رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

سوال:هک مودم خارج از رنج ای پی خودم

ارسال های توصیه شده

سلام میخواستم بدونم مودمی که ای پی ش ار رنج من خارجه رو میتونم با تلنت هک کنم یا با browser برم به تنظیمات مودمش اگه میشه چطور؟توی angry scanner هر چی میزنم یا ای پی ای پیدا نمیشه که پورت 23یا80اش باز باشه یا اگه پیدا بشه علاوه بر پسورد یه لاگین هم میخواد که وقتی لاگین رو تایپ میکنم پسوردتایپ نمیشه این رو هم اگه راهی هست لطفا توضیح بدید. ضمنا این رو برای کنکت شدن به مودم نمیخوام فقط میخوام به تنظیمات مودم تارگت توی browser دسترسی داشته باشم ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

شما میتونید به کانفیگ مودم قربانی وصل بشید.

شما بایدرنج آی پی قربانی رو داشته باشید و در مرورگر بزنید و با پسورد admin وارد پروسه تنظیمات مودم بشین.

موفق باشید،یا حق

لینک به دیدگاه

باتشکر از اقای DeMon .

دوست عزیز ip تارگت باید تو رنجتون باشه.پسورد تایپ نمیشه یا اشتباه از کار درمیاد؟ اگر پسورد admin نیست باید از طریق باگ یا کرک و... به دست اوردش که اموزشش به زودی در تاپیکی که تو امضام هستش براتون اپلود میشه.

لینک به دیدگاه

ممنون

خواهش می کنم ممنون از شما که به قوانین احترام گذاشتید و سوالتون رو تو بخش سوالات مطرح کرید :D

لینک به دیدگاه

سلام خیلی ممنون واسه مطلب هک مودم از0تا100 یه سوال؟؟؟ بعد از هک این(PPP UsernameوPPP PasswordوMAC Address)از کجا پیدا کنیم برای کانتک شدن.  :unsure:   :unsure: لطفا اگه امکانش هست اموزش تصویری بزارید خیلی ممنون  :unsure:

لینک به دیدگاه

سلام خیلی ممنون واسه مطلب هک مودم از0تا100 یه سوال؟؟؟ بعد از هک این(PPP UsernameوPPP PasswordوMAC Address)از کجا پیدا کنیم برای کانتک شدن.  :unsure:   :unsure: لطفا اگه امکانش هست اموزش تصویری بزارید خیلی ممنون  :unsure:

سلام جواب سوال شما رو دادم چند بار مطرح می کنید؟

لینک زیر اخرین اموزششم مطرح کردم:

http://guardiran.org/forums/topic/792-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%87%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%85-adsl-%D8%A7%D8%B2-%DB%B0-%D8%AA%D8%A7-%DB%B1%DB%B0%DB%B0/

لینک به دیدگاه

دوستان وقتی من با دامپر و جامپ هک میکنم مینویسه کامپلیت  ولی اون پایین عکس اختار میاد مینویسه limited و اصلا اینترنت کار نمیکه اگه میشه کمکم کنید

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...