رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

ساخت فایل exe در زبان پایتون

ارسال های توصیه شده

من یه برنامه ی speed-test با پایتون ساختم به یک فایل exe تبدیل کردم

قایل exe فقط روی سیستم من اجرا میشه روی سیستم های دیگه اجرا نمیشه

فایل پایتون

Coding.py

فایل exe

Speed-Test.exe

• لطفا راهنمایی کنید

Speed-Test.exe

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اون exe ای که فکر میکنید نیست... 

ابزار هایی که میان از اسکریپت های شما خروجی exe تولید میکنن، در واقع میان interpreter و کتابخونه ها و همرو با اسکریپتتون bind میکنن 

یعنی شما وقتی اون فایل exe رو باز میکنین در واقع دارین interpreter پایتون رو اجرا میکنین و اون میاد کد های اسکریپتی شمارو میخونه، مستقیما با منابع سیستم عامل ارتباط نداره 

حالا interpreter ای که دارید، 32 بیتی یا 64 بیتیه، روی تمام سیستم ها کار نمیکنه فرص کنین interpreter موجود روی سیستم شما 64 بیتی باشه و شما اومدین از اسکریپت خروجی exe گرفتین و دادین به کسی که سیستمش 32 بیتیه خب این مسلما قرار نیست کار کنه چون نرم افزار 64 بیتی روی 32 بیتی اجرا نمیشه قاعدتا... حتی اگر این بحث هم اوکی باشه یعنی شما بیای فایل رو روی 64 بیتی اجرا کنی بازهم ممکنه به دلیل ناسازگاری کتابخونه ها یا ناسازگاری با فایل های سیستمی برنامت درست اجرا نشه... 

پایتون فعلا برای exe کردن ساخته نشده، حتی cython و بقیه پیاده سازی های بهینه هم کاملا تمام کدهای شمارو ساپورت نمیکنن و یه جاهایی مشکل درست میشه براتون..

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
 اشتراک گذاری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

نمادها

logo.aspx?id=56084&Code=ybjZVyBlXag5cNRv logo-samandehi

• اضافه کردن...