رفتن به مطلب

قابل توجه تمامی اعضا تیم


DeMoN
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

درود بر تمامی عزیزان گارد ایران.
در چند روز آتی شاهد اسپم های متعدد از سوی کاربران تیم بودیم،با توجه به اینگونه فعالیت ها در انجمن لازم دیدم که یکبار دیگر به تمامی اعضا یک هشدار جدی بدم.
قوانینرو دوستان حتما یکبار دیگه مطالعه کنند.
1-اسپم و طرح سوال در تاپیک های آموزشی ممنوع میباشد.
2-تمامی فایلها با پسورد guardiran .org و درپارتهای پنج مگابایتی تقسیم شودو در خود انجمن آپلود کنید،نه اینکه از جاهای دیگه لینک بدید.
3-قبل از ایجاد ((تاپیک))(توجه کنید گفتم تاپیک نه هر ارسالی)با مدیریت بخش مربوطه هماهنگ کنید،در صورت نبود مدیر بخش،مدیر ارشد و در صورت نبود هردومدیر با مدیریت کل سایت و بعد از سه مدیر با کاربرانی که در انجمن قدیمی تر هستند هماهنگ کنید.
4-دوستانی که قصد ارسال پستی را دارند حتما و حتما از قبل از ارسال توجه کنند که پست تکراری نباشد.
5-قبل از ارسال فایل یا آموزش دقت کنید که در کجا،به چه صورت و صحیح ارسال کنید و اگرنه در صورت مشاهده ارسالی مغایر با قوانین همان لحظه به سطل آشغال منتقل خواهد شط.
6-دوستان تازه واردی که توقع بهترین جواب هارو دارند باید کامل و واضح سوال خودشون رو مطرح کنند تا یک جواب خوب و کامل دریافت کنند.
7-لحن صحبت عزیزان تیم بسیار مهمه در ارتقائشون.پس دوستان لحنی دوستانه داشته باشند.
8-عزیزانی که پاسخ دوستان رو میدهند سعی کنند شیوا و رسا منظور خودشون رو برسانند تا در حداقل پست کاربر جوابش رو بگیره و به دوستان تازه وارد جوابی ندهند که باعث دلسردی عزیزان بشه.
9-سعی کنید پاسخهایی که میدهید تخصصی باشند و در صورت عدم توانایی پاسخ به سوا. پاسخ رو بسپارند به دوستانی که در اون زمینه تخصص دارند.حتما لزومی نداره شما یک جوابی بدین،در این صورت فقط و فقط شما کاربر رو گیجتر میکنید.
امیدوارم دوستان با رعایت قوانین مارو در اداره هرچه بهتر انجمن یاری بکنند.
در پناه حق

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 اشتراک گذاری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شرکت گاردایران

پردازشگران ایمن داده ي آدلان

شماره ثبت: 9438

شبکه های اجتماعی

 

نمادها

logo.aspx?id=56084&Code=ybjZVyBlXag5cNRv logo-samandehi

×
×
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

فعالیت شما در این انجمن به منزله تایید قوانین انجمن میباشد! شرایط استفاده