قرار داره

به دلیل اینکه این بخش توی قسمت VIP انجمن هست، اطلاعات زیادی ازش منتشر نمی کنم فقط کمی از قسمت معرفی Osint که توی یکی از تاپیک ها قرار داده شده رو برای دید بهتر براتون قرار میدم :

نقل قول

osint یا همون open source intelligence برای جمع اوری اطلاعات از یک شخص یا یک سازمان

و یا هر چیزی مورد استفاده قرار میگیره ، برای مثال از شما میخوان تعداد دانشجو های ایرانی در امریکا رو پیدا کنید یا

مثلا شماره تلفن یک شخص یا ادرس محل زندگی و اینگونه اطلاعات رو بدست بیارید که علم OSINT به شما کمک میکنه .

در صورت نیاز می تونید با خرید اشتراک VIP انجمن از اطلاعات مفید این بخش استفاده کنید و سوالاتتون رو هم در این خصوص مطرح کنید.

ویرایش شده توسط Bl4ckw0rM
لینک به دیدگاه

سلام

این مقاله رو بخون به کارت میاد

https://www.quora.com/How-can-I-find-any-account-holder-through-the-card-number

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
 اشتراک گذاری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شرکت گاردایران

پردازشگران ایمن داده ي آدلان

شماره ثبت: 9438

شبکه های اجتماعی

نمادها

logo.aspx?id=56084&Code=ybjZVyBlXag5cNRv logo-samandehi

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

فعالیت شما در این انجمن به منزله تایید قوانین انجمن میباشد! شرایط استفاده