رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

حفره امنیتی تلگرام

ارسال های توصیه شده

درود

دوستان من جدیدا از بنده یک سوال شده گفتم با شما عزیزان مطرح کنم ببنیم چه کسی از دوستان می تونند راهنمایی مون کنند.

دوستان من شنیدم تلگرام دارای روبات هایی است که اگر باهاشون چت کنید شما رو هک می کنه! و اگر بلاک باشه طوری نمیشه ایا این صحت داره؟

یک نکته دیگه که می گند در تلگرام قسمت setting و سپس privacy و سپس اکتیو سسینس. در اون جا به شما میگه ایا هک شدید یا نه ؟  احتمالا با ip تشخیص میده اگر با ip باشه کسی که مودم adsl داره و هر سری ip عوض میشه اون باید تشخص هک بده؟ خلاصه این قسمت هم خواستم بدون درست تشخیص میده یا اصلا کلا این موضوع چرته که این قسمت برای مشاهده افرادی است که هک شدند. 

لطفا متخصصان امنیتی تیم جواب بدند.

بدرود

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.
این روباتهایی که شما فرمودین،کامپیوتر یا سرور تلگرام هست که تمامی اطلاعات در اون هست،هکران سرور تلگرام این روباتهارو برای به دام انداختن هکرا استفاده میکنه،فکر نکنم که برای هر کاربر تلگرام چنین اتفاقی بیفته.
و اما سوال دومتون:اینکه میگه هک شدین یا نه درسته،اما اینکه ازکجا میفهمه رو اشتباه گفتین،از آی پی نیست،بلکه خود سرور تلگرام این رو از روی دیتابیس خودش نشون میده.اگر کاربری به جز خودتون وارد اکانت شما بشه بازم میگه که هک شدین،به طور مثال شما اگر باسیستم خودتون وارد اکانت خودتون بشین،اگر اجازه دسترسی ندین میگه که هک شدین.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

در حال حاضر یک روبات تلگرام به اسم های مختلف مثل ربات فیلم و عکس و اهنگ در تلگرام استور بات هست که در صورت استارت با اون ربات ربات به طور پیش فرض تمام اطلاعات کاربری و همچنین شماره تلفن های سیو شده در تلگرام که در بخش کانتکت میتونید ببینید که البته اگر یک دفعه اون شماره رو داشته و به تلگرام وصل شده باشد و حتی اگه پاک کنید شماررو در اون قسمت تلگرام سیو میشرو به ربات ارسال میکنه و در عرض چند ثانیه تمام افراد رو برای ربات ارسال میکنه و در ضمن از اون موقع که این ربات فعالیت کنه هیچ راهی برای غیر فعال سازی اون نیست چون دوباره ربات خود به خود فعال شده و اگه شماره جدید داشته باشید ارسال میشه / من به این مشکل برخوردم و یکی از دوستانم هم برخورد و هیچ کاری از دست ما ساخته نیست /  ولی اینکه بتونه کسی وارد ایدی شما بشه خود تلگرام به شما اعلام هک شدن میکنه ولی این ربات رو تلگرام نمیتونه ببنده چون در ربات های بسیاری موجوده و نمیشه تمام اهارو پیدا کرد.

با تشکر و موفق باشید

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...