رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

ارسال های توصیه شده

سلام

ی جیمیل هست خودم ساختمش برای یکی از اشنایان...الان هم رمزی که برای اون ایمیل گذاشته بودم و هم شماره ای که ازش استفاده کردم برای ثبت رو هر دو فراموش کردیم و نمی تونیم وارد بشیم.

الان هم نیاز داریم که وارد اون ایمیل بشیم...

کسی میتونه کمکمون کنه و هکش کنه؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز این چیزی که شما فرمودین یکخورده عجیب هست.

مگه میشه یکی شماره خودشو فراموش کنه!!! :huh: یکخورده حرفتون غیر منطقی هستش.

اگر واقعا مال خودتونه آموزشاش در انجمن موجوده.

شما پسورد قبلی رو اگر حدودش رو هم یادتون باشه میتونید عین همون پسورد ها رو در لیست قرار بدید و کرکش کنید.

در ضمن طبق قوانین انجمن و فروم های امنیتی درخواستت هرگونه هک و... غیر مجاز میباشدو با کاربر برخورد میشه.پس به قوانین احترام بگذارید.

موفق باشید.

یا حق

لینک به دیدگاه

اره قبول دارم یکم غیر منطقی هست...ولی باید اینا رو هم بگم ک از ی شماره ی سیمکارتی رو داده بودم ک حتی ی بار هم ازش استفاده نکرده بودم....الان سیمکارته رو هرچی میگردم پیدا نمیکنم تا شمارش رو بگیرم

و همچنین رمز قبلیش رو میدونم...چطوری میشه انجام داد؟میشه کمکم کنی؟

لینک به دیدگاه

شما فقط کافیه آموزش هک جیمیل با هیدرا رو در انجمن جست و جو کنید.توضیحات کامل و واضح هست.

دوست عزیز شما گفتید پسورد رو فراموش کردید که؟؟!!

اگر رمز رو ندارید میتونید رمزهایی که مشابه رمزتون هست رو در پسورد لیست قرار بدید.

لینک به دیدگاه

عزیز من دقت کن...گفتم رمز قبلیش رو میدونم...حدودا نه ماه پیش بود ک رمز رو عوض کردم...این رمز جدید رو نمی دونم...اون قبلی رو میدونم..

لینک به دیدگاه

سلام داداش گلم من امیرحسین هستم تو بازی کلشم بودم اومدم بیرون دیدم اکانتم زده رمز جیمیلتون تغییر کرده یکی اکانتمو هک کرده رمزشم عوض کرده داداش ازت خواهش میکنم تورو خدا این اکانتمو بهم برگردونین.اکانتی که هکش کردن اینه:amiramani433@gamail.com

لینک به دیدگاه

سلام.

دوست عزیز هکری که تونستی اکانت جیمیل شما رو هک کنه یا از طریق فیک پیج بوده یا از طریق همین اسکنر هیدرا.

شما لینکی از کسی دریافت کردین؟

اگر هکر تونسته اکانت سمارو هک کنه قطعا بعد از هک کردن تمامی پشتیبانی هارو برداشته و عوض کرده.شما یک امتحان بکنید،در خووست رمز عبور مجدد بدین شاید برنداشته باشه.

اگر هک شدین و هکر هم هکر خوبی بوده باشه قطعا پسوردی قوی قرار میه.شما هم اگر نتونستید با بکاپ برگردونید باید هکش کنید که آموزشات در انجمن موجوده.

لینک به دیدگاه

سلام.

دوست عزیز هکری که تونستی اکانت جیمیل شما رو هک کنه یا از طریق فیک پیج بوده یا از طریق همین اسکنر هیدرا.

شما لینکی از کسی دریافت کردین؟

اگر هکر تونسته اکانت سمارو هک کنه قطعا بعد از هک کردن تمامی پشتیبانی هارو برداشته و عوض کرده.شما یک امتحان بکنید،در خووست رمز عبور مجدد بدین شاید برنداشته باشه.

اگر هک شدین و هکر هم هکر خوبی بوده باشه قطعا پسوردی قوی قرار میه.شما هم اگر نتونستید با بکاپ برگردونید باید هکش کنید که آموزشات در انجمن موجوده.

داداش تو خودت میتونی برام درستش کنی من اخه سیزده سالمه بد تازه اومدم تو این سایت نمیدونم چجوری اگه یه زحمتی بکشی نوکرتم میشم

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...