رفتن به مطلب

Tiktok پس از هشدار ایتالیا در مورد نقض GDPR ، به روزرسانی خط مشی رازداری در اروپا را به تعویق می اندازد


Bot
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

  • ربات

📅 1401/04/21

tiktok

پلتفرم اشتراک گذاری ویدیویی محبوب Tiktok روز سه شنبه موافقت کرد که یک به روزرسانی بحث برانگیز خط مشی رازداری را مکث کند که می تواند به آن اجازه دهد تبلیغات هدفمند را بر اساس فعالیت کاربران در بستر ویدیویی اجتماعی بدون اجازه انجام این کار ارائه دهد.

واژگونی ، گزارش شده توسط TechCrunch ، یک روز پس از اداره حفاظت از داده های ایتالیا - Garante per la protezione dei personi - با استناد به نقض قوانین حمایت از داده ها ، به این تغییر هشدار داد.

"داده های شخصی که در دستگاه های کاربران ذخیره شده است ممکن است برای پروفایل آن کاربران و ارسال تبلیغات شخصی بدون رضایت صریح آنها استفاده نشود."a href="https://www.garanteprivacy.it/home/docweb/-/docweb-display/docweb/9788342#english"> گفت .

هشدار رسمی در پاسخ به تجدید نظر در سیاست حفظ حریم خصوصی بود که خاطرنشان کرد که از نظر تاریخی از "رضایت" کاربران از فعالیت های Tiktok و فعالیت های خارج از Tiktok برای ارائه تبلیغات شخصی خواسته است و بنابراین ، قصد دارد از کاربران متوقف شوداجازه آنها برای نشان دادن رفتار و پردازش داده های شخصی آنها./p>

"از 13 ژوئیه 2022 ، Tiktok به عنوان مبنای قانونی خود برای استفاده از فعالیت های Tiktok برای شخصی سازی تبلیغات کاربرانی که 18 سال یا بالاتر دارند ، به" منافع قانونی "خود متکی خواهد بود."a href="https://www.tiktok.com/legal/changes-to-personalised-advertising-in-the-eea?lang=gb"> گفت در اطلاعیه ای که تغییرات را اعلام می کند.

به روزرسانی تنظیمات تبلیغاتی شخصی آن ، کاربرانی را که در منطقه اقتصادی اروپا (EEA) ، ایالات متحده و سوئیس ساکن هستند ، پوشش می دهد./p>

گارانته ، که گفت این یک تمرین واقعی را آغاز کرده است ، خاطرنشان کرد: اصلاحات سیاست پیشنهادی با قانون حمایت از داده های شخصی ایتالیایی و همچنین E.U ناسازگار است. دستورالعمل ePrivacy ، که استفاده از کوکی ، بازاریابی ایمیل ، به حداقل رساندن داده ها و سایر جنبه های حریم خصوصی داده ها را با اجباری رضایت کاربر قبل از پردازش چنین اطلاعاتی تنظیم می کند.

"هر دو ابزار حقوقی صریحاً مشخص شده اند که رضایت افراد داده تنها مبنای قانونی برای" ذخیره اطلاعات ، یا دستیابی به دسترسی به اطلاعاتی که قبلاً ذخیره شده است ، در تجهیزات ترمینال یک مشترک یا کاربر "است".اشاره کرد.

علاوه بر این افزود: "پردازش داده ها بر اساس" علاقه قانونی "آن با چارچوب نظارتی فعلی ، حداقل با توجه به اطلاعات ذخیره شده در دستگاه های کاربران ، مغایر خواهد بود و تمام پیامدهای مربوطه را نیز از نظر شرایط مستلزم آن می کند.اقدامات اصلاحی و جریمه. "/p>

آخرین مداخله از گارانت نیز کمتر از دو هفته پس از آن انجام شد مورد بررسی قرار گرفت در ایالات متحده آمریکا بیش از نگرانی هایی که به داده های کاربران ایالات متحده توسط مهندسان Tiktok در چین دسترسی پیدا کرده است ، این شرکت را وادار می کند تا نگهبان های جدید را ایجاد کند.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 اشتراک گذاری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شرکت گاردایران

پردازشگران ایمن داده ي آدلان

شماره ثبت: 9438

شبکه های اجتماعی

 

نمادها

logo.aspx?id=56084&Code=ybjZVyBlXag5cNRv logo-samandehi

×
×
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

فعالیت شما در این انجمن به منزله تایید قوانین انجمن میباشد! شرایط استفاده