رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

مشکل دراپلود فیک پیج

ارسال های توصیه شده

با سلام

اگر امکان دارد کسی برای من یک فیک پیججیمیل بسازه با اسم هاست مرتبط که کسی شک نکنه و من بتونم ببینم رمز هایی که بهش داده شده اگر کمکم کنید ممنون میشم.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فیک پیج های آماده در بخش امنیت ایمیل های شخصی موجوده.هایت های رایگان زیادی هم موجوده و شما نیتونید ازشون استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

سلام ببخشید مطالبو خوندم ولی نتونستم میخواستم یکنفر برام اماده کنه هر کار کردم و اپلود کردم زی فایل و ... نتونستم میخواستم یک نفر اماده کنه بهم بده ممنون

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام و خسته نباشید خدمت شما,اگه میشه لینک چند تا هاست رو که فیک پیج هارو بلوک و اکانت رو ساسبند نمیکنن رو بزارید,به خدا تو هر هاستی رفتم تا فیک پیج رو آپلود کردم اکانت مسدود شد,مرسی از شما و این انجمن بسیار عالی

لینک به دیدگاه

سلام 

2my.ir

برای آپلود از ftp استفاده کنید .

این سایت هم که شما گفتید هم تا فیک پیج رو آپلود کردم مسدود شد اکانتم,سایت دیگری سراغ ندارید که وقتی فیک پیج رو آپلود میکنیم اکانت رو مسدود نکنه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

این سایت هم که شما گفتید هم تا فیک پیج رو آپلود کردم مسدود شد اکانتم,سایت دیگری سراغ ندارید که وقتی فیک پیج رو آپلود میکنیم اکانت رو مسدود نکنه ؟؟؟

byethost.com

اسپم ندید برای سوال خود تاپیک جداگانه بزنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

هاست رایگان متاسفانه دیگه نمیشه فیک پیج اپلود کرد.به محض اپلود فیک پیج اکانت را ساسبند میکنه. من خودم سرویس دهنده هاست رایگان دارم اگه فیک پیج روی هاست اپلود کنید مسدود میشه اکانتتون  باید حتما هاست پولی تهیه کنید./

موفق باشید

لینک به دیدگاه

اپلود نشده فیک پیج ربطی به هاست رایگان و غیر رایگان نداره و اگه تو هاست پولیم آپ شه باعث مسدود شدن اکانت یا همون هاست میشه

شما میتونین از راه های دیگه و بهتر برای حملات فیشینگ استفاده کنین

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...